Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1418106 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1500 14 Paź, 2011, 11:53:43 »
;D

Cytuj
Telefon ma dzwonić i smsy pisać, po co komu więcej?

Plus dobry dostęp do netu. Chyba jedyna rzecz z której bym w tej chwili nie zrezygnował. Ale to zależy co komu jest potrzebne - mnie akurat jest :) Z dotykowego ekranu? Tak. Z masy aplikacji włącznie z np. czytaniem plików worda? Tak. Ale z neta? Nie ;) Chociaż po prawdzie net na nie-dotykowym telefonie jest mało przyjazny, więc...

A w ciągu w sumie miesiąca-dwóch (jakiś czas temu) z powodu zmiany taryfy przestałem pisać smsy - po prostu miałem tyle minut że wolałem zadzwonić niż wymieniać wiadomości, a wysyłałem ich kiedyś na kopy :P

PS. Sram na modę, Apple, bajery, wybieranie głosowe itp. Najlepszym fonem jaki miałem był rzadki model Samsunga S3310 (no może poza w/w netem, ale do wszystkiego innego-ideał), który niestety się utopił :facepalm:

PS2. Was też wkurwiają małolaty chodzące z włączoną na telefonie na głos muzyką? Nosz kurwa...
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2011, 11:58:02 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.