Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92366 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No właśnie - dopalacze. Pisałem to już na szałcie, ale napiszę też i tutaj, żeby się utrwaliło.

Faszystowski rząd, żeby przypodobać się bezmózgiej tłuszczy, zabiera ludziom prawo do bycia debilami. Jak dla mnie dopalacze powinny być za darmo rozdawane w podstawówkach. Rozpierdala mnie totalna hipokryzja drobnomieszczańsko-moherowa, która jest oficjalną wykładnią tego ochujałego rządu. Jak zresztą wszystkich innych po '89.
 
Może sprzedaży gorzały zakazać w końcu? Nieeee, wóda cacy, przecież stary jak wraca ze mszy, to se lubi pierdolnąć połówkę do obiadu. I jak już siedzi taki letko napierdolony, mówi do swojej małżonki Zofii - "popacz no Zocha, co te żydy teraz z tymi dopalaczamy wyrabiajo!" W tym czasie jego 19-letni syn zakurwił czołowo swoim golfem trójką w fiata seicento kasując na śmierć dwójkę ludzi, bo tak się na dysce napierdolił, że nie wiedział gdzie grzebień. Ale afera jest jak jeden idiota NA CAŁE SZCZĘŚCIE dla ludzkości zdechnie od jakiegoś syfu. No, szok normalnie! A ja mówię: chuj mu w dupę!. Dopalacze rulez!
Dziękuję za uwagę.