Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311706 razy)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Czerez i Radziu - zginął właśnie 10. motocyklista w tym roku (większość w marcu). Sezon motocyklowy 2011 uważam za oficjalnie otwarty!

No nie mów mi, że należysz do grona zdziadziałych ludków , którzy na widok motocyklisty wykrzywiają ryj w nienaturalny sposób a z powykrzywianych ust wydobywa się pogardliwe "dawca" !!!
Statystyki które podaje policja , nie są miarodajne . Mało kto wie , ze 70% wypadków z udziałem jednośladów to wymuszenie pierszeństwa przez kierowców samochodów. A co ciekawsze jeżeli sprawcami wypadku czy kolizji jest kierowca jednośladu to okazuje się, że jest to albo gówniarz albo dziadek na skuterze . Oczywiście są tez pojeby , których motocyklistami nazwać nie można . Co prawda jest ich zdecydowana mniejszość , ale to przez nich MY normalni jesteś postrzegani jako coś czego nie należy tolerować . Dodatkowo dajmy na to taki post rzucony bez zastanowienia  to woda na młyn dla ludzi równie mocno pojebanych jak ci motocykliści
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!