1
Off topic / Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Skibodeptak dnia 26 Cze, 2026, 13:55:07 »Dostałem od mojej Córeczki na 50 urodziny wyjazd na Download Festival 2026 i było to mega przeżycie.
Może nie jest łatwo zaparkować ale za to dużo pali 





(ale wtedy już na poważnie
)