Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Wszystko o ciasteczkach
Filun pytanko. Zdejmowałeś może maskownicę w tym ESP? Tam są frezy tylko pod HB czy tak jak w fenderach nadmiarowe?