Autor Wątek: Wybór fotela biurowego  (Przeczytany 2927 razy)

Offline lupus

• Pr0
  • nadużywam delaya i reverbu
    • Ulfheobar - Official Webpage
Odp: Wybór fotela biurowego
« Odpowiedź #25 11 Gru, 2015, 07:54:46 »
Przejebane mieszkać z byłą :D

Oj stary nawet nie zaczynaj ;D

Offline adi153

• Nowy użytkownik
    • http://www.kernau.com/kategoria/okapy-kuchenne.html
« Odpowiedź #26 17 Gru, 2015, 10:58:33 »
Z tematu fotela przejście na bardzo ciekawy temat.

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
« Odpowiedź #27 17 Gru, 2015, 11:04:56 »
Z tematu fotela przejście na bardzo ciekawy temat.

Offline purpleman

• zbananowany
  • Pr0
  • hie hie hie
« Odpowiedź #28 07 Mar, 2016, 23:39:04 »
Mój skórzany fotel, który bardzo lubię powoli dogorowa (18 lat ma :O).... jeśli nie znajdę części zamiennych do niego to będę musiał rozglądnąć się za czymś innym...
Chętnie kupiłbym Ergohumana, bo siedziałem i jest zajebisty - ale na to nie mam hajsu.
Miał ktoś może do czynienia z jego młodszym (tańszym) bratem Ergomax Flexi? http://www.sklep.fajnemeble.pl/?p=productsMore&iProduct=1238&sName=fotel-biurowy-ergomax-flexi--plus-5-lat-gwarancji

Wydaje się ciekawy... problem w tym, że nie ma gdzie przetestować :/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

• Pr0
    • VisionsOfTondal
« Odpowiedź #29 07 Mar, 2016, 23:47:30 »
Jeżeli chcecie oszczędzać plecy, ale nie macie pieniędzy oraz zmysłu estetyki? Polecam kupić sobie piłkę do pilates. Świetnie robi robotę

Offline wuj Bat

• Pr0
  • Skervesen: Dział Handlu Zagranicznego i Lajków
« Odpowiedź #30 08 Mar, 2016, 13:13:07 »
Mój skórzany fotel, który bardzo lubię powoli dogorowa (18 lat ma :O).... jeśli nie znajdę części zamiennych do niego to będę musiał rozglądnąć się za czymś innym...
Chętnie kupiłbym Ergohumana, bo siedziałem i jest zajebisty - ale na to nie mam hajsu.
Miał ktoś może do czynienia z jego młodszym (tańszym) bratem Ergomax Flexi? http://www.sklep.fajnemeble.pl/?p=productsMore&iProduct=1238&sName=fotel-biurowy-ergomax-flexi--plus-5-lat-gwarancji

Wydaje się ciekawy... problem w tym, że nie ma gdzie przetestować :/
Na takim siedziałem w poprzedniej robocie i było bardzo spoko, ale nie był to "oryginał", tylko w 90% tak samo wyglądające ciulstwo z allegro ;).
Paczki z głów!

Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline Aremenius

• Pr0
  • HUE
« Odpowiedź #31 20 Mar, 2016, 22:28:14 »
A ja się wpierdzielę i zapytam z innej paki - czy polecacie jakieś biurka do zastosowania: nauka + miejsce a'la rack (albo w ogóle z opcją żebym mógł tam wsunąć PODa HD i korzystać po podpięciu do kompa) + komp, dobrze by było z jakąś podstawką pod monitor, samego kloca mogę gdzieś upchnąć obok :)

No i tak mniej więcej z 1,5m-1,8 na szerokość? :) Może być Ikea, może być JYSK whatever works, rozglądam się bo chyba na razie mieszkanie w którym miałem rezydować jeszcze zostanie na wynajmie, a że moje biurko zapierdala mi jakąś 1/3 pokoju i mnie to najzwyczajniej w świecie wkurwia postanowiłem że odkładam trochę hajsu i robię lekki remont pod siebie bo już idzie czegoś dostać ;)

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
« Odpowiedź #32 20 Mar, 2016, 22:43:50 »
A ja się wpierdzielę i zapytam z innej paki - czy polecacie jakieś biurka do zastosowania: nauka + miejsce a'la rack (albo w ogóle z opcją żebym mógł tam wsunąć PODa HD i korzystać po podpięciu do kompa) + komp, dobrze by było z jakąś podstawką pod monitor, samego kloca mogę gdzieś upchnąć obok :)

No i tak mniej więcej z 1,5m-1,8 na szerokość? :) Może być Ikea, może być JYSK whatever works, rozglądam się bo chyba na razie mieszkanie w którym miałem rezydować jeszcze zostanie na wynajmie, a że moje biurko zapierdala mi jakąś 1/3 pokoju i mnie to najzwyczajniej w świecie wkurwia postanowiłem że odkładam trochę hajsu i robię lekki remont pod siebie bo już idzie czegoś dostać ;)

a ile chcesz wydać? Za ok 1000 masz Glorious DJ workbench:
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

• Pr0
  • HUE
« Odpowiedź #33 21 Mar, 2016, 00:06:44 »
Niby wszystko spoko bo już coś tam szukałem, ale coś bardziej kompaktowego, na razie nie mam tyle osprzętu żeby w połowie wykorzystać jego możliwości, a że nie chce mi się stawiać całego rigu na biurko to szukam alternatywy, może być też tak że POD będzie tylko live a do chatki kupię jakiś interface...

Po prostu wątpię żebym potrzebował aż takiego konia w domu, rozumisz :)

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
« Odpowiedź #34 21 Mar, 2016, 01:16:59 »
W Ikei na pewno jest mini-szafka nocna, która wymiarami idealnie pasuje pod racka 8U (i konwersja tego na rack wychodzi spooro taniej niż kupno racka) - zawsze można postawić pod biurkiem/na biurko. Ogólnie w internecie jest mnóstwo "Ikea Studio hacks" i podobnych "patentów" na wykorzystanie sprzętu z Ikei na domowe studio.

Spoiler

Offline vastio

• Gaduła
« Odpowiedź #35 21 Mar, 2016, 02:51:27 »
Mam tego Glorious  . Bardzo fajna sprawa. Do domu myślę , że więcej nie jest potrzebne. Moje ma tylko jedna wadę. Jeśli chodzi o tą dolną półeczkę co się wysuwa to problem polega na tym, że gdy wysuwasz ją do końca i puszczasz to wraca z pół centymetra.

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
« Odpowiedź #36 09 Wrz, 2016, 23:25:44 »
Właśnie zauważyłem, że jest tu głupotka w mojej wypowiedzi, którą zapomniałem sprostować. Z początku miał być faktycznie Malkolm, ale podparcie na lędźwia nawet z poduszeczką było takie se i dorzuciłem kasy na Volmara [tyż Ikea] (bez oparć ani zagłówka, ale przynajmniej na gitarze wygodnie się gra, a zagłówka bym nie używał). Mam już go trochę czasu i gorąco polecam - mechanizm bujania jest świetny i spokojnie mogę ustawić go wystarczająco wysoko dla mnie (1,91m wzrostu), mając kąt prosty z nogami na podstawce. Samo krzesło porządnie wykonane - bez żadnych bubli ani nie jest dziwnie poszyte - wydaje się, że starczy na długie lata. Na dodatek teraz staniały o 100 zł w nowym katalogu, więc tym bardziej warte obczajenia, jak ktoś szuka krzesła.

Klikajac reklamy wspierasz serwis.