Gitary 7- strunowe > Gitary 7-strunowe

schecter C7

(1/13) > >>

el-biczel:
wiem, ze to nie custom shop, ale nie ma odpowiedniego działu...
moze mi ktos cos na temat schecter'a c-7 hellriser powiedziec?
http://www.schecterguitars.com/spec.asp?id=161
o tu jest link...
wyglada i z opisu jest ładne... albo jaka inna gitara 7 strun tego typu by sie nadawała do uzycia(w podobnej cenie i o podobnej specyfikacji)

Yony:
C7 to gitara z "wysokiej półki". Najśmieszniejsze jest to, że sprowadzenie jej w trybie "indywidualnym" nie powinno wynieść drożej niż 4 - 5 tys. Osobiście mam doświadczenie jedynie z 7 strunowym Omenem. Jest bardzo dokładnie wykonana, nieźle brzmi. Myślę, że C7 można brać w ciemno, ma taki osprzęt i jest z takich materiałów zrobiona, że nie może źle gadać czy mieć jakieś niedoróbki.

el-biczel:
no wlasnie chodzi o to, ze cena jest znacznie lepsza, na musiciansfrieng maja ja(tylko czarna niestety, ale kolor jestem w stanie przezyc, a jak sie moze dobrze poszuka to trafie gdzies czerwona) nowke sztuke za 700$ co jest cena znakomita :) i zeby bylo lepiej to za niedlugo moze bedzie mi ktos mogl ja przywiezc :)

nikt:
poczekaj troche,schecter ma wypuscic teraz 3 nowe 7strunowki. jedna ma byc sygnowana przez typa z Nevermore, druga to Omen z Floydem a trzecia albo hellriser z floydem albo jakis wyzszy model jeszcze

el-biczel:
ee opcja floyda raczej mnie nie podnieca... nie wiem jak bedzie wygladała ta sygnaturka, ale zobaczymy i tak narazie sie tylko przymierzam...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod