Autor Wątek: Euro 08  (Przeczytany 16796 razy)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #50 13 Cze, 2008, 00:00:46 »
że tak zacytuję, jednego ze starszych kolegów, jak kiedyś grałem o mistrzostwo województwa w koszykówce - graliśmy w Radomiu a sędzie zdecydowanie sprzyjał radomianom: "Sędzia Chuj!"
Boruc dał świetny występ i dlatego Austriacy nie strzelili nam bramki na początku. Saganowski świetnie zagrał w polu karnym podając do Guerreiry, który strzelił nam gola - chwała im za to. Na prawdę w 2 połowie Polacy zaczęli grać dobrą i ładną piłkę. Po strzelonej bramce chlopaki odzyskali wiarę w siebie i przestali bać się piłki. Zaczeli normalnie kopać piłkę i grać a nie ledwo, ze strachu, biegać po boisku. Gigantyczna poprawa po meczu z Niemcami i ogólnie ładny do oglądania mecz.
Co do ostatniej sytuacji, to w 2 połowie w ogole nie było przerw, więc nie wiem czemu sędzia doliczył aż 3 minuty.
Po 2, nie wiem czemu był powtarzany ten wolny, bo za pierwszym razem to był ewidentny faul tego blond-Austriaka. Popchnął Bąka, a Bąk tylko go nastraszył, swoją drogą śmiesznie się ten Austriak wtedy skulił... Potem było rozpoczęcie gry i po wyłapaniu piłki przez Boruca, powtórzenie wolnego. Masakra jakaś! :(
Za takie rzeczy powinno się sędziom odbierać licencje na 5-10 lat i tyle.