Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10 »
1
Muzyka / Odp: Ciarrhy!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia Dzisiaj o 19:19:20 »
2
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dale Cooper dnia Dzisiaj o 08:24:13 »
Na Tonenecie jest masa zajebistych profili. Znalezienie czegoś fajnego zajmuje dosłownie 5 minut.
3
Gitary barytonowe i inne / [NBD] Warwick Thumb BO 5 2002
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sobek dnia 01 Cze, 2024, 18:01:10 »
Dobra Pany - nie zwalniamy dzisiaj tempa i tym razem New Bass Day.

Nie ukrywam, że od młodzieńczych lat zawsze chciałem spróbować grać na basie. Jako, że okres ten przypadł na popularność numetalu po mocach śniło mi się tylko jedno wiosło - Warwick.

Można powiedzieć, że bas sam mnie znalazł - leżał smutny i zapomniany w niemieckiej salce prób, bo właściciel miał sporo innych basów. Dogadaliśmy uczciwą cenę i wiosło powędrowało do mnie, gdzie dałem jej drugie życie.

Nie ma co ukrywać, jest to kawał badyla, nie dla chłopców w rurkach. Gryf jest masywny, a wiosło też swoje waży. Dzięki pomocy Broken Neck z Gdyni gitara zyskała drugie życie. Wymieniłem w niej gówniane klucze na Schallery, siodełko na nowszego typu od Warwicka, podkleiłem i podszlifowałem progi.

Gra się jak marzenie, bas nakurwia jak wściekły i przebija się przez każdą scianę gitar.

Jest to jakieś spełnienie moich młodzieńczych marzeń i wiosło zostanie już ze mną na zawsze.






4
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sobek dnia 01 Cze, 2024, 17:52:38 »
Luzik, ja też jestem świeży w tym świecie, ale trzeba się wspierać w tej nierównej walce :D
5
Gitary barytonowe i inne / Odp: [NGD] Music Man Silhouette Sparkle Custom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sobek dnia 01 Cze, 2024, 17:51:02 »
Otóż:
- inne trzpienie (wkręcane bezpośrednio w korpus, a nie w tulejki o czym boleśnie się przekonałem :D )
- inna wajcha i jej mocowanie
- trochę inny kształt podstawy mostu (dłuższa krawędź przy prawym ostrzu)
- jest szerszy niż 1996T
- trochę inne siodełka (śrubki od intonacji mogą być w offsecie - jak w EBMM EVH, albo w osi jak u mnie)

Prosiem bardzo :D

6
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mwczesniak dnia 01 Cze, 2024, 17:48:22 »
@sobek
Dzięki. Zadaję te pytania, bo jeszcze nie dotarł do mnie mój tonex - właśnie wyjeżdża od Niemca  ;D
7
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sobek dnia 01 Cze, 2024, 17:43:22 »
@sobek
Dzięki wielkie. Natomiast ten pakiet MESA/Boogie, który masz pod IK Multimedia, to rozumiem, że dodatkowo wykupiłeś?
Nie :) Jest tam po prostu pokazany jako możliwy do przetestowania/kupienia.
8
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zomballo dnia 01 Cze, 2024, 15:10:15 »
To pigmej! Ja Wam swoich kaptuturów najlepszego wzmacniacza na świecie Bulls Moshnah też nie dam.
9
Efekty / Odp: ToneX Pedal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mwczesniak dnia 01 Cze, 2024, 14:39:19 »
@sobek
Dzięki wielkie. Natomiast ten pakiet MESA/Boogie, który masz pod IK Multimedia, to rozumiem, że dodatkowo wykupiłeś?
10
Gitary barytonowe i inne / Odp: [NGD] Music Man Silhouette Sparkle Custom
« Ostatnia wiadomość wysłana przez niedziak dnia 01 Cze, 2024, 14:05:55 »
Czym się różni ten mostek od współczesnych?
Strony: [1] 2 3 ... 10 »