Autor Wątek: NGD: Gibson SG standard Silverburst  (Przeczytany 17106 razy)

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Bardzo ładna, gratuluję zakupu. ;)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Gratz ziom :) Jak przyjdzie moj nowy badyl to sie jakos ustawimy na macanko :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Budzan gratki, kombinowałem jak popierdolony by zdobyć kasę na to wiosło, więc tym bardziej gratuluje i nie ukrywam, że zazdroszczę

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
To zbieraj dalej, bo pewnie za miesiac maks bedzie na gieldzie  :kissmyass:

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
To zbieraj dalej, bo pewnie za miesiac maks bedzie na gieldzie  :kissmyass:

ciekawe jak długo Twój strat u Ciebie posiedzi chujku jeden :D

ale to o czym piszesz jest iście prawdopodobne :D

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
:D pewnie z 2 tygodnie :P

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
a ocli Ci go już?

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Nie przyszla jeszcze niby. Koles w ogole łaskę zrobil, ze mi cos powiedzial, lol

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Sg mnie nie kręcą ale przyznam że gitarka na prawdę śliczna - niech ci służy ;)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a ja sobie na sg pograłem ostatnio i jest wygodniejsza od lp. na pasku Dunlopa nie leciała na główkę odchylona delikatnie pod brzuchem super i nic nie waży, prawie jak z japonką  :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
ano lekka jest to fakt, a gryf tak teraz stwierdzam ze jest bardzo wygodny. no chyba ze ktos oczekuje wyscigowki jak ibanezy to moze sie zdziwic

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gratuluję! Miałem jednego SG i kształt mi średnio pochodził- strasznie płytko osadzony gryf nie sprzyja graniu na siedząco.. Na tym gibie nawet silverburst nie wygląda źle

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
terror, trochę Ci nie zrozumiałem albo nie wiem o czym piszesz, na sg mi osobiście na siedząco gra się zajebiście, gorzej ten spierdalający gryf na kiepskim pasku- to rozumiem czemu ludzi wkurwia 

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
no mi sie tez zajebiscie gra na siedząco. w ogóle kurde nie wiem czy to kwestia tego giba, czy też strun (elixiry koleś ma załozone i to chyba calkiem swieze) ale na sucho wiosło ma taki wygar że ja pierdole.

gryf mi nie spierdala w prawdzie, ale zaczepy sa jakos tak dziwnie ze nawet jak mam pasek obnizony na maxa to gitara nie jest tak nisko jakbym chciał :P

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Brzuch Ci urosl :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
gryf tak teraz stwierdzam ze jest bardzo wygodny. no chyba ze ktos oczekuje wyscigowki jak ibanezy to moze sie zdziwic

Masz 60's slim tapera? To potwierdzam, wygodny wielce, dla mnie nawet bardziej niż ibanezowe bo mniej płaski, wygodniej się go obejmuje dłonią.

Cytuj
strasznie płytko osadzony gryf nie sprzyja graniu na siedząco

A tego nie kumam... płytki gryf i kształt korpusu wraz z mocowaniem paska mają wpływ na niewyważenie całości (nieco pomaga przeniesienie uchwytu na róg, ale w oryginalnym Gibsonie za +3k bałbym się trochę wiercić ;) ) ale na grę na siedząco? Mnie się grało tak samo wygodnie, o ile nie bardziej - mówię o siedzeniu - jak na superstracie. No może średnica (wysokość? szerokość? No wymiar dupy w poprzek :P ) korpusu może być przeszkodą dla niższych osób, bo deska w SG jest naprawdę szeroka, ale profilowanie jest bardzo przyjemne.

A w ogóle to MEGAGRATULACJE, MAN! :tak: Jakby to był jeszcze silverburst z klonowym topem (jak w wersji Supreme) to już w ogóle byłby ideał. Ale i tak jest masakrycznie zajebiaszczo ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
terror, trochę Ci nie zrozumiałem albo nie wiem o czym piszesz, na sg mi osobiście na siedząco gra się zajebiście, gorzej ten spierdalający gryf na kiepskim pasku- to rozumiem czemu ludzi wkurwia 
mam na myśli to że gryf w SG jest osadzony stosunkowo płytko i mimo gibsonowskiej menzury grając na siedząco trzeba wyciągać rękę jakby się grało na barytonie albo innym basie (na siedząco gram z gitarą na lewej nodze)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Aaa... faktycznie ;)

Ale co kto woli. Zawsze można przerzucić na prawą ;)

Tak czy inaczej - ponowne gratulacje ;) Aha, i czekamy na jakieś nowe, tłuste focięta :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Seth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Piękne wiosło choć osobiście wolałbym LP

Offline Mikes

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
No i zobaczymy jak gitara będzie się sprawować ;) Dojdzie do mnie to dam znać co i jak z mojej strony to wyglada..

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
18 Odpowiedzi
13203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2010, 20:12:29
wysłana przez Rumak
45 Odpowiedzi
23318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2010, 00:19:44
wysłana przez Icchok Lejb Perec
19 Odpowiedzi
7433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2011, 03:22:46
wysłana przez harry_manback
9 Odpowiedzi
4278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2012, 08:50:06
wysłana przez wuj Bat
12 Odpowiedzi
3167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2015, 17:35:18
wysłana przez mastEr_eXplorer