Autor Wątek: zmiana wzmaka - jakie combo lampowe 1x12?  (Przeczytany 12409 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: zmiana wzmaka - jakie combo lampowe 1x12?
« 23 Gru, 2010, 13:28:58 »
Heh, jako fanboy Koch'a... to polecę Ci Koch'a ;)
Ale na poważnie - nie bez przyczyn się stałem fanem tej firmy. Jak dla mnie niszczą system swoją uniwersalnością i co ważniejsze ich brzmienie jest bardzo zależne od gitary, co podłączałem inne wiosło to inaczej gada.
Jeśli lubisz lżejsze brzmienia to Studiotone jak znalazł - rockowo-bluesowy amp.
A jeśli chcesz mieć wszystko to polecam Twintone i Powertone. Twintone ma tak przesłodki clean, że poezja. A na crunchu/lead masz możliwość od takiego fajnego miekkego cruncha do high gainu ale bardzo charakterystycznego - nie każdemu on podchodzi. Mi akurat strasznie pasuje. Co też fajne - na pokładzie jest Reverb Accutronica, naprawdę fajny. Powertone za to ma więcej wkurwu (100W a nie 50W) i troszkę bardziej ostry clean. No i combo Powertone jest 2x12".
I też fajny bajer. Nawet na największym gainie możesz sobie potkiem na gitarze ściszyć taki lead kanał do cleana/cruncha. I też to brzmi bardzo fajnie.
Nie znam niestety Supernovy.

Sam posiadam Twinetone w wersji head i polecam strasznie strasznie. Jeśli chcesz ograć - zapraszam do Poznania.
Kupiłbym co prawda Powertone ale niestety nie miałem tyle siana. W planach jest paczka Koch'a bo wtej chwili gram na H&K a jest bardzo duza różnica. Nie znam się ale paczki Koch'a to zawodostwo. Niestety cena też dosyć wysoka.

Z odsprzedaża może być problem - ludzie po prostu nie znają tego sprzętu. Ale gwarantuje Ci, że nie będziesz chciał sprzedawać.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
15824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2010, 00:24:30
wysłana przez terrormuzik
4 Odpowiedzi
3733 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:16:57
wysłana przez Dale Cooper
10 Odpowiedzi
3164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Gru, 2013, 12:25:31
wysłana przez rusiu
6 Odpowiedzi
2231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 16:26:22
wysłana przez frost07
4 Odpowiedzi
2769 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2014, 22:04:49
wysłana przez rusiu