Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 484524 razy)

Offline Bjørn

• Pr0
  • Official "A" brand supporter & future contributor
Telewizja Polska, program 1. Główne, wieczorne wydanie wiadomości:
”To oficjalne. Dnia 10 kwietnia 2010 roku dokonano zamachu na polską elitę polityczną. Za zamachem według źródeł stoi...”

Nagle emisję przerywa ochrypły, damski głos:

- Antoni, wstawaj! Zesrałeś się!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Axe-Fx > all your amps : : .

Offline wuj Bat

• Pr0
  • Skervesen: Dział Handlu Zagranicznego i Lajków
Toter Winkel Assistent
Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline Bjørn

• Pr0
Trzask tłuczonego szkła. Jakub wzdrygnął się, odwrócił. Czterech mężczyzn zamknęło sobą wylot ciasnego zaułka, odcinając jedyną drogę wyjścia. Był w potrzasku.
- Mamy cię, głupku!
Prowokacyjna uwaga potwierdziła przypuszczenia Jakuba - mężczyźni nie mieli dobrych zamiarów. Jako wytrawny pięściarz stanął w stabilnym rozkroku i wyciągnął w ich stronę pięści
- Chodźcie, a dam wam popalić, wy wstrętne łobuzy - odszczeknął ostro. Poczuł się nieswojo - nieczęsto używał tak mocnych słów. Mężczyźni spoglądnęli po sobie wyraźnie wzburzeni. Żylasty jegomość w ciasnym podkoszulku wysunął się na czoło grupy.
- Już my ci zadamy bobu! - warknął.
Jakubem wstrząsnął brutalny odzew, zdawało się, herszta bandy.
- Stawiam, że to ja wam pokażę gdzie raki zimują!
Zapadła pełna konsternacji cisza. Przesadziłem - pomyślał, z niepokojem przesuwając wzrok po czwórce potencjalnych przeciwników.
- Hamuj się - żylasty herszt wytknął go brzydko palcem. - Hamuj się, bo inaczej stłuczemy cię na kwaśne jabłko! Oddawaj pieniądze i telefon komórkowy!
Ordynarna riposta herszta bandy ścisnęła go za grdykę.
- Zaraz się przekonamy kto komu naleje gorącego sadła za skórę! Atakujcie, nicponie, a rozłożę was kolejno na łopatki!
Atmosfera zgęstniała. Jeden z bandytów wyrwał z nagła do przodu. Herszt zastopował go ramieniem.
- Idziemy - zarządził. - To jakiś grubszy kozak.
Bandyci nie protestowali. W oczach niektórych zakwitły łzy. Byli złamani.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Axe-Fx > all your amps : : .

Offline theremin

• Pr0
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przychodzi ojciec z synem do sklepu i robi zakupy, na koniec pyta się młodego:
- A Tobie coś kupić Wielki Łbie?
Pani sklepikarka z oburzeniem w głosie pyta:
- Jak panu nie wstyd!? Dlaczego nazywa pan tak własne dziecko!? Przecież nie różni się niczym od swoich rówieśników!
- Niech pani spojrzy, widzi pani te wzgórza za oknem i tą willę? To moje. A niech pani zerknie co stoi przed sklepem. To czerwone porshe, to też moje. Na koncie w banku mam taką sumę, jakiej pani do końca życia na oczy nie zobaczy. A moja żona, marzenie. Najpiękniejsza kobieta w mieście, miała taką cudowną, ciasną cipkę. I wtedy urodził się Wielki Łeb...
4string

Offline Bjørn

• Pr0
Robię w konia sąsiadów, puszczając na YouTube każdą piosenkę kilka sekund po tym, jak oni ją puszczają. Słyszę, jak krzyczą "co do ch*ja". Wygrywam.

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
Co mówi rdza do rdzy?

Spoiler
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sikor

• Gaduła
    • Moje galerie...
Co mówi rdza do rdzy?

Spoiler
Rany jaki suchar. To byl nasz ulubiony kawal tuz przed Balem Maturalnym (1991?) ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Mat

• Pr0
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Niedawno minęła 102 rocznica śmierci Aloiza Alzheimera. Oczywiście nikt kurwa nie pamiętał.

Offline Bjørn

• Pr0
- Czym się różni kierowca VW od kierowcy Mercedesa?
- Dla kierowcy Mercedesa Hektor to mityczny królewicz Trojański. Dla kierowcy VW to pole za domem.

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
- Dla kierowcy Mercedesa Hektor to mityczny królewicz Trojański. Dla kierowcy VW to pole za domem.

Też czytasz joemonster? :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Bjørn

• Pr0

Też czytasz joemonster? :D

Pejsbuk mi zafeedował. :)

Offline Mat

• Pr0
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Mówi teściowa do zięcia:
-Ja nie wiem za co ta moja córka tak cię lubi...?!?
-Pokazać?

Klikajac reklamy wspierasz serwis.