Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1225010 razy)

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
Toruń, ale chyba to trend ogólnokrajowy z tym, że ceny wynajmu dość mocno podskoczyły przez airbnb

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jak dla mnie to temat nie ogólnokrajowy, ale dotyczący większych miast. W mniejszych miejscowościach jest odwrotnie, ciężko jest znaleźć jakiegoś najemcę. Trend jest taki, że wszyscy uciekają w tłum, jak te barany. Znam takie osoby, co np. pracują na stacji benzynowej i wynajmują pokój w centrum Warszawy. Nie wiedzieć czemu, bo na stacji benzynowej to taki jegomość mógłby pracować w Tomaszowie Lubelskim, i za cenę warszawskiego pokoju mieć mieszkanie... Ale nie! Wszyscy biedacy pchają się do większych miast i dlatego właściciele mieszkań dyktują warunki. Jeżeli na jedno mieszkanie z kategorii tych budżetowych jest kilkudziesięciu chętnych, to chyba normalne, że ciężko jest cokolwiek wynająć. Rozumiem tych, którzy przeprowadzają się do jakiejś większej miejscowości dla pieniędzy, ale jak ktoś pcha się np. do Warszawy dla pieniędzy, to i stać go na mieszkanie. Mieszkania są, tylko trzeba mieć więcej, niż mają dwie osoby z najniższą krajową. Jeżeli ktoś za mało zarabia, to czemu nie pójdzie mało zarabiać w innym, tańszym miejscu?

Posty połączone: [time]09 Wrz, 2019, 23:40:19[/time]
UWAGA, PODAJĘ HASŁO
Spoiler
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2019, 23:42:30 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tadeo

• Pr0
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jak dla mnie to temat nie ogólnokrajowy, ale dotyczący większych miast. W mniejszych miejscowościach jest odwrotnie, ciężko jest znaleźć jakiegoś najemcę. Trend jest taki, że wszyscy uciekają w tłum, jak te barany. Znam takie osoby, co np. pracują na stacji benzynowej i wynajmują pokój w centrum Warszawy. [...]

Posty połączone: [time]09 Wrz, 2019, 23:40:19[/time]
UWAGA, PODAJĘ HASŁO
Spoiler
Spoiler

Heh, moja siostra przez chyba trzy lata wydawała ponad pół pensji na wynajem kawalerki, bo koniecznie chciała mieszkać w fajnej dzielnicy Warszawy (bo w takiej się wychowała) sama.

Z drugiej strony w większych miastach jest praca, czego nie zawsze można powiedzieć o mniejszych.

@gizmi7 Miałem dzisiaj płomienną rozmowę z kolegami ze studiów na temat tego jak to nieodpowiedzialny finansowo jestem że płacę teraz za wynajem ile płacę(30%+ więcej niż za Włoskie mieszkanie). Mniejsza że jeden umowę podpisywał jakoś w 2016 na tamtejszych warunkach, a drugi nigdy tego problemu nie miał bo mieszkanie dostał.

Swoją drogą jaki procent pensji można uznać za rozsądny przy wynajmowaniu mieszkania(Zakładając zarobki średnia krajowa+)?

Offline wuj Bat

• Pr0
Nie ma takiego procentu. Wszystko zależy gdzie i za co.
Możesz mieć dwie dobre pensje i jedną całą wydawać na mieszkanie, bo chcesz ładnie mieszkać. Możesz w dwie osoby płacić nawet ponad jedną pensję, jeśli zarabiacie mało, ale jest jakaś perspektywa, że relatywnie szybko się odbijecie. Można wydawać 1/3 pensji i żyć w kontenerze, bo nie ma to dla tej osoby znaczenia, albo jest to wyjazd zarobkowy na krótko. Nie ma jednego procentu.
Paczki z głów!

Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline october

• Gaduła
  • Oct.
W Niemczech mówi sie ciągle o rosnących cenach wynajmu. Rodzina wydająca powyżej 30 procent dochodów na wynajem wrzucona jest do worka biedaków.

Cześć. Jestem biedakiem

Za wzor stawia sie Wiedeń. Tam od bardzo dawna postawiło sie na mieszkania socjalne. Wiekszosc ludzi wynajmuje takie i ceny nie poszły w zwiazku z tym w kosmos. Jak widziałem po ile wynajmuje sie tam mieszkania a po ile w takim Hamburgu to robi się słabo. Teraz sie buduje takie mieszkania, ale to kropla w morzu potrzeb. No, ale to trzeba bylo do przodu myśleć...

007

Offline wuj Bat

• Pr0
Powiem tak: ze zwierzątkiem mam wielki problem, w zasadzie blokadę, ale takiego typka bym zatłukł na miejscu. No przecież to jeżyk!
Paczki z głów!

