Autor Wątek: Topic dnia  (Przeczytany 196880 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Topic dnia
« Odpowiedź #250 03 Sty, 2011, 11:32:53 »
Dale - ja nikogo nie atakuję, broń Ojcze. Ba, korzystam sobie an tyle często z g-online że mam skrót na pasku ;) Nie zarejestrowałem się bo nie jest mi to potrzebne (nie mam za bardzo czasu ani potrzeby udzielać się na 3cim forum gitarowym), ale korzystam jak rzekłem jak najbardziej. I robi mi to dobrze, bo jest sporo obszerniejsze o sixa i dużo bardziej konkretne i mniej durne od g.pl :tak:

Co do black metalowego strata - miałem 15 lat, nawet uczyłem się majstraodtapet czy innego seek&destroy na akustyku (!) bo elektryka jeszcze nie miałem, ale mimo wszystko wolałem najpierw poszukać i sprawdzić jak czegoś nie wiedziałem, a nie od razu się rozbijać na forach. Inna sprawa że wtedy o necie mogłem pomarzyć :P Skoro mnie się udawało (tylko książki, pożyczane lub kupowane + obserwacje innych, bardziej kumatych ode mnie + pytania jak naprawdę czegoś się nie doszukałem) to tym bardziej dzisiaj przy pomocy wujkagoogla da się to zrobić. Naście- (jak nie dziesiąt-) razy szybciej i łatwiej ;)

PS. To idę kupić monstera ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.