Autor Wątek: Przesiadka na linuksa na stałe - jaki DAW?  (Przeczytany 12373 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Bandit, jeśli martwi Cię stabilnośc windy to wyjeb system, postaw XP od nowa, zainstaluj sobie tylko Chrome'a, Avasta, StudioOne, PS i DW + stery i masz stabilny system który nawet bez defragmentacji będzie Ci chodził przez lata. Jak nie masz oryginału (choc XP tani jest) to zainstaluj byle z SP3, wywal aktualizacje. Czasami biorę kompy znajomych na odrobaczenie etc, którym chodzą one gorzej niż mój pierwszy PC i zawsze jest to wina bezmyślnego sposobu instalacji oprogramowania i ściągania gówna z netu. Windows ma wiele wad, ale ma jedna podstawową zaletę - spora większość orpogramowania jest robiona głównie pod niego. Bo póki co chcesz wywalic winde bo Cie wkurwia, ale chyba nie do końca wiesz jak bardzo możesz być sfrustrowany przez Linuxa. Gdyby Linux mial byc docelowo platformą do rozrywki i profesjonalnego zastosowania w nagrywaniu to by dla niego powstało odpowiednie oprogramowanie. A tymczasem jego brak o czyms świadczy, więc nie kombinuj i zamiast instalowac Linuxa pomyśl jak usprawnić obecny system. Windowsa na kompie rodziców postawiłem własnie 3 lata temu i do tej pory chodzi tak jak chciałem bo tak właśnie go sobie skonfigurowałem.
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2007, 16:29:06
wysłana przez lord_awesomeguy
40 Odpowiedzi
16970 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2011, 10:18:34
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
2953 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2012, 13:31:47
wysłana przez ralphe7
20 Odpowiedzi
6854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 16:55:09
wysłana przez Smysław Żegota
1 Odpowiedzi
1919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2014, 14:18:39
wysłana przez benkai