Autor Wątek: Lepiej...  (Przeczytany 33295 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
Odp: Lepiej...
« Odpowiedź #25 22 Sie, 2011, 11:40:00 »
lepiej przegrać dom w pokera, niż mieć wiosło od rotera