Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10 »
1
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filun dnia Dzisiaj o 19:45:04 »
Ja polecam zamiast w Asasyna to sobie pierdolnąć bułkę z pasztetem i zagrać w Most Wanted - taniej, lepiej, bez mikrotransakcji i korpoagendy, a jeszcze pojeść można.


Tylko prawilne symulatory wyścigowe. Assetto Corsa np. Choć ostatnio klnę na Dirt Rally 2.0 XD

Może być nawet Gothic jako symulator Polski, chodzi tylko o to żeby jebać po korporacjach i seedować
2
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rot dnia Dzisiaj o 19:42:57 »
Ja polecam zamiast w Asasyna to sobie pierdolnąć bułkę z pasztetem i zagrać w Most Wanted - taniej, lepiej, bez mikrotransakcji i korpoagendy, a jeszcze pojeść można.


Tylko prawilne symulatory wyścigowe. Assetto Corsa np. Choć ostatnio klnę na Dirt Rally 2.0 XD
3
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filun dnia Dzisiaj o 19:40:59 »
Afro Samurai nie próbował ci wcisnąć kitu, że to jest w jakimś stopniu historycznie poprawne.
Tu się, proszę pana, odwala wojna, bo na Wikipedii ludzie Ubigniotu edytują artykuł o Yasuke, zwolennicy prawdy historycznej poprawiają ich z powrotem i tak w kółko. Polska wersja artykułu jest póki co zablokowana do edycji, niestety stanęło na wersji woke.

Ogółem to nawet nie chodzi o to że "hurr durr czarny samuraj".
Chodzi o to, że raz - to była pierwsza okazja dla Japończyków żeby być reprezentowanymi w tej serii - dwa - wciśnięcie woke propagandy która sama w sobie jest rasistowska jak sam skurwysyn - trzy - "culture appropriation" - cztery - to jest czarowanie rzeczywistości na zasadzie "od dziś prawdą jest XYZ a kto mówi inaczej temu cancel w dupę".
To samo z 'transkobiety to też kobiety" i wszystkim innym, co nie jest faktycznie prawdziwe, ale ktoś chce, żeby było, więc od teraz jest.

Spoiler



Szkoda mi zdrowia żeby się wkurwiać na fikoły bogatych korporacji i związane z tym wojenki internetowe. Tam liczą się tylko słupki sprzedażowe, a nie kto ma rację. Gdyby nie wkurwione wpisy które zalewają mi feeda to bym nawet nie wiedział że nowy AC wychodzi - dosłownie darmowy marketing. Ja polecam zamiast w Asasyna to sobie pierdolnąć bułkę z pasztetem i zagrać w Most Wanted - taniej, lepiej, bez mikrotransakcji i korpoagendy, a jeszcze pojeść można.

Edit: a gry Ubisoftu tylko piracić. Nie masz prawa własności po zakupie -> piractwo to nie kradzież
4
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rot dnia Dzisiaj o 19:18:59 »
To poszukajcie w necie kto odpowiada za scenariusz do tego Assassina. Po pierwszym zdjęciu będzie wszystko jasne.

Nawet nie musiałem szukać. Zostałem szybko uświadomiony.

Co za różnica, kto jest bohaterem w grze Ubisoftu skoro od 2013 wydają tą samą grę tylko z innymi teksturami?

Spoiler


Ghost of Tsushima jest przeciez. Ciezko o lepsza samurajowa gre.

O, to to, a tak w ogóle to
( Obraz usunięty.)

Afro Samurai nie próbował ci wcisnąć kitu, że to jest w jakimś stopniu historycznie poprawne.
Tu się, proszę pana, odwala wojna, bo na Wikipedii ludzie Ubigniotu edytują artykuł o Yasuke, zwolennicy prawdy historycznej poprawiają ich z powrotem i tak w kółko. Polska wersja artykułu jest póki co zablokowana do edycji, niestety stanęło na wersji woke.

Ogółem to nawet nie chodzi o to że "hurr durr czarny samuraj".
Chodzi o to, że raz - to była pierwsza okazja dla Japończyków żeby być reprezentowanymi w tej serii - dwa - wciśnięcie woke propagandy która sama w sobie jest rasistowska jak sam skurwysyn - trzy - "culture appropriation" - cztery - to jest czarowanie rzeczywistości na zasadzie "od dziś prawdą jest XYZ a kto mówi inaczej temu cancel w dupę".
To samo z 'transkobiety to też kobiety" i wszystkim innym, co nie jest faktycznie prawdziwe, ale ktoś chce, żeby było, więc od teraz jest.

Spoiler
5
Twórczość użyszkodników / Synthetic Embrace "The Blaze of RA"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez P_I_W_O_ dnia Dzisiaj o 18:54:18 »
Witajcie,
przedstawiamy Wam długo wyczekiwany klip do utworu "The Blaze of RA" z naszej płyty "Callirrhoe".  Warto obejrzeć ten obrazek. Jesteśmy z niego naprawdę dumni. Prace nad nim trwały dosłownie w pocie czoła

6
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez niedziak dnia Dzisiaj o 15:11:41 »
To poszukajcie w necie kto odpowiada za scenariusz do tego Assassina. Po pierwszym zdjęciu będzie wszystko jasne.
7
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filun dnia Dzisiaj o 14:19:54 »
Co za różnica, kto jest bohaterem w grze Ubisoftu skoro od 2013 wydają tą samą grę tylko z innymi teksturami?

Spoiler

Ghost of Tsushima jest przeciez. Ciezko o lepsza samurajowa gre.

O, to to, a tak w ogóle to
8
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mat dnia Dzisiaj o 14:12:09 »
Ghost of Tsushima jest przeciez. Ciezko o lepsza samurajowa gre.
9
Off topic / Odp: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia Dzisiaj o 08:14:31 »
10
Off topic / Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez niedziak dnia 16 Maj, 2024, 20:02:21 »
Poszedłem dzisiaj z dzieckiem na szczepienie, wyszliśmy z przychodni i w zasięgu wzroku nie było żadnej Żabki. Żadnej! Więc wsiedliśmy w samochód i opuściliśmy tą niecywilizowaną okolicę.
Strony: [1] 2 3 ... 10 »