Autor Wątek: Perihellium - The War Machines  (Przeczytany 9883 razy)

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Wokal: mi się strasznie kojarzy z Taffem, ten sam sposób śpiewania, podobna barwa, niestety słychać, że Taff jest tylko jeden, Wasz wokal, żeby nie było, świetny, ma mniej mocy w głosie, mniej agresji etc. No i ja właśnie odniosłem inne wrażenie niż Vertigo, że jego partia jest w sumie prosta i mało w niej kombinował, ale raz: co z tego, skoro dobrze siedzi, dwa: chyba wszystkie czyste wokale teraz od razu porównuję z Taffem i Carlem Andersonem, tudzież jego poprzednikiem, więc przy nich wszystko może dla mnie brzmieć na mało nakombinowane.
To dobrze, że zdobyłeś się na wysmakowane porównania, bo dobrze pamiętam jak w którymś wywiadzie nasz wokalista musiał odpowiadać na durne pytanie jakiejś pindy: "w twoim głosie słychać inspiracje twórczością Piotra Kupichy, jak ważna w twoim życiu jest muzyka jego zespołu?" ;D
Fajnie, że recenzujecie i krytykujecie bo przecież ta muza po to jest, a mnie jako twórcy nie wypada wchodzić w dyskusję z waszymi odczuciami, które szanuję. Każdy ma troche inne wrażenia co mnie osobiście bardzo cieszy bo widać, że jako muzycy nie podchodzicie do oceny czegokolwiek po łebkach tylko staracie się wnikać. Płyta już poszła w świat, jest taka jaka jest, solówki takie jakie są, wokal taki a nie inny :D Mam nadzieję, że któryś z was będzie miał okazję posłuchać jej w całości. Chętnie poczytałbym opinię

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
11 Odpowiedzi
2685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2009, 15:02:04
wysłana przez vader
0 Odpowiedzi
3085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 20:22:28
wysłana przez immortal-king
7 Odpowiedzi
1326 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2012, 14:24:47
wysłana przez Lukas
35 Odpowiedzi
7278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 16:03:05
wysłana przez fk