Autor Wątek: Line 6 POD HD500  (Przeczytany 360926 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Line 6 POD HD500
« Odpowiedź #250 25 Lut, 2011, 16:10:50 »
Hmmm, tak szczerze to ja jak miał bym coś kupować i do nagrywania i do użycia "live" z gitarowym rig'iem, to w tej chwili widzę to tak: mniejsza kasa - POD HD, większa - fractal. Ja osobiście elevena nie brał bym pod uwagę, bo mimo wszystko nie do końca podoba mi się jak brzmi ten procek, z całym szacunkiem oczywiście. To bardzo dobry unit, ale według mnie nie ma uzasadnienia(oprócz pro toolsa) dla którego mia bym dopłacać drugie tyle do 11r. Tym bardziej że pod działa w moim przypadku jako sterownik również do całego zestawu.

Nowy POD jest znakomitym procesorem jeżeli idzie o stosunek jakość/cena. Tym bardziej że nawet symulacje preampów puszczone w końcówkę brzmią naprawdę dobrze(wcześniej nie doczytałem i myślałem że są tylko całe symulacje wzmaków, do których nie jestem cały czas przekonany, a puszczone w końcówkę nie brzmiały za dobrze, macie podobne odczucia?), a było to porównywane również z samym preampem Bognera. Także baaardzo pozytywnie zaskoczyła mnie współpraca symulacji overdive'ów zapiętych przed preampem Bognera - naprawdę fajnie to brzmiało, w odróżnieniu do kiszki z XT chociażby. Cały czas poznaję to urządzenie, ale L6 tym razem pokazało klasę i jest znaczna poprawa w stosunku do starszych PODów, że nie wspomnę o możliwościach które oferuje nawet PODzik a eleven z racji małej ilości wszystkiego nie może za bardzo podskoczyć.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
6492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2010, 10:34:33
wysłana przez spooky_head
18 Odpowiedzi
16896 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2011, 11:41:55
wysłana przez Donnie
1 Odpowiedzi
4716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 16:13:45
wysłana przez vysnafca75
1 Odpowiedzi
2082 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2012, 22:53:25
wysłana przez rufin
5 Odpowiedzi
3196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2014, 11:49:25
wysłana przez Lechu_