Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 316538 razy)

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
W sensie? Ja mam i5 6600. To nie jest taki nowy procek :p
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

• Gaduła
Właśnie jedzie do mnie Mati ze swoim kompem.
Nie znam człowieka :L

W sumie nie sprawdziłem w końcu, który to wyłącznik wypierdalało. Jak różnicowo-prądowy to pewno gdzieś to PSU miało przebicie na obudowę, niepewny styk i raz faza uciekała uziomem a raz nie, zależy jak go kopłeś z wkurwienia. Jeżeli nadmiarowo-prądowy to gdzieś leciał prąd zwarciowy. Chujwiegdzie ale na pewno nie między szynami bo mobo jednak cała jak i reszta podzespołów. Obstawiam drugie, bo jak się posypało i po załączeniu lekko zakręciło wiatraczkiem i się wyłączyło to pewno zadziałał jakiś system fail-safe w tym PSU, który wyczuł przegięcie z prundem w obwodzie i nie pozwalał na start. Czasem system ten nie wyrabiał i stąd Ci pewno wywalało nadmiarówkę. Tak czy owak, potwierdzone że używane PSU to dość ryzykowne przedsięwzięcie.

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No dokładnie. Także dzięki za ogarnięcie i w ogóle miut  :-*
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi

Gra z soundtrackiem Stevena Wilsona :scream:, zrobiona na podstawie jego teledysków (zresztą należących do moich ulubionych) - jeszcze tak szybko nie kupiłem żadnej gry, odkąd ją zobaczyłem xD Na razie dopiero zacząłem i trochę dostałem kubeł zimnej wody, gdy wszyscy gaworzą jak jakaś cholerna Makka Pakka, co idzie myć kamienie - immersja automatycznie poszła się gonić, ale dam jej jeszcze szansę, tylko się z sesją ogarnę.

Offline mondomg

• Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • coffee & memes at Blackat Guitars
    • mondomg blog
miałem nic nie pisać, bo po co marudzić, ale że ten temat jest mi bliski, to marudna opinia w spojlerze

Spoiler
facebook.com/Mondomg/

Offline Ghost_of_Cain

• Pr0
ale że ten temat jest mi bliski

Ha, a pamiętam, jak sto lat temu zszokowałeś opinię publiczną wypowiedzią "kto to jest ten Wilson?" :D ;)

Offline selfslave

• Gaduła
A ja odgrzebałem sobie Alien: Isolation, bo jak wyszło to jakoś mnie ominęło. Teraz siedzę sobie wieczorami i sram w gacie. Polecam.

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
Ja mam Aliena na Xboxie - tu jest super opcja, że można uruchomić mikrofon w Kinect’cie i ksenomorf będzie Cię słyszał, gdy hałasujesz albo się wiercisz. Wtedy to nawet strach srać w gacie, bo może Cię usłyszeć  xD
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2018, 14:59:31 wysłana przez gizmi7 »

Offline mondomg

• Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • coffee & memes at Blackat Guitars
    • mondomg blog
ale że ten temat jest mi bliski

Ha, a pamiętam, jak sto lat temu zszokowałeś opinię publiczną wypowiedzią "kto to jest ten Wilson?" :D ;)

no tak, teraz już trochę więcej o nim wiem, ale dalej nie doceniam twórczości. bardziej chodziło mi o indyki

a jeśli już o nich mowa, to się złamałem i zaufałem produktowi Early Access i zagłębiłem się w Slay The Spire. bardzo przyjemna karcianka PvE, odnajduję w niej mniej więcej te same przyjemności co w Darkest Dungeon i Hearthstone, tylko że razem. miły klimat i poczucie humoru też bardzo na plus
facebook.com/Mondomg/

Offline Mat

• Pr0
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dope!

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
Właśnie kupiłem i pobrałem Hellblade, mam pierwszą godzinkę za sobą i kurwa, jakie to dobre.

Jak skończę to czeka na mnie We Happy Few i Wolfenstein II. Zapowiada się miły urlop :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
God of War na PS4 - I’m not even sorry, takie to dobre.

Offline Ghost_of_Cain

• Pr0
God of War na PS4 - I’m not even sorry, takie to dobre.

Panie. Ja już dawno skończyłem. Ale czasem wracam, bo tej suki wstrętnej, ostatniej i najtrudniejszej, nie bedę spoilował, utłuc nie mogę... 98% gry przeszedlem na poziomie "give me a challenge" i tak też skończyłem story part. Potem zaczęła się zabawa w labiryncie Ivaldiego i żmudne wycinanie Valkirii. Wymiękłem na przedostatnim realm tear encounter u Ivaldiego i zszedłem na "give me balanced experience". Niżej już się nie zeszmacę ;) :D Jak patrzę na ludzi grających na niskich poziomach trudności, nie mogę się nadziwić, jakże inna wówczas jest gra - i jaka nudna.

Best game tej generacji, jak dla mnie.

Offline p0ison

• Gaduła
Assetto Corsa, Project Cars 2, rFactor 2, Race07, iRacing - może ktoś z was ściga się online ?

Offline michu123PL

• Pr0
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja mam Assetto i PC2, mogę się kiedyś pościgać ;)

Klikajac reklamy wspierasz serwis.