| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Forumowi mixerzy/masterzy
Zaczęty przez Lechu_ |
1 Odpowiedzi
24 456 Wyświetleń |
wysłana przez fk |
|
|
SubMission Audio Basy
Zaczęty przez Lechu_ |
0 Odpowiedzi
7 220 Wyświetleń |
wysłana przez Lechu_ |
|
|
Bas do nagrywek - bieda edyszon
Zaczęty przez Mother Puncher |
23 Odpowiedzi
19 006 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
DOOM machine, syntezator a'la Mick Gordon
Zaczęty przez Rot |
9 Odpowiedzi
10 238 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
Templaty do nagrań
Zaczęty przez Pronounce |
4 Odpowiedzi
7 732 Wyświetleń |
wysłana przez Pronounce |
|
|
Wydłużenie brzmienia dźwieku
Zaczęty przez stell |
3 Odpowiedzi
6 155 Wyświetleń |
wysłana przez stell |
|
|
Mix old school deszcz metalu? Jeszcze jak!
Zaczęty przez Filun |
0 Odpowiedzi
5 647 Wyświetleń |
wysłana przez Filun |
|
|
6 Odpowiedzi
9 864 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
|
Mix nagrania z koncertu
Zaczęty przez rafalek |
2 Odpowiedzi
8 262 Wyświetleń |
wysłana przez wuj Bat |
|
|
Alternatywa dla pedału ekspresji w midi?
Zaczęty przez Rot |
1 Odpowiedzi
5 150 Wyświetleń |
wysłana przez Frantick |
|
|
Regulacja gryfu
Zaczęty przez stell |
4 Odpowiedzi
8 397 Wyświetleń |
wysłana przez wuj Bat |
|
|
Grubość strun
Zaczęty przez stell |
3 Odpowiedzi
6 419 Wyświetleń |
wysłana przez stell |
|
|
Pasek do gitary
Zaczęty przez stell |
13 Odpowiedzi
7 978 Wyświetleń |
wysłana przez excubitor |
|
|
Miks pod osąd
Zaczęty przez Filun |
6 Odpowiedzi
6 377 Wyświetleń |
wysłana przez Filun |
|
|
36 Odpowiedzi
26 526 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
|
35 Odpowiedzi
26 408 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
|
BSOD po wpięciu interfejsu
Zaczęty przez Rot |
10 Odpowiedzi
8 480 Wyświetleń |
wysłana przez Rot |
|
|
Poprawa jakości nagrania
Zaczęty przez rob.gee |
6 Odpowiedzi
13 185 Wyświetleń |
wysłana przez muchaa |
|
|
4 Odpowiedzi
9 639 Wyświetleń |
wysłana przez grz_ost |
|
|
|
Tight...od czego zależy ?
Zaczęty przez Saint2013 |
3 Odpowiedzi
7 290 Wyświetleń |
wysłana przez wuj Bat |
|
|
17 Odpowiedzi
14 773 Wyświetleń |
wysłana przez tom81 |
|
|
|
31 Odpowiedzi
32 744 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
|
Żywe bębny
Zaczęty przez OMSON |
2 Odpowiedzi
8 729 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Szukam kogoś do Mixu/Masteru
Zaczęty przez Chomick |
5 Odpowiedzi
11 684 Wyświetleń |
wysłana przez Br-Owca |
|
|
Miks do posłuchania i oceny
Zaczęty przez Baran222 |
3 Odpowiedzi
10 012 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
wymiana kluczy w 7-kach
Zaczęty przez dizzit |
3 Odpowiedzi
9 705 Wyświetleń |
wysłana przez niedziak |
|
|
okablowanie wiosła - przewody
Zaczęty przez dizzit |
3 Odpowiedzi
11 770 Wyświetleń |
wysłana przez dizzit |
|
|
Wasze podejście do komponowania
Zaczęty przez carminacore |
10 Odpowiedzi
12 927 Wyświetleń |
wysłana przez Tarrant |
|
|
Potrzebuję podpowiedzi jak podpiąć bramkę szumów
Zaczęty przez vastio |
5 Odpowiedzi
10 937 Wyświetleń |
wysłana przez Ostyn |
|
|
Najlepszy sprzęt do mixtapu
Zaczęty przez swawolny |
6 Odpowiedzi
13 663 Wyświetleń |
wysłana przez Johnny |
|
|
Brzmienie Mgły w VST
Zaczęty przez Rot |
15 Odpowiedzi
20 781 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
Co to za efekt na gitarze?
Zaczęty przez Mat |
4 Odpowiedzi
12 323 Wyświetleń |
wysłana przez gizmi7 |
|
|
Mix do oceny
Zaczęty przez Majk |
7 Odpowiedzi
13 612 Wyświetleń |
wysłana przez selfslave |
|
|
Helix - nagrywanie
Zaczęty przez exileRock |
9 Odpowiedzi
14 578 Wyświetleń |
wysłana przez exileRock |
|
|
[Lublin] Spec od lamp?
Zaczęty przez OMSON |
4 Odpowiedzi
12 589 Wyświetleń |
wysłana przez theremin |
|
|
Jak robić IR'y?
Zaczęty przez youshy |
2 Odpowiedzi
9 152 Wyświetleń |
wysłana przez przemak |
|
|
Cubase 5 , tascam i problem przy nagrywaniu.
Zaczęty przez Lechu_ |
2 Odpowiedzi
10 743 Wyświetleń |
wysłana przez Lechu_ |
|
|
Superrior Drummer z "niepewnego źródła"
Zaczęty przez Zenon |
3 Odpowiedzi
10 261 Wyświetleń |
wysłana przez Ghost_of_Cain |
|
|
Oszczędzanie procesora czy mam mądry pomysł?
Zaczęty przez Zenon |
12 Odpowiedzi
13 197 Wyświetleń |
wysłana przez Donnie |
|
|
Jakie poziomy?
Zaczęty przez Zenon |
3 Odpowiedzi
10 033 Wyświetleń |
wysłana przez majkelk |
|
|
Blackstar ID:Core V2, pikanie przy nagrywaniu
Zaczęty przez Smiersz666 |
5 Odpowiedzi
12 359 Wyświetleń |
wysłana przez vlamnick |
|
|
3 Odpowiedzi
11 023 Wyświetleń |
wysłana przez OMSON |
|
|
|
Dobra jakość nagrania ale strasznie zaszumiona
Zaczęty przez Filipcky |
7 Odpowiedzi
12 300 Wyświetleń |
wysłana przez przemak |
|
|
2 Odpowiedzi
12 534 Wyświetleń |
wysłana przez grooda69 |
|
|
|
Automat perkusyjny - nagrania w Reaper
Zaczęty przez statki |
8 Odpowiedzi
13 786 Wyświetleń |
wysłana przez statki |
|
|
Śląsk - polecane studia nagraniowe
Zaczęty przez chronix1 |
11 Odpowiedzi
15 962 Wyświetleń |
wysłana przez chronix1 |
|
|
Coś do prostego recordingu
Zaczęty przez Stachu |
6 Odpowiedzi
14 516 Wyświetleń |
wysłana przez Mat |
|
|
7 Odpowiedzi
12 708 Wyświetleń |
wysłana przez terrormuzik |
|
|
|
Slaby sygnal - jak podbije to okropne szumy.
Zaczęty przez Mat |
11 Odpowiedzi
16 074 Wyświetleń |
wysłana przez myheaven |
|
|
Nagranie koncertu/prob - jak zrobic miks?
Zaczęty przez Mat |
6 Odpowiedzi
13 192 Wyświetleń |
wysłana przez desire |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 100 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta