Autor Wątek: Blackstar Series One  (Przeczytany 29393 razy)

Offline randall-maniak

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Odp: Blackstar Series One
« Odpowiedź #50 13 Maj, 2011, 09:17:16 »
Miał ktoś kiedykolwiek do czynienia ze wzmakami tej serii?

Ostatnimi czasy przymierzam się do odsprzedania mojego Sajda MK4 na rzecz czegoś innego. Dotychczas w zaparte mierzylem w Engl'a Powerballa. Niedawno trafiłem na oficjalną stronę Blackstar'a i mocno mnie zaintrygowała wyżej wymieniona seria. Ten headzik 200W w szczególności ;)

Zajebiście mnie ciekawi jak to smiga. Są niby filmy demonstracyjne na oficjalnej stronie, ale doświadczenie pokazuje, ze firmowe testy sprzętu są wybitnie niemiarodajne (głównie ze względu na gitary jakich się z tym używa. czasem jakiś strat, czasem jakiś gibol, a to zupełnie nie moja bajka).

Konkretnie: ciekawi mnie jakby to śmigalo na nieco bardziej szatańskim ustawieniu. Mogą to być zarówno aktywy typu EMG, mocne pasywy ala Lundgren M7 i podobne. Właściwie to zainteresuje mnie każda opinia/próbka/sugestia w kwestii tego wzmaka.

Sam mierzę w uniwersalność, a reklama firmy brzmi obiecująco :)

Co powiecie?

http://www.blackstaramps.co.uk/products/seriesone/seriesone200.html
( Obraz usunięty.)

od razu powiem, ze nie oplaca sie brac series one, chyba, ze tak jak inni ulegaja manii/magii "lampy za 8000zł +, wiec musi byc dobra". Jestem swiezutkim posiadaczem Blackstara HT-STAGE 100 i nic nie brakuje temu headzikowi. Mnogosc brzmien, jakie moge uzyskac w domowym studiu bija na glowe moim zdaniem potrzebe kupowania mesy,marshalla, ktore sa o wiele drozsze. a mnie nie zadowalaja byle jakie "podobne" brzmienia, bo nagrywaniem zajmuje sie nie od dzis i zawsze szukalem duzej palety w jednym headzie. Kapitalna sprawa. po sample zapraszam na priv :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
blackstar series one

Zaczęty przez specfireeye Wzmacniacze i kolumny

24 Odpowiedzi
12331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2010, 17:04:07
wysłana przez 7
18 Odpowiedzi
5194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2014, 12:15:00
wysłana przez Mr.Pineapple
0 Odpowiedzi
1837 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2014, 15:17:58
wysłana przez Aerosmith
17 Odpowiedzi
4476 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2017, 21:46:43
wysłana przez Zomballo
3 Odpowiedzi
2056 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2022, 23:39:14
wysłana przez pshemo