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
W takich sytuacjach stosowałbym Kodeks Hammurabiego.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

• Pr0
Paczki z głów!

Offline niedziak

• Gruppenführer Wolf
  • Pr0
A ja po prostu byłbym zwykłym skurwysynem i dzieciakowi przypierdolił.

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
@wuj Bat Dzięki Tobie właśnie się dowiedziałem, że Jeże to też strunowce, jak my... Teraz mi go szkoda x2.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

• Pr0
@wuj Bat Dzięki Tobie właśnie się dowiedziałem, że Jeże to też strunowce

Nie wiem jak, ale kurwa... na zdrowie! ;) :D

Paczki z głów!

Offline Tadeo

• Pr0
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nie wiem jak, ale kurwa... na zdrowie! ;) :D

Może to strumień świadomości, który skończył się na niejakim Jeżu, który co tu dużo gadać kręgosłup miał.  :D
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2019, 19:12:28 wysłana przez Tadeo »

Offline Tadeo

• Pr0
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie poziom usług w Polsce. Co z tego że jest taniej skoro nie dostajesz tego, za co zapłaciłeś.

Zasrany wolny rynek i jego wyścig na dno.

Offline niedziak

• Gruppenführer Wolf
  • Pr0
Nooo, doskonale to znam. Ostatnio chciałem sosik jogurtowy do pizzy, a dostałem czosnkowy!

Offline wuj Bat

• Pr0
Musimy założyć grupę terapii post sosikowej!

Tadeo, ciesz się, że to jeszcze nie Islandia. Np. oddajesz lapka do naprawy, trzymają 3 tygodnie (!), po czym oddają dalej zepsuty (!!), ale i tak musisz słono zapłacić (!!!).
I wtedy wkraczam ja, cały na... zazwyczaj czarno :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
Wkurwia mnie poziom usług w Polsce. Co z tego że jest taniej skoro nie dostajesz tego, za co zapłaciłeś.

To trochę jak z gitarami zamawianymi z Chin - „Panie może kolor i kształt inny, ale fajna, nie? Za tę kasę nie wybrzydzaj” :D

Offline niedziak

• Gruppenführer Wolf
  • Pr0

To trochę jak z gitarami zamawianymi z Chin - „Panie może kolor i kształt inny, ale fajna, nie? Za tę kasę nie wybrzydzaj” :D

Czemu zamawiane z Chin? Blakmaszyny za gruby hajs też były podobnie robione :D

Offline Tadeo

• Pr0
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Np. oddajesz lapka do naprawy, trzymają 3 tygodnie (!), po czym oddają dalej zepsuty (!!), ale i tak musisz słono zapłacić (!!!).

Moja pierwsza robota to był serwis - nie lapków, ale różnych innych ciekawych szitów i powiem tak - jak jest firma co ma długodystansową umowę serwisową to się robi. Na pojedynczych typów lachę się kładzie.

Także ten - w życiu bym lapka do serwisu nie oddał. Nawet matrycę raz sam zmieniałem - oczywiście kurwa złą mi sprzedali bo to Januszpol. Na szczęście politykę zwrotów mieli rozsądną.

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Nie wiedziałem gdzie to napisać bo trochę wkurwia trochę cieszy.

Moje pierwsze korpo. Siedzę 2 tygodnie na dupie i nie mam nic do roboty, a hajs leci < cieszy
Moje pierwsze korpo. Siedzę 2 tygodnie na dupie i nie mam nic do roboty. Dzień jak wieczność < wkurwia.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

• Pr0
Co za kurwa gówno!

PiS obniżył podatki? Przecież te kurwy podniosły lub dodały ich ponad 20!
Paczki z głów!

Offline spacelord7

• Gaduła
A mnie wkurwia, że szkolnictwo i służba zdrowia leżą (nie na kanapie), a darmozjady zajmują się ideologiami i kupowaniem głosów. ("500+" to 6000zł na rok, czyli 24000zł do ręki za głos w wyborach co 4 lata. Kto się nie skusi?)

Offline niedziak

• Gruppenführer Wolf
  • Pr0
Tylko ja muszę wtedy zapłacić 72000 zł ZUSu, który regularnie rośnie. Zapierdalam na to w pocie czoła by sąsiad dostał to od pisiorów, następnie kupił sobie piwko, chesterfieldy i obstawiał meczyki.

Offline majkelk

• Pr0
  • Teksty są osobiste
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline spacelord7

• Gaduła
Zapierdalam na to w pocie czoła by sąsiad dostał to od pisiorów
To jest dodatkowa zachęta. Głosuj na pis żeby somsiadowi pracującemu zabrali i dali tobie. :3
Tego nie można było lepiej urządzić.

Klikajac reklamy wspierasz serwis.