Autor Wątek: Buzzaro Custom Guitar Cabinet  (Przeczytany 23655 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #25 09 Lut, 2011, 08:03:12 »
Nie wiem ale wg. mnie prócz chęci trzeba mieć jeszcze talent ;)
Dorzuciłbym jeszcze dużo szczęścia lub / i pieniądze, masę pieniędzy.  Bez tego ciężko jest rozkręcić jakikolwiek interes.

+800 dodałbym jeszcze pomysł na biznes i coś jeszcze ;)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #26 07 Mar, 2011, 02:39:16 »
noisybox odpada, jestem esteta i fotki na ich brzydkiej stronie raczej odpychaja niz zachecaja, wiekszosc ich paczek wyglada jak produkt z czasow ZSRR  ;D
Coś w tym jest.

Na allegro są prawdziwe "piękności" z Noisybox.

To najcudowniejsza 4x12" jaką widziałem http://allegro.pl/noisy-box-412-bez-glosnikow-i1481894498.html



Zobaczcie środek tej 2x12", mistrzostwo świata http://allegro.pl/noisy-box-2x12-eminecne-legend-v12-i1487918438.html



Kiedyś sam zbiłem pakę i myślałem, że była obleśna, ale przy tych "cudach" z Noisybox, to było dzieło sztuki.

I pomyśleć, że ktoś to kupuje  :facepalm:

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #27 07 Mar, 2011, 07:54:11 »
Miałem kilka paczek z NB i żadna nie była tak kiepsko - wizualnie - wykonana, więc sam się zastanawiam skąd takie paki na fotkach. W sumie interesuję, zapytam Mańka przy okazji :)

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #28 07 Mar, 2011, 15:19:40 »
Aerosmith -> Ty chłopie chyba masz jakis problem ze sobą? Albo kolega od Buzarro śsie Ci pałkę za takie wstawki?
Jakie masz dowody na to, ze jest to NoisyBox?

Mysle, ze tak nie powinno sie robić, a skoro zacząłeś publicznie kogoś oczerniać to licz sie z odpowiedzialnością za to.

Proponuje Ci usunąć ten post zanim ktoś z NB to zobaczy. W tych czasach założenie sprawy to nie problem, a jak jesteś na tyle bogaty, zeby włóczyć sie po sądach a później stracić kilka tys pln to ja Ci współczuje.
.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #29 07 Mar, 2011, 15:38:51 »
Aerosmith -> Ty chłopie chyba masz jakis problem ze sobą? Albo kolega od Buzarro śsie Ci pałkę za takie wstawki?
Jakie masz dowody na to, ze jest to NoisyBox?

Mysle, ze tak nie powinno sie robić, a skoro zacząłeś publicznie kogoś oczerniać to licz sie z odpowiedzialnością za to.

Proponuje Ci usunąć ten post zanim ktoś z NB to zobaczy. W tych czasach założenie sprawy to nie problem, a jak jesteś na tyle bogaty, zeby włóczyć sie po sądach a później stracić kilka tys pln to ja Ci współczuje.
Ja Ci założę sprawę w sondzie za pierdolenie głupot.

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #30 07 Mar, 2011, 16:30:53 »
Ja Ci założę sprawę w sondzie za pierdolenie głupot.

Uważaj, żeby Ci za ortografie ktoś nie założył.. ;)

Swoja drogą, miałem kiedyś paczkę od NB z czasów początków produkcji i była wykonana wzorowo. Jedynym minusem tej paki był skaj zamiast tolexu. Stosunek brzmienie <-> cena, był jednak baaaardzo zadowalający. :)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #31 07 Mar, 2011, 16:36:09 »
Aerosmith -> Ty chłopie chyba masz jakis problem ze sobą? Albo kolega od Buzarro śsie Ci pałkę za takie wstawki?
Jakie masz dowody na to, ze jest to NoisyBox?

Mysle, ze tak nie powinno sie robić, a skoro zacząłeś publicznie kogoś oczerniać to licz sie z odpowiedzialnością za to.

Proponuje Ci usunąć ten post zanim ktoś z NB to zobaczy. W tych czasach założenie sprawy to nie problem, a jak jesteś na tyle bogaty, zeby włóczyć sie po sądach a później stracić kilka tys pln to ja Ci współczuje.

Czy ja gdziekolwiek wspomniałem słowem o Buzzaro?  :o Masz jakiś problem z czytaniem?

Dowody? :facepalm: Kliknij na linki do tych aukcji, jest napisane jak byk "Noisybox"

Masz jakieś powiązanie z Noisybox, czy co?

Żebym zaraz ja tobie sprawy nie przywalił, albo kolega z Buzzaro, za ten tekst!

Jeśli kolega z Noisybox napisze, że to nie jego robota, to tekst usunę, ale nie mam podstaw twierdzić, że na allegro pojawiło się aż dwóch oszustów, którzy sprzedają nieprawdziwy produkt i podszywają się pod NosiyBox, tzn. pod ich produkt.

Jeśli ktoś robi kopie Noisybox i sprzedaje jako oryginał, to znaczy, że świat naprawdę oszalał  :lol:
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2011, 16:43:45 wysłana przez Aerosmith »

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #32 07 Mar, 2011, 16:58:12 »
Dajcie sobie na wstrzymanie i bez jatki..;)

Rozumiem, że standardowo każdy broni swoich gustów (a przez to wyborów) wynajdując do tego argumenty. Bardzo możliwe, że podane zdjęcia przedstawiają NB i te nie zawsze były ładne, nie zawsze były w toleksie itp. (Ale do klienta należał wybór czy ma być w Tolexie czy w skaju).

Natomiast NB też ewoluowało przez ten czas. Jakiś już dłuższy czas nie robią wersji w paździerzu, polepsza się jakość wykonania, itd. W końcu to już parę dobrych latek rzeźbienia.

Człowiek z Buzarro też miał zapewne parę wpadek (chyba, że nie to mnie kopnij  :devil:) i wg mnie to jest normalne. Ale nie generalizowałbym, że jedna firma to zło, a druga to wypas. Sam zresztą wiem, że teraz to w NB już zupełnie inna bajka jeśli chodzi o profesjonalizm działania.

Tak jak TripleXXX rzekł, jest więcej firm/ludzi, którzy robią. Ale dla mnie (imho) są tylko dwie warte zainteresowania, na podobnym poziomie, czyli właśnie: Buzarro oraz Noisy Box. I bardzo dobrze, że konkurują. Dobrze dla nas konsumentów...;)


Ale biję się w pierś jeśli chodzi o moją subiektywną ocenę: grałem na kilku NB, Buzarro słyszałem/dotykałem, o reszcie słyszałem/czytałem itp.
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #33 07 Mar, 2011, 17:04:01 »
Też nie należę do osób które lubią grać na gnoju i powiem że do produkcji NB nie ma się co przyczepić. Fakt faktem buzzaro ma bardzo fajne paki ale NB tak samo. Obie firmy moim zdaniem są warte uwagi. Ostatnio z ciekawości otworzyłem swojego NB i miło się zaskoczyłem :) Bardzo solidnie i estetycznie wykonane, z zewnątrz to samo.

Na dowód zdjęcie, może nie najlepszej jakości ale zawsze jest :P

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #34 07 Mar, 2011, 17:06:07 »
Aerosmith -> Ty chłopie chyba masz jakis problem ze sobą? Albo kolega od Buzarro śsie Ci pałkę za takie wstawki?
Jakie masz dowody na to, ze jest to NoisyBox?

Mysle, ze tak nie powinno sie robić, a skoro zacząłeś publicznie kogoś oczerniać to licz sie z odpowiedzialnością za to.

dokładnie
sam mam teraz pakę NB i nie można się właściwie do niczego przyczepić, zrobione są naprawdę dobrze

Offline are_you_me

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
  • Permanentny brak czasu.
    • Hunted By The Waves
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #35 07 Mar, 2011, 17:13:05 »
Też nie należę do osób które lubią grać na gnoju i powiem że do produkcji NB nie ma się co przyczepić. Fakt faktem buzzaro ma bardzo fajne paki ale NB tak samo. Obie firmy moim zdaniem są warte uwagi. Ostatnio z ciekawości otworzyłem swojego NB i miło się zaskoczyłem :) Bardzo solidnie i estetycznie wykonane, z zewnątrz to samo.


A propos Twojej foty: Maniek często proponuje na CV30. Z tego co ostatnio gadałem to przeważająca większość jest robiona na nich..;)
Mówię mało, ale myślę dużo.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #36 07 Mar, 2011, 17:51:49 »
Uważaj, żeby Ci za ortografie ktoś nie założył.. ;)
Jakbyś był mondry to byś wiedział, że to było specjalnie ;)

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #37 07 Mar, 2011, 18:23:00 »
Aerosmith -> Twoje podejście to typowe podejście gówniarza sparzysz się chłopie za słowa też sie odpowiada a pisanie na forum to publiczna wypowiedz.
Gdyby te paczki miały logo nie miał bym więcej pytań.

Poza tym pytanie zasadnicze czy NoisyBox wyrządziło Ci jakąś krzywdę? Jeżeli Ci się coś nie podoba zachowaj to dla siebie mnie nie obchodzą Twoje uprzedzenia.

Mam dwie kolumny od NB i jak dla mnie są bardzo dobrze wykonane i brzmią świetnie.
Jak dostane dobra cene od Buzaro na pewno zamówię coś od niego i zrobię test porównawczy.
Narazie jeszcze nie pisałem do niego ale na pewno się odezwę.

To są dobre Polskie firmy. Konkurują to dobrze korzyść tylko dla nas.
.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #38 07 Mar, 2011, 19:20:31 »
ragecore weź wyluzuj. Aerosmith jedynie rzeczowo skomentował to co widać na zdjęciach a ty do tego dobutowałeś całą mitologię i na dodatek użyłeś kilku bardzo nieprzyjemnych zwrotów.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #39 07 Mar, 2011, 19:22:40 »
Nie ma co drzeć kotów, fakt faktem trzeba uważać co się pisze, bo sprawy w sądach hulają jak szalone... ostatnio nawet Kazik poszedł na całość z jednym takim klientem :-/

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #40 07 Mar, 2011, 19:30:57 »
ragecore weź wyluzuj. Aerosmith jedynie rzeczowo skomentował to co widać na zdjęciach a ty do tego dobutowałeś całą mitologię i na dodatek użyłeś kilku bardzo nieprzyjemnych zwrotów.
No dokładnie, ale niektórzy najwidoczniej mają jakieś poważne problemy ze zrozumieniem.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #41 07 Mar, 2011, 19:37:43 »
Nie zgadzam sie z tym. uważam że to było celowe i złośliwe.
.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #42 07 Mar, 2011, 21:24:22 »
#regecore proszę Cię, wręcz błagam  przestań już przekręcać nazwę mojej firmy :D  Resztę pominę.


Każda firma od czegoś zaczynała z mniejszym lub większym sukcesem.  Rynek muzyczny jest dość specyficzny a już na pewno w Polsce :) Nie staram się tu z nikim konkurować. Konkurencję traktuję jak coś zupełnie naturalnego. Robię swoje i staram się to robić jak najlepiej i ciągle podnosić poprzeczkę. Pewnie kiedyś będę musiał spasować bo jak długo można ją podnosić :D Zawsze sobie powtarzam, że świat nie kończy się na Polsce, rynek jest bardzo duży. Trzeba trochę chęci, dobry pomysł na ciekawy produkt i do odważnych świat należy.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Odp: Buzzaro Custom Guitar Cabinet
« Odpowiedź #43 08 Mar, 2011, 08:27:04 »
Wiem, wiem, postaram sie.
.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
13546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 18:18:18
wysłana przez Yony
23 Odpowiedzi
9856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 22:35:59
wysłana przez michu123PL
1 Odpowiedzi
2751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:22:24
wysłana przez zerotolerance
9 Odpowiedzi
2988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2014, 11:30:39
wysłana przez Guitar Spot
7 Odpowiedzi
1744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2023, 18:39:48
wysłana przez Orange