Autor Wątek: Futerał/case do signum/viper  (Przeczytany 2096 razy)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Futerał/case do signum/viper
« 13 Lut, 2011, 22:16:31 »
Witam,

panowie szukam futerału, który pasowałby do mojego Signuma. Na dniach będę przymierzał futerał do EPI SG, ale możliwe, że nie będzie pasował. Wiem, że pasuje SKB, ale on kosztuje prawie 500 zł ;] za 535 mam Paco flight... ale wolałbym wydać jakieś 200-300 zł. Znalazłem też Gatora za +/- 230 zł http://www.gatorcases.com/Default.aspx?Section=Products&Page=Details&CategoryID=4387&CatalogID=9316 No idealny, ale podają tylko wymiary ;/ A Ciężko jest wymierzyć. Nie kupię w ciemno, bo się okaże, że wiosło nie wchodzi i lipa...

Pan z thomann'a polecił mi taki:  http://www.thomann.de/pl/thomann_lespaulcase.htm ale cholera wie jak z wykonaniem.

Jeżeli macie SG a nigdy nie przymierzaliście do swoich futerałów signuma lub vipera, to proszę nie piszcie, że taki czy taki futerał idealnie pasuje do waszego SG, bo to info nic mi nie da ;]

A może macie jakieś inne futerały ?

Nie szukam zwykłęgo prostokąta, bo nei chce, żeby mi się decha obijała i latała w środku ;/

Z góry dzięki za pomoc. :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #1 14 Lut, 2011, 01:42:23 »
Z Viperami jest o tyle przesrane, że ciężko dopasować futerał do takiego. Wiem po sobie ;)
Viper i Signum mają takie same korpusy? Przypadkiem nie różnią się troszeczkę? Jeżeli nie, to może napisz do Mayonesa, może oni Ci pomogą.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #2 14 Lut, 2011, 07:45:08 »
jakie 500zł? punie  taniej znajdziesz ok 400zł chodzą i nie rozglądaj się za innymi bo nie będziesz tak zadowolony jak z zakupu skb. Odezwij sie do maczosbasosa albo najlepiej do Sklepnaksiężycu oni mieli skb, chyba ok 360zł brali tylko ale to dawno było ze rok bedzie. Ja za swojego do lpka dałem 450 z przesyłką, dał bym nawet i 600zł bo case wart
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #3 14 Lut, 2011, 10:21:40 »
Napisz do Bata, on Ci pomoże w sprawie kształtu - ma i Signuma, i Vipera :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #4 14 Lut, 2011, 11:15:30 »
a to musi być konkretnie pod Vipera? Przecież futerały od Warwicka się nadają chyba, że są bee i nie dobre;p

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #5 14 Lut, 2011, 16:53:11 »
mam tez warwicka i w porównaniu do skb wypada blado(jakość zawiasów, dokładność wykończenia,sztywność konstrukcji no i same zamki). Nie miałem do czynienia z modelami flight case ale wydaje mi się ze nie zawiódł bym się przy tej półce cenowej.

gatora też bym kiedyś spróbował, jest tez nieco tańszy. Co sobą reprezentuje nie wiem, Sinner chyba miał albo ma
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #6 15 Lut, 2011, 12:40:46 »
Mam Paco, takiego prostokąta i zarówno Viper jak i teraz Signum Smaga 27" wchodzą spoko. Vertigo - gita nie lata w środku, jest łódeczka na neck i jest pojemniczek na pierdoły. 
Paczki z głów!

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Futerał/case do signum/viper
« Odpowiedź #7 20 Lut, 2011, 11:29:15 »
Dzięki za pomoc, zakupiłem Epi Case do SG, pasuje :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 16:46:58
wysłana przez Pan Sinner
6 Odpowiedzi
5781 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2011, 15:02:28
wysłana przez deathtom
8 Odpowiedzi
3907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2012, 00:30:37
wysłana przez harry_manback