Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410182 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #425 27 Gru, 2010, 12:34:27 »
theremin, a podwyższanie budżetów kancelarii premiera i prezydenta jest już w porządku :lol:? Uczepiłeś się tego kościoła jak neokomunista. A co do szkół wspomnianych przez tego kolesia, którego wcześniej wyciągnąłeś - to może wytłumacz mi po co w szkołach banda tumanów zwanych pedagogami szkolnymi? No po co? Przedstawię Ci autentyk ze szkoły do której chodziłem. Przychodzi pani pedagog z "ankietą" - podaj z imienia i nazwiska swoich kolegów, którzy dopuszczają się czynów niezgodnych z regulaminem - ładne mi wychowanie... Po co komu informatyka ( czyt. nauka gry w counter strike'a, quake'a lub na nitromie ) w szkole albo choćby cytuje cud pochodzący z podstawówki mojej kuzynki "ścieżka prozdrowotna" (ona sama nie wie o co w tym chodzi)?
A ordynariat polowy otrzymuje pieniądze zdaje się min. na utrzymanie kościoła polowego. Natomiast pensje jakie otrzymują katecheci (nie rozumiem w sumie kto i po co wymyślił religię w szkołach, skoro kościół był przygotowany na katechizację po za szkołą w salkach katechetycznych - może chodziło komuś o możliwość zatrudniania świeckich na te stanowiska, których imho lekcje są niezłą parodią) i księża służący jako żołnierze mają takie same jak ludzi uprawiających ten sam zawód. To, że nie rozumiesz tematu, a tym bardziej podstawowych pojęć jak np. czym jest ordynariat polowy nie uprawnia Cię do rzucania na niego mięsem, bo populistycznych bredni dość już się nasłuchałem w ostatnim czasie.

P.S.
Cięcie wydatków na edukację? Ciągłe zmiany programów - zwiększenie ilości obowiązkowych egzaminów (min. po trzeciej klasie podstawówki), podwyżki dla nauczycieli :P Naprawdę zacznij czytać informacje, a nie komentarze :P
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2010, 12:36:05 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.