| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Reaper - coś słabo mi to brzmi
Zaczęty przez Rot |
2 Odpowiedzi
10 348 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
IR's od Pana Sinqestsound
Zaczęty przez ITHMW |
2 Odpowiedzi
7 383 Wyświetleń |
wysłana przez ITHMW |
|
|
GGD Invasion
Zaczęty przez sibi00 |
0 Odpowiedzi
6 066 Wyświetleń |
wysłana przez sibi00 |
|
|
128 Odpowiedzi
90 357 Wyświetleń |
wysłana przez sinquestsound |
|
|
|
Reaper+Amplitube ASIO error
Zaczęty przez rafalek |
9 Odpowiedzi
11 370 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
Fortin Nameless Plugin
Zaczęty przez kamilo |
17 Odpowiedzi
17 375 Wyświetleń |
wysłana przez matisq |
|
|
Reaper szatkuje ścieżki
Zaczęty przez temol |
10 Odpowiedzi
9 901 Wyświetleń |
wysłana przez vastio |
|
|
2 Odpowiedzi
6 660 Wyświetleń |
wysłana przez vastio |
|
|
|
Jaki to efekt?
Zaczęty przez OMSON |
0 Odpowiedzi
5 559 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
jaki program polecacie
Zaczęty przez Arearrot |
8 Odpowiedzi
11 625 Wyświetleń |
wysłana przez Yaroo |
|
|
Loki Bass - czyli VST do nagrywania basu bez basu
Zaczęty przez theremin |
4 Odpowiedzi
9 708 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Midi perkusji do sampli - program
Zaczęty przez errorysta |
4 Odpowiedzi
7 997 Wyświetleń |
wysłana przez Kimteo |
|
|
Cakewalk Sonar za darmo
Zaczęty przez Mat |
6 Odpowiedzi
6 931 Wyświetleń |
wysłana przez gizmi7 |
|
|
BIAS FX
Zaczęty przez grindf0rever |
4 Odpowiedzi
6 770 Wyświetleń |
wysłana przez coin777 |
|
|
Reaper i sprzężenie zwrotne
Zaczęty przez temol |
7 Odpowiedzi
7 060 Wyświetleń |
wysłana przez temol |
|
|
4 Odpowiedzi
7 532 Wyświetleń |
wysłana przez blendamed |
|
|
|
Reaper, problem z nagrywaniem i zapisywaniem
Zaczęty przez Aston |
4 Odpowiedzi
9 636 Wyświetleń |
wysłana przez 13 |
|
|
Reaper+Guitar Rig 5
Zaczęty przez CiechW |
9 Odpowiedzi
5 816 Wyświetleń |
wysłana przez Majk |
|
|
Black Friday/Cyber Monday 2017
Zaczęty przez Mat |
7 Odpowiedzi
10 110 Wyświetleń |
wysłana przez Aremenius |
|
|
Reaper renderowanie z klikiem
Zaczęty przez rafalek |
2 Odpowiedzi
3 940 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
9 Odpowiedzi
11 991 Wyświetleń |
wysłana przez vastio |
|
|
|
Windows 10
Zaczęty przez Aremenius |
13 Odpowiedzi
12 322 Wyświetleń |
wysłana przez przemak |
|
|
Helix Native
Zaczęty przez gizmi7 |
4 Odpowiedzi
8 857 Wyświetleń |
wysłana przez Amal_68 |
|
|
Superior Drummer 3
Zaczęty przez Donnie |
3 Odpowiedzi
6 711 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Pętla efektow w łańcuchu - AXE FX ULTRA
Zaczęty przez Palut |
2 Odpowiedzi
3 677 Wyświetleń |
wysłana przez Aremenius |
|
|
Interfejs audio + Bias fx i...?
Zaczęty przez Jakub |
4 Odpowiedzi
7 222 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
Fast Track + Reaper = problem
Zaczęty przez bonedeth |
8 Odpowiedzi
7 459 Wyświetleń |
wysłana przez bonedeth |
|
|
Edycja ścieżek
Zaczęty przez rafalek |
5 Odpowiedzi
7 028 Wyświetleń |
wysłana przez Aga_Wl |
|
|
Guitar Pro 5 (w sumie odnosi sie do 4 i 6) na Mac OSX
Zaczęty przez Mat |
4 Odpowiedzi
5 708 Wyświetleń |
wysłana przez Pronounce |
|
|
Reaper i Asio nagle przestało działać
Zaczęty przez Majk |
4 Odpowiedzi
6 509 Wyświetleń |
wysłana przez Majk |
|
|
2 Odpowiedzi
4 130 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
|
Program do naóki dźwięków na pc
Zaczęty przez myheaven |
8 Odpowiedzi
7 342 Wyświetleń |
wysłana przez Amal_68 |
|
|
Reaper - czyszczenie folderu projektu.
Zaczęty przez rafalek |
3 Odpowiedzi
6 342 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
Midi w reaperze - widok
Zaczęty przez Jedi |
5 Odpowiedzi
5 987 Wyświetleń |
wysłana przez sqby |
|
|
49 Odpowiedzi
38 904 Wyświetleń |
wysłana przez eventched |
|
|
|
Vamp3 + Energy xt2.5 (nie nagrywa)
Zaczęty przez Mariner |
0 Odpowiedzi
3 974 Wyświetleń |
wysłana przez Mariner |
|
|
Cubase LE AI Elements 8 - problem z pluginami
Zaczęty przez Mahezan |
8 Odpowiedzi
6 659 Wyświetleń |
wysłana przez Shahee |
|
|
Dobre VST do delay, reverb itp. itd??
Zaczęty przez Ewolter |
3 Odpowiedzi
5 601 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
3 Odpowiedzi
5 959 Wyświetleń |
wysłana przez przemak |
|
|
|
Darmowa wtyczka od Arturii
Zaczęty przez kermcio |
1 Odpowiedzi
4 352 Wyświetleń |
wysłana przez Josef |
|
|
Problem z latencją
Zaczęty przez Filu888 |
6 Odpowiedzi
5 804 Wyświetleń |
wysłana przez Filu888 |
|
|
Czarny Piątek w Toontrack
Zaczęty przez Pronounce |
10 Odpowiedzi
9 474 Wyświetleń |
wysłana przez Majk |
|
|
Reaper problem doraźny
Zaczęty przez rafalek |
2 Odpowiedzi
4 798 Wyświetleń |
wysłana przez rafalek |
|
|
31 Odpowiedzi
15 918 Wyświetleń |
wysłana przez karaś |
|
|
|
5 Odpowiedzi
6 124 Wyświetleń |
wysłana przez bandit112 |
|
|
|
Nie umiem w Cubase, odsłuch.
Zaczęty przez aruaruaru |
3 Odpowiedzi
5 303 Wyświetleń |
wysłana przez Aremenius |
|
|
Aplikacja do tabow android
Zaczęty przez rafalek |
2 Odpowiedzi
4 589 Wyświetleń |
wysłana przez szu |
|
|
525 Odpowiedzi
124 135 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
|
7 Odpowiedzi
7 229 Wyświetleń |
wysłana przez FlyingV |
|
|
|
Kontakt 5 problem z dodaniem sampli
Zaczęty przez statki |
1 Odpowiedzi
3 998 Wyświetleń |
wysłana przez Dun |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta