Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10 »
1
Off topic / Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aremenius dnia 01 Maj, 2024, 12:11:26 »
Złożenie wypowiedzenia :)

Fok jeach :)

Same, ja w poniedziałek, nowa robota nakręcona od czerwca także radość w chuj ;D
2
Off topic / Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pronounce dnia 01 Maj, 2024, 08:11:35 »
Złożenie wypowiedzenia :)

Fok jeach :)
3
Gitary barytonowe i inne / Odp: Najohydniejsze wiosło
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia 01 Maj, 2024, 07:18:32 »
4
Muzyka / Odp: Koncerty online
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek1b dnia 30 Kwi, 2024, 21:54:02 »
5
Wzmacniacze i kolumny / Odp: NAD EVH 5150 III EL34 50W
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek1b dnia 30 Kwi, 2024, 14:00:14 »
No pojebane konkretnie ale co zrobisz? Człowiek na starość chciał poczuć rock n' rolla i wiatr w nogawkach a jak już poczuł to zrozumiał o co kaman z tym wyświechtanym sloganem że "lampa to lampa".
Więc tak, Tonexa mam żeby nie było, bo na chacie w bloku nie pogram na lampiaku.
Jeszcze nie znalazłem urządzenia które dałoby mi ten sam efekt brzmienia słyszany "gołym" uchem jak stoją mi graty za plecami. Co innego jak już dźwięk pójdzie z paczki przez mikrofon i do interfejsu, wtedy to już takiej różnicy nie słychać. Dopóki starczy mi sił na dźwiganie gratów to będę grał na lampie a tam gdzie się nie da to będzie Tonex z którym mam problem z graniem na żywca. Nie gram na uszach i jak bym Tonexa nie podpiął to zawsze coś mi brakuje, czy to FRFR czy z miksera w przodach czy w return wzmaka, w takich konfiguracjach ja nie potrafię ukręcić na Tonex żeby było tak fajnie słyszalne i wyczuwalne w graniu pod łapą jak na lampie i paczce. Co innego nagrywanie w DAW wtedy łatwiej ukręcić mi fajne brzmienia z aplikacji Tonexa niż wzmak+paczka przez mikrofony. Z wszystkich premapów które przerabiałem, multi itp to Tonex najlepiej mi brzmi ale jak mam grać na żywca i wybierać EVH vs Tonex to wybór jest kurewsko oczywisty, tylko EVH.
P.S. w drop A tylko jedna osoba na tym forum może zabrzmieć odpowiednio i ja tego podważał nie będę i tego stroju nie tykam  ;)
6
Wzmacniacze i kolumny / Odp: NAD EVH 5150 III EL34 50W
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mother Puncher dnia 30 Kwi, 2024, 13:19:12 »
Ale że jak...head? lampowy? NOWY NA RATY? I JESZCZE GRA??? Ty pojebany jakiś jesteś, na chuj Ci to? Teraz to się przecież kupuje toneksy i pluginy bo heady lampowe ciężkie, głośne i dla dziadersa tylko dobre i tak nie usłyszysz różnicy między profilem a lampą, kasę w błoto wyjebałeś jeszcze głupa tniesz, że Ci się podoba niby

Ale najważniejsze pytanie:
Spoiler
7
Wzmacniacze i kolumny / NAD EVH 5150 III EL34 50W
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek1b dnia 30 Kwi, 2024, 10:08:14 »
Długo się z tym mierzyłem czy zmieniać blondynę na to złotko ale w końcu decyzja na rast prast :facepalm: i jest  ;)
EVH 5150 III EL34 50W nówka nie śmigana, tanio nie było... jeszcze trochę mnie raty pomęczą ale wczoraj na próbie rządził  :D
Nie to żebym narzekał na brzmienie wersji z 6L6 bo ma chyba najfajniejszy środek w hi-gainach (opinia własna) ale na EL34 mam wrażenie że jest większa paleta barw, jestem w stanie ukręcić to co na białym natomiast na białym nie byłbym w stanie ukręcić tego co na złotym. No i w końcu mam pełny dostęp do wszystkich 3 kanałów czego w białym mi trochę brakowało. Na razie jedna próba zagrana ale banan z gęby mi nie schodził jest radocha jak za dzieciaka. No i blondi wyląduje na giełdzie.
8
Muzyka / Odp: Premiery 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wuj Bat dnia 30 Kwi, 2024, 02:51:11 »
9
Wzmacniacze i kolumny / Odp: Nju Amp Dej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zomballo dnia 29 Kwi, 2024, 21:28:38 »
Ale to żre! Pięknie się zestarzał. ;)
10
Wzmacniacze i kolumny / Odp: Nju Amp Dej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez niedziak dnia 29 Kwi, 2024, 20:14:57 »
Nasterydowane Marszczale zawsze na propsie!
Strony: [1] 2 3 ... 10 »