Autor Wątek: Buzzaro Custom Guitar Cabinet  (Przeczytany 24350 razy)

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #25 07 Mar, 2011, 16:58:12 »
Dajcie sobie na wstrzymanie i bez jatki..;)

Rozumiem, że standardowo każdy broni swoich gustów (a przez to wyborów) wynajdując do tego argumenty. Bardzo możliwe, że podane zdjęcia przedstawiają NB i te nie zawsze były ładne, nie zawsze były w toleksie itp. (Ale do klienta należał wybór czy ma być w Tolexie czy w skaju).

Natomiast NB też ewoluowało przez ten czas. Jakiś już dłuższy czas nie robią wersji w paździerzu, polepsza się jakość wykonania, itd. W końcu to już parę dobrych latek rzeźbienia.

Człowiek z Buzarro też miał zapewne parę wpadek (chyba, że nie to mnie kopnij  :devil:) i wg mnie to jest normalne. Ale nie generalizowałbym, że jedna firma to zło, a druga to wypas. Sam zresztą wiem, że teraz to w NB już zupełnie inna bajka jeśli chodzi o profesjonalizm działania.

Tak jak TripleXXX rzekł, jest więcej firm/ludzi, którzy robią. Ale dla mnie (imho) są tylko dwie warte zainteresowania, na podobnym poziomie, czyli właśnie: Buzarro oraz Noisy Box. I bardzo dobrze, że konkurują. Dobrze dla nas konsumentów...;)


Ale biję się w pierś jeśli chodzi o moją subiektywną ocenę: grałem na kilku NB, Buzarro słyszałem/dotykałem, o reszcie słyszałem/czytałem itp.
Mówię mało, ale myślę dużo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
13875 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 18:18:18
wysłana przez Yony
23 Odpowiedzi
10449 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 22:35:59
wysłana przez michu123PL
1 Odpowiedzi
2828 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:22:24
wysłana przez zerotolerance
9 Odpowiedzi
3215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2014, 11:30:39
wysłana przez Guitar Spot
7 Odpowiedzi
2368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2023, 18:39:48
wysłana przez Orange