Autor Wątek: DEAD ON TIME - nowy teledysk  (Przeczytany 18640 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #25 12 Sty, 2011, 23:42:29 »
Ale szczerze - to same marudy i analitycy muzyczni na tym forum ;)
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #26 13 Sty, 2011, 08:59:49 »
Tiaaaa. Chociaż ci starsi rocznikowo wykazują tendencje rokendrolowe ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #27 13 Sty, 2011, 13:13:20 »
Cytuj
dlatego lubię telephone gagi


Jasne, chłopaki mieli milion dolarów budżetu, ale ze względów artystycznych zdecydowali się na zrobienie teledysku na jednym planie, bez gościnnego udziału Beyonce i 48. zawodowych tancerzy. No i stwierdzili, że niepotrzebne jest wynajmowanie studia w Hollywood na 3000 godzin cyfrowej postprodukcji.

Jebnięci kurwa jesteście? Na pewno Wasze kapele mają już po 4 klipy na koncie, w tym jeden nakręcony na Morzu Egejskim z użyciem dwóch helikopterów i jachtu dalekomorskiego, który posiada kominek do którego wrzucacie szektery nekfrubady. Na kolanach siedzi Wam Jenna Jameson i przypala wam cygaro "Romeo y Julietta" za pomocą pliku Akcji koncernu Google. Żal.kurwa.pl jak tu czytam niektóre Wasze z bożej łaski posty.

Obrazek bardzo dobry, aparycję śpiewaka kupuję również. Widać, że się napracowaliście. Rispekt.
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 13:21:37 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #28 13 Sty, 2011, 13:28:53 »
Ja z leksza zapolemizuję, bo som we w tzw. sieci klipy robione komórko i dajo rade. Po prostu można nie lubić dawania wyłącznie 4 do 5 mord przez 3 do 5 minut non-stop ;) Ja tam nie lubie. Dupy, cycki - owszem :P

IMO Kol. Wokalista powinien pocisnąć jeszcze bardziej to imagie w stronę Placebo, niekoniecznie Tokyo Hotel ;D. Ma co, niech ciśnie.
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 13:30:24 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #29 13 Sty, 2011, 13:32:48 »
Bat, ktoś tu wspomniał o klipie Gagi, że fajny. Ciekawe, czy komurko robiony? :D Poza tym się zgadzam.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #30 13 Sty, 2011, 13:40:47 »
wrobelsparrow - respect kolego, masz skrzynkę paprykarzu u mnie, odbiór osobisty w Szczecinie (nad morzem :D ).

Wogle koledzy dziękuję za fajną dyskusję na poziomie, w gronie dżentelmenów no i jak się okazało młodych dam :) 
w przeciwieństwie do pigmejowego przedszkola.

Polecam wyłącznie z celów poznawczych - http://gitara.pl/forum/viewtopic.php?id=79079

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #31 13 Sty, 2011, 13:43:31 »
Bat, ktoś tu wspomniał o klipie Gagi, że fajny. Ciekawe, czy komurko robiony? :D Poza tym się zgadzam.

Ja tylko chcę krwi, może być keczupowa ;)

ED: Ni chuja! :D Przecież to, że chłopaki dodali kilka lokacji (tzn. tak naprawdę to wzięli kamere do windy i do pokoju ;)) nie zwiększyło i bużdżetu milion razy, a inaczej się ogląda:

« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 13:47:52 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #32 13 Sty, 2011, 13:56:39 »
Bat, ja tu nie chcę nikogo epatować słownictwem specjalistycznym, bo się nie znam, ale jak Ty też się nie znasz, to możesz nie wiedzieć, że dzień pracy kamery w tym obrazku był droższy od budżetu chłopaków na cały teledysk, no offence. Przykład nietrafiony.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #33 13 Sty, 2011, 14:00:56 »
IMO Kol. Wokalista powinien pocisnąć jeszcze bardziej to imagie w stronę Placebo, niekoniecznie Tokyo Hotel ;D. Ma co, niech ciśnie.

W sensie, że powinien zostać bi-seksiualem? :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #34 13 Sty, 2011, 14:09:57 »
Wróó = Przecież wiesz, o co mie chodzi. Podejrzewam, że: gdyby ci Włosi nakręcili samych siebie - wyszłoby ze z 10% taniej, ale dla mnie (czyli kwestie gustu) 50% gorzej. Plus: proporcjonalnie do zarobków - i naszych i tamtych chłopaków mogło to kosztować podobnie.

BTW - nie w prawdziwej, ale lokalnej - ale jednak - tv pracowałem, coś tam kumam. Nawet zamiast lutowania diodek, jak moi koledzy, na pracę dyplomową robiłem film. Wiem, że to śmiech, ale: ergo - kwestia gustu bardziej i spożytkowania tej samej kasy tak, a nie inaczej.

Tu: nędza jak 150, normalnie :facepalm: przy takiej klasie kapeli, ale jednak z jakiegoś powodu obejrzałem do końca: http://www.artistdirect