Autor Wątek: Perihellium - The War Machines  (Przeczytany 9872 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Jak dla mnie bardzo dobry track, ja akurat lubię bardzo klawisze bo jestem świadom ich możliwości, więc powiem tyle, że można było zatrudnić zawodowego klawiszowca bo są nagrane bardzo sztywno, ale siedzą zajebiście. Ale pewnie zdajecie sobie sprawę z tego, że ludzie nie potrafią przełknąć klawiszy jako instrumentu prowadzącego, a w metalu gitara ciszej niż 88 prostokątów to w ogóle od razu z kopca. "klawisze w tło" ... Oj niekoniecznie. I to dla mnie zajebisty przykład dobrego wykorzystania tego zacnego instrumentu.

Jedyne co do mnie nie przemawia to solo - wszystko ok, ale nie lubię solówek typu "góra dół prawo lewo, szybko, w rytmie i to wszystko" - po prostu solo dla mnie musi funkcjonować na zasadzie 'wokalu' - ma 'coś' wnosić, tutaj prócz (moim zdaniem) zbędnych minut - nie wnosi niczego. No offence oczywiście :) Kwestia gustu. Może się takich solówek przesłuchałem?

Wokal jest świetny, może koleś próbować to trochę ubarwić - szersze interwały między dziękami - jakieś skoki, podjazdy, wibrata na końcach, gdzieniegdzie jakiś krzyk. Bo ma zajebiste możliwości ale śpiewa bardzo statycznie (jak w carrion - cała płyta na jednym patencie). Bez growlu = SUPER ;) (nie lubię ;)).

Uf. Tyle. Ogólnie 8/10 !! = Świetnie jak dla mnie!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
11 Odpowiedzi
2681 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2009, 15:02:04
wysłana przez vader
0 Odpowiedzi
3085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 20:22:28
wysłana przez immortal-king
7 Odpowiedzi
1326 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2012, 14:24:47
wysłana przez Lukas
35 Odpowiedzi
7278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 16:03:05
wysłana przez fk