Autor Wątek: Nowe dziecięcia  (Przeczytany 8298 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Nowe dziecięcia
« 02 Paź, 2011, 08:05:53 »
Dziekować.  ;)  W zasadzie jest to próba na materiałach, próba sił powrotu do tego zacnego hobby i pasji po iluś tam latach niebytu. Chęć sprawdzenia, na ile "nowe technologie" uda mi sie zaprzęgnąc w ten proces, no i coś tam się udało. Brzmieniowo jestem zajebiście zadowolony tak z jednej jak i z drugiej panienki wiec frajda przy tym wszystkim nielada. Nastepne w kolejce sa dwie 7-ki z OFR-ami ,ot trzeba coś robić wieczorami. ;)

Próbki tele tutaj : http://soundcloud.com/jarekk/pr-bka-odpustowe-tele-fender

w zasadzie wszystkie tamte "dzwieki" to próbki na dwóch różnych piecach co jest opisane w tytułach.
W razie co: MG Raven II  i Fender PRO 185 i...... kolega Vicol w partiach szatańskich ;)

 na persa musze poczekac na sprzyjające warunki na hali.  Brzdąkamy sobie w firmie, więc nie ma mowy by było to w czasie produkcji, a ostatnio nawał pracy.

Co do dziwnie umieszczonego potka, tak miało byc tam jest pół szpuli i w innym tym niby normalnym waliłbym ręką o most , w moim mniemaniu zwycięzyła ergonimia a okazuje się ze te SD daja taką szeroką paletę barw ze po raz pierwszy zacznę używać i tone i innych dziwactw typu właśnie te mody z pólszpuli .
Przyznaje ze na klinie zaskoczyła mnie totalnie ta gita i jestem jak słychac i widać zachwycony ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Paź, 2011, 08:13:01 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1187 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2012, 20:04:59
wysłana przez thornado2
3 Odpowiedzi
1545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2013, 21:53:05
wysłana przez blackdahlia
26 Odpowiedzi
9940 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2013, 19:29:11
wysłana przez MrKadwa
5 Odpowiedzi
1344 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2013, 10:07:58
wysłana przez quorton
0 Odpowiedzi
913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2013, 18:03:36
wysłana przez quorton