Autor Wątek: Firebird - nowy wzmacniacz od MG Amplification  (Przeczytany 30339 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@commelia
pytalem Pana Marka czy moze mi podać jakis kontakt do osob u ktorych moglbym ograć, uslyszalem "tajemnica handlowa" czy jakies inne cos.

W kazdym razie, tak jak Hesu napisał, Ci ludzie nei skladaja tego za darmo, wiec napewno koszt wytworzenia jest o wiele mniejszy niz kupna. Poczta pantoflowa nie jest zawsze dobrą reklamą.
Rozumiem ze trzymanie starych modeli jest bez sensu, ale nowosc?
Premiera = jest na stanie, mozna ograć. mam uwierzysz na słowo jak cos nowego gada?
Robi się nowy wzmak to trzeba miec, nawet bez obudowy, bo obudowe mozna pokazać na zdjeciach.

Myśle ze same bebechy takiego firebirda, bez obudowy, to koszt 800-900zł,a moze mniej. Oczywiscie dla manufaktury, ktora ma juz swoich dostawców, nie jest poczatkująca i dostaje czesci taniej :)
Wiec, c'mon, naprawde nie mozna miec na stanie?
Sami sobie szkodzą ;)

Tutaj akurat jest w tym troche racji. We własnym biznesie jesli pytano mnie o klienta u którego mozna zobaczyc moje dzieło odpowiadalem : zapytam nie obiecuję ,i tu fakt dziwie sie Markowi .Swiatek gitarowy nie jest az taki duzy. Jednak prosiłbym nie wchodzić do cudzej kieszeni i nie wyliczać ile co za ile, bo niejednokrotnie mozna sie zdziwić. Raz ze tego nikt nie lubi a dwa pozory mylą. Nie mam pojecia ile kosztuja gnaty do pieca ale pokazywanie i dawanie pieca do ogrania bez obudowy, gdy był czas ze czepiano sie rzekomo krzywo usytuowanych gałek ( wycinanych na laserze z dobrego programu ;) ) nie dziwi, ze tego nie praktykuje.
No szkoda ogólnie, bo IMO robi dobre rzeczy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
16931 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 22:51:29
wysłana przez Budzan
11 Odpowiedzi
5899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2010, 17:18:52
wysłana przez Vertigo
1 Odpowiedzi
2511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 15:57:33
wysłana przez Dexterek
69 Odpowiedzi
17840 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2014, 23:04:03
wysłana przez y
28 Odpowiedzi
7590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2016, 13:20:48
wysłana przez chronix1