Autor Wątek: N(2xYC)D - Kopia Mesa 2x12 Rectifier Horizontal by YCab  (Przeczytany 28931 razy)

Offline grooda69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Tez mysle, ze polaska mentalnosc wyszla tutaj z ukrycia. Ale to jest temat rzeka i to temat, ktory gosci w ludzkim zyciu od sasrania dziejow...Kto jest lepszy, kto madrzejszy, kto ladniejszy, a to wszystko w czasach kapitalizmu przeklada sie bezposrednio na pieniadze. Takze jesli ktos chce powytykac komus bledy to niech sobie wytyka, od tego tez jest forum, ktore nie jest "grupa wsparcia" gdzie chwali sie kazdy produkt czy zachowanie, ale niech to robi kulturalnie i argumentuje.

Jeżeli chodzi o reklamowanie sprzetu to ja to widze w ten sposob, ze uzykownicy po prostu dziela sie swoimi wrazeniami po zakupach, a inni uzytkowanicy, ktorzy nie grali na danym sprzecie oceniaja go tylko na podstawie wygladu...a to jest najmniej istotne i kazdy tutaj o tym wie. Wiadomo ze cos ladnego cieszy oko, ale dla gitarzystow ucho jest wazniejsze. Jeszcze nigdy nie gralem na rzadnym sprzecie Ycab, albo Buzzaro nad czym ubolewam, ale przynajmniej nie wypowiadalem sie, ze zle brzmi:) jedyne co moge powiedziec to, ze kolumny NoisyBox sa swietne poniewaz takowe posiadam i nie narzekam, a i ludzie sa nimi zaciekawieni i po ograniu mile zaskoczeni. Mam nadzieje ze uda mi sie kiedys pograc na innych naszych pakach. morał: "wyluzujcie:) to tylko forum, a nie pole bitwy"
Witkowski Custom Explorer -> komputer

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
12177 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2011, 23:16:12
wysłana przez Vertigo
33 Odpowiedzi
12051 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2012, 16:03:06
wysłana przez Vertigo
5 Odpowiedzi
2714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2013, 16:19:22
wysłana przez gos.sebastian
22 Odpowiedzi
7119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2014, 11:04:48
wysłana przez sinquestsound
8 Odpowiedzi
4081 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sie, 2014, 09:13:39
wysłana przez Hesu