Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 927622 razy)

Offline Dick Retard

• Pr0
  • Zaginiony w akacji
Zajebiste! Tam w propozycjach na dole macie Perturbatora. Mocno polecam! :)
Fenderowska Szklana Pułapka

Offline theremin

• Pr0
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Pronounce

• Gaduła
https://www.ebay.com/itm/Chuck-Schuldiner-s-B-C-Rich-Stealth-Chuck-Schuldiner-Death-/263670890474?afsrc=1&rmvSB=true

Paczta, taki paździerz a jak grać na nim umiał.
Swoją drogą to te foty jakimś lomo robione były.

Offline mastEr_eXplorer

• Pr0
  • practice makes perfect
Żaden paździerz, tylko Custom Shop. Chuck z niewiadomych przyczyn postanowił na własną rękę zdjąć z niej lakier. Dodatkowo robiła u niego za backup-wiosło i była traktowana po macoszemu co przyczyniło się do jej obecnego stanu ;)
Średnia hawajska i dziwki dla każdego!!! | EAT SLEEP SHRED

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
Mnie bardziej zawsze dziwiło, że używał Valvestate'a nawet, jak już byli "znanym" zespołem. Ogólnie gościu miał klasę i talent.

Offline Pronounce

• Gaduła
Żaden paździerz, tylko Custom Shop. Chuck z niewiadomych przyczyn postanowił na własną rękę zdjąć z niej lakier. Dodatkowo robiła u niego za backup-wiosło i była traktowana po macoszemu co przyczyniło się do jej obecnego stanu ;)

Olaboga, ja też przeczytałem opis.

Zaskakuje mnie sposób podania zdjęć historycznego wiosła. Wygląda jak wypust rotera i nauka fotografii w jednym ;)

Offline Mat

• Pr0
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
Cala zaloga Digitech/Dod wyjebana z roboty.
https://www.reddit.com/r/guitarpedals/comments/8idu0y/tom_kramn_and_the_entire_digitechdod_team_are/

Ja pitolę, tyle fajnych efektów w ostatnich latach - chyba moja ulubiona duża firma. Ciekawe, co strzeliło Harmanowi do głów

Offline Mat

• Pr0
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o pieniadze.

Offline Pronounce

• Gaduła
Zadziwia mnie sraczka sporej części ludzi z mojej tzw. branży.
Czyli fotografia vs "rodo". Przecież to nic nie zmienia tak w gruncie rzeczy.

Offline theremin

• Pr0
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie od dziś wiadomo, że japońce są popieprzeni, ale tego już za wiele:

4string

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mat

• Pr0

1750 Alfa? Stary strasznie a tak dobrze jedzie :D

Offline selfslave

• Gaduła

W ich kulturze chyba normalne. I tak myślę, czy w ogóle to jest takie negatywne. W końcu jest mnóstwo mężczyzn, którzy nigdy nie będą mieli szansy na prawdziwą relację z kobietą, więc dlaczego mieli by sobie nie umilić życia w taki sposób. Jest to iluzja, owszem, ale przecież krzywda nikomu się nie dzieje.

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi

W ich kulturze chyba normalne. I tak myślę, czy w ogóle to jest takie negatywne. W końcu jest mnóstwo mężczyzn, którzy nigdy nie będą mieli szansy na prawdziwą relację z kobietą, więc dlaczego mieli by sobie nie umilić życia w taki sposób. Jest to iluzja, owszem, ale przecież krzywda nikomu się nie dzieje.

W sensie nikt im nie broni, ale to jest zwyczajnie "creepy". Ogólnie postrzeganie kobiet w ich kulturze jest mocno skrzywione.

Offline Pronounce

• Gaduła
Nie to co w progresywnym islamie ;)
Peace

Offline pivo

• Pr0
    • VisionsOfTondal

Biorę dwie.

Posty połączone: 01 Cze, 2018, 21:02:58

Biorę dwie.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2018, 21:02:58 wysłana przez pivo »

Offline gizmi7

• Pr0
  • Venus as a goodboi
^O, dokładnie. Ja bym brał, gdyby zrobili tego typu wersję z odpowiednim aspektem wizualnym (gruba starsza babka z wrednym wyrazem twarzy w czapce uszatce, kożuchu i z brodawką nad ustami):

Offline selfslave

• Gaduła
W sensie nikt im nie broni, ale to jest zwyczajnie "creepy". Ogólnie postrzeganie kobiet w ich kulturze jest mocno skrzywione.
No jest "creepy", tak samo jak te ich Waifu. To nie do końca kwestia postrzegania kobiet, bo tam ogólnie ludzie są dość "obiektowi", sami siebie tak postrzegają. Przez co jednak kobiety rzeczywiście lekko tam nie miały, jak te ich tabu z gwałtami, które często się zdarzały, ale nie były zgłaszane (choć ostatnio to się zaczyna zmieniać na szczęście). Tylko, że to nie jest kwestia takiego szowinizmu, który znamy, a własnie zupełnie innej perspektywy, gdzie nie ma za bardzo indywidualności, więc wszyscy stają się przedmiotowi.

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie ma to jak oceniać japońską kulturę, nigdy nie zbliżając się do Japonii na odległość mniejszą niż 8 tys. kilometrów.

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Pronounce

• Gaduła
O Japoni polecam dobrą serię dokumentalną pt. Godzilla.
Filmy miażdżą.

Offline selfslave

• Gaduła
Nie ma to jak oceniać japońską kulturę, nigdy nie zbliżając się do Japonii na odległość mniejszą niż 8 tys. kilometrów.
Już typowo lecisz z ad absurdum. No raczej nikt nie ocenia na podstawie podglądania ich przez dużą lornetkę z 8 tys. kilometrów ;)
Tak naprawdę biorąc w czymś udział, będąc gdzieś na miejscu, mniejsza jest szansa na obiektywność. To że np. powymieniamy się różnymi informacjami, doniesieniami z konfliktu rosyjsko-ukraińskiego może nam trochę rozjaśnić obraz sytuacji w szerokiej skali. Jakbyś fizycznie brał udział w konflikcie to raczej nie sprawi, że będziesz mógł lepiej i bardziej obiektywnie ocenić ten konflikt, prawda? Jak jesteś gdzieś na miejscu to obracasz się w jakimś małym jednak kręgu osób i to może skrzywiać perspektywę. Jak nasze słynne "jak ten PiS mógł wygrać, jak ja nie znam nikogo kto na nich głosował" ;)

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wydaje mi się, że to nie jest temat polityka :OOOO
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

• Gaduła
I masz rację.

Offline Pronounce

• Gaduła
Ilość szczepień którą dostałem w ciągu ostatnich dni ;)

Klikajac reklamy wspierasz serwis.