Autor Wątek: Jak zwiększacie prędkość prawej ręki?  (Przeczytany 4068 razy)

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Widzisz, szybko poszło :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Rot

• Gaduła
Ano, bo brałem gitarę od razu po robocie i odkładałem dopiero idąc spać. I w sumie to te prędkości osiągam dopiero pod późny wieczór, ale to już coś.
Natomiast nadal jest ten jeden riff przy którym się zacinam jeszcze i trochę koślawo to idzie, ale prędkość sama w sobie już jest, więc jeszcze trochę praktyki i będzie.

Offline Omlet

• Pr0
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Bicie konia co najmniej 5x dziennie. Czasem nawet swojego.

Ustawiam metronom 10 bpm szybciej niż umiem grać. Jak nie działa to 5. Ale zatrzymałem się na 150 i w sumie więcej mi na razie nie potrzeba :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Tadeo

• Pr0
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Bicie konia co najmniej 5x dziennie. Czasem nawet swojego.

Trzeba powiedzieć że w jednej rzeczy to pomaga, mianowicie kostkowaniu ruchem bardziej z łokcia niż z nadgarstka.

Ten gość demonstruje technikę:

Znać że srogo jechał z koniną.

Offline Rot

• Gaduła
Śmiechowo.

Okazuje się że jeden riff był źle zapisany w tabulaturach, musiałem wyczuć na słuch - nie było lekko, bo szybkie, bo gitara strojona niemal oktawę niżej, bo w ogóle ciężko tam usłyszeć gitary - ale wychodzi na to że są po 4 16ki na strunę a nie 8, więc jest 3x trudniej. Wciąż walczę. Masochistycznie wprost.

Offline spacelord7

• Gaduła
mój gitarowy mentor powiedział mi kiedyś, że jak biję kunia z łokcia, a nie z nadgarstka, to nic ze mnie nie będzie...

Klikajac reklamy wspierasz serwis.