Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 335248 razy)

Offline fireboy

• Gaduła
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2925 12 Paź, 2019, 13:02:12 »
S&M2
Niby nie film, ale w kinie więc wrzucam tu. Pierwszy raz oglądałem koncert w kinie. Zdecydowanie polecam. Może nie było takiego klimatu jak na koncercie, ale za to wrażenia wizualne i dźwiękowe to wynagradzały. Każdy koncert powinni transmitować w kinie dla tych co iść nie mają możliwości ;)
Po ostatnich doniesieniach dobrze było zobaczyć Jamesa jeszcze w formie. Wielkim fanem grania z orkiestrą nie byłem ani wtedy ani teraz, jednak cieszę się, że mnie to nie ominęło. Najlepiej wydane 26PLN ostatnio.

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka

Offline wuj Bat

• Pr0
« Odpowiedź #2926 12 Paź, 2019, 21:36:52 »
Na moim seansie 3 osoby wyszły mniej więcej w połowie :)
Totalnie tego nie rozumiem. Słyszałem tę urban legendę, że jest brutalny i ludzie wychodzą z kina. Wczoraj oglądałem Jurassic World i jest 10x więcej przemocy.
W filmie zamiera 6 osób. Bo to przecież tylko aktorzy, nie? ;) W Janku Wacku z Keijjanu zabija sumarycznie 306 osób. I żadna mnie nie wzruszyła tak jak pies.

Swoją drogą, gdyby ktokolwiek z nas był przy jednym prawdziwym zabójstwie, to by miał przejebane noclegi do końca życia.
Paczki z głów!

Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
« Odpowiedź #2927 12 Paź, 2019, 23:26:32 »
@Donnie mi się wydaje ze to było coś w stylu: "Kurwa, ale to nudne. Nic nie wybuchło, nikt nie wystrzelił 5tyś sztuk amunicji bez zmiany magazynku i kiedy w końcu będzie jakiś żart o ruchaniu? Grażyna... Wychodzim."
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

• Pr0
« Odpowiedź #2928 13 Paź, 2019, 10:56:37 »
Oooooo :D :D :D :allah:

Paczki z głów!

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
« Odpowiedź #2929 15 Paź, 2019, 23:27:03 »
Wróciłem właśnie z Jokera. Świetny film pod każdym względem.
Dawno mi tak szybko czas w kinie nie minął. Huśtawka emocji w odbiorze głównego bohatera. Od współczucia po odrazę. Od zrozumienia przez złość.
Joaquin Phoenix powinien zgarnąć komplet statuetek jakie tylko są do zgarnięcia IMO.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

• Pr0
« Odpowiedź #2930 15 Paź, 2019, 23:49:33 »
To pa to:

Dałem suba. Słowa klucz (po chamsku: hasztagi...): kultura słowa, potęga słowa, dziennikarstwo, analiza, nie wideo reakcja, ni ma klikbajta, ni ma przebitek co 4s.

PS: zalecam prędkość odtwarzania 1,25 ;)
Paczki z głów!

Klikajac reklamy wspierasz serwis.