Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 881031 razy)

Offline Amal_68

• Pr0
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
How to make sevenstring great again.

Zacznijmy od bana dla johnnego. Tyle osób o to walczyło :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
albo zróbmy rodzaj bana, który automatycznie przenosi zbanowanego na pigmeja.

B ( o ) ( o ) B S

Orange

• Gość
How to make sevenstring great again.

Zacznijmy od bana dla johnnego. Tyle osób o to walczyło :D

Johnny miał bana i nie widziałem żeby w tym czasie forum cudownie ozdrowiało. Tym samym wniosek oddalam.

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Hoho, gdyby od moich banów cokolwiek zdrowiało, to PiS nie miałby czego naprawiać.  :-[
Całe hasło #dobrazmiana poszłoby się jebać.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

• Pr0
Nie no żart. Teraz trzeba dbać o każdą osobę udzielającą się na forum.

To tak na jeden dzień może? :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!

Orange

• Gość
Mogę zgłosić twoją kandydaturę do Jaśnie nam Panującego.

Offline wuj Bat

• Pr0
  • Skervesen: Dział Handlu Zagranicznego i Lajków
Wczoraj wracamy ze spaceru do domu* o krytycznej wigilijnej przedwieczornej porze, kiedy to w domach moc przygotowań - ale i nerw ;)... Do tego intensywnie pada deszcz. Tymczasem patrzę, a tu rekordowa kolejka do... myjni samochodowej!

* żebym nie musiał być jednym z tych uciekinierów z domu od "świątecznej" atmosfery od kilku lat trzymamy się z żoną zasady, że wszystko robimy wcześniej i w wigilię już nie robimy nic. Polecamy!
Galaktyka Ziemia
Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
Hmmm

Może jakiś zjebany jestem ale uwielbiam myć auta i kosić trawę. Nic mnie tak nie odpręża i nie pozwala się zresetować od wszystkiego co mnie na gniecie.
Nie widzę też nic złego w myciu fury przed świętami. W brudnej koszuli do stołu też nie usiądziesz i w ubłoconych butach do kościoła nie pójdziesz. ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dick Retard

• Pr0
  • Zaginiony w akacji
Ja tam furke uważam za sprzęt do jazdy a nie do pucowania ale ja dawno w kościole nie byłem wiec wiecie... Natomiast jeśli chodzi o gity to pociągną bym z mej bujnej grzywki gdybym dostał od kogoś z Was śledzia na strunach albo smalec na podstrunnicy.
Fenderowska Szklana Pułapka

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Smalec dobrze konserwuje
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
Ja tam furke uważam za sprzęt do jazdy a nie do pucowania ale ja dawno w kościole nie byłem wiec wiecie...

Mój były szef miał takie podejście. Przyszły kontrahent zadał mu pytanie czemu jeździ upierdoloną Insignią na spotkania biznesowe skoro jego pracownik potrafi jeździć czystą Dacią Logan na budowę...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dick Retard

• Pr0
  • Zaginiony w akacji
Ja tam furke uważam za sprzęt do jazdy a nie do pucowania ale ja dawno w kościole nie byłem wiec wiecie...

Mój były szef miał takie podejście. Przyszły kontrahent zadał mu pytanie czemu jeździ upierdoloną Insignią na spotkania biznesowe skoro jego pracownik potrafi jeździć czystą Dacią Logan na budowę...
Pewno typo jeździł lancią albo innym włoskim ssiepałkiewozem. Robotę też oceniał po wyglądzie, nie miał miękkich ruchów, nie machał łapkami i przewracał zalotnie oczkami, nie podszczypywał za sutki? Klasyk!

Posty połączone: 25 Gru, 2017, 23:29:40
Smalec dobrze konserwuje
Chyba kondony z owczych jelit? Na drewno bym tego nie wyjebał bo by minie sie psy ze wsi zleciały do gity. Na bank nie pograć.
« Ostatnia zmiana: 25 Gru, 2017, 23:29:40 wysłana przez Dick Retard »
Fenderowska Szklana Pułapka

Offline wuj Bat

• Pr0
Z cyklu dirty pleasure po polsku:

Galaktyka Ziemia

Offline wuj Bat

• Pr0
Galaktyka Ziemia

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
( Obraz usunięty.)

Zawsze powtarzam, żeby zimą nie stawiać gitar przy kaloryferze!
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

• Pr0
To co, widzimy się 6.06 w Progresji??
Galaktyka Ziemia

Offline blendamed

• Gaduła
jak uda mi się złapać urlop :L
Spoiler

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Przenoszę tutaj, bo nn spam.
A teraz komentarz:

JA PIERDOLE, TO NIEMOŻLIWE, ŻE TO JEST TEN SAM GATUNEK, CO CZŁOWIEK.  :o
Jazz, Lounge, Downtempo

Online purpleman

• zbananowany
  • Pr0
  • hie hie hie
Zamówiłem na chińskim Aliexpress paczkę u rosyjskiego sprzedawcy z opcją wysyłki z niemieckiego magazynu, paczka została wysłana przez brytyjski Amazon do PL. Wtf? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Amal_68

• Pr0
Zamówiłem na chińskim Aliexpress paczkę u rosyjskiego sprzedawcy z opcją wysyłki z niemieckiego magazynu, paczka została wysłana przez brytyjski Amazon do PL. Wtf? :D

Ads gettin smarter :p

Offline Mother Puncher

• Pr0
  • It is useless, to resist.
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Przenoszę tutaj, bo nn spam.
A teraz komentarz:

JA PIERDOLE, TO NIEMOŻLIWE, ŻE TO JEST TEN SAM GATUNEK, CO CZŁOWIEK.  :o

Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Online gizmi7

• Pr0
  • I am the one who knocks.
Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.

Czasem jednak coś jest po prostu gówniane i lepiej być "ponad to". Ostatnio ktoś przy mnie próbował bronić k-pop jako gatunek muzyki albo chociaż zjawisko i dalej stoję przy swoim, że to zwyczajnie gówno. W tym przypadku sam mam akurat dość ambiwalentne odczucia, bo równie dobrze ktoś mógłby się podobnie przyczepić do jakichś rzeczy, które lubię, że są: bezwartościowe, eskapistyczne, celowo bzdurne i odmóżdżające na podobną modłę i pewnie miałby rację. Ale mówimy to o forpoczcie jutubowego bezmózgowia vlogowego i dla kogoś "spoza" to nic niezdrowego w odruchu (poniekąd całkiem słusznie) uznać, że to jest spierdolone.

Offline Mother Puncher

• Pr0
  • It is useless, to resist.

Czasem jednak coś jest po prostu gówniane i lepiej być "ponad to". Ostatnio ktoś przy mnie próbował bronić k-pop jako gatunek muzyki albo chociaż zjawisko i dalej stoję przy swoim, że to zwyczajnie gówno. W tym przypadku sam mam akurat dość ambiwalentne odczucia, bo równie dobrze ktoś mógłby się podobnie przyczepić do jakichś rzeczy, które lubię, że są: bezwartościowe, eskapistyczne, celowo bzdurne i odmóżdżające na podobną modłę i pewnie miałby rację. Ale mówimy to o forpoczcie jutubowego bezmózgowia vlogowego i dla kogoś "spoza" to nic niezdrowego w odruchu (poniekąd całkiem słusznie) uznać, że to jest spierdolone.

No ok, ale chyba nie nazywasz fanów K-popu spierdolinami? Jeden woli w buzię, drugi w żopu. Każdy ma jakieś swoje upodobania w różnych dziedzinach życia. Jeden w wolnych chwilach będzie oglądał Kiepskich pijąc czwartą taterkę, a inny siądzie sobie do iDubbza i będzie oglądał jak się obrzuca jakimś gównem, a jeszcze inny będzie oglądał Polimaty. Ja również mogę stwierdzić, że dla mnie syfem jest większość polskich jutuberskich kanałów i też mogę nie rozumieć jak można siedzieć godzinami i to oglądać, ale raczej unikam mówienia na forum publicznym, że Ci co to oglądają to spierdoliny. Trochę już z tego wyrosłem. I to tyczy się każdego rodzaju contentu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Online gizmi7

• Pr0
  • I am the one who knocks.
W jakiejś mierze jednak "jesteś tym, co jesz" - tzn. media, które konsumujesz wpływają na Ciebie. Niezależnie, czy oglądasz coś "dla beki", to dla Ciebie prawda objawiona czy nie wiem.

Dla przykładu: nie mam nic do tego, że ktoś ogląda PewDiePie, ale niedawno ktoś (zupełnie poważnie [...i zupełnie nie na temat]!) na fejsie mi wrzucił pod rozmową o współczesnym feminizmie jego głupi filmik, jak głupi dziennikarze jechali na żywo po Korwinie za jakiś głupi tekst w stylu "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn" z podpisem "proszę uruchomcie myślenie xD".

W sensie: nie myślę przez to, że wszyscy ludzie którzy oglądają tę codzienną masturbację PDP przed kamerą to spierdoliny. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że PDP tworzy content, przy którym podobne "spierdoliny" (choć w innym kontekście bym tego słowa nie użył, po prostu "głupi ludzie") się dobrze bawią i nie chcę mieć tego w swojej diecie medialnej, bo to mnie ogłupi.

Tak samo, jak nie oglądam "Wiadomości TVP" albo mnóstwa innych rzeczy, by "być na bieżąco", nie słucham K-Popu albo disco polo, by sobie nie "stępić gustu". Niech każdy lubi, co mu się podoba, ale to nie stawia znaku równości między formami rozrywki (a także ludźmi, którzy z nich korzystają, ale to faktycznie temat na tyle złożony, że jednak bym został przy samym ostracyzowaniu gówna i głupoty, póki to jeszcze choć trochę możliwe.

.

.

.

Wersja TL;DR: Tribale to nie fajne tatuaże, k-pop to nie dobra muzyka ani nawet kultura, Filthy Frank to nie jest dobry komediant. Jeśli lubisz któreś z nich, to nie jesteś automatycznie "spierdoliną", ale nikt nie powinien się dziwić, jeśli zostanie jako taki zgeneralizowany, bo w wolnych chwilach ogląda gówniarzy jedzących dla "sławy" tort ze swoich włosów łonowych. Bo to, co czytasz, oglądasz i czego słuchasz to bezdyskusyjnie Twój wybór, który możesz zmienić i jeśli go podejmujesz, to licz się z konsekwencjami.

Klikajac reklamy wspierasz serwis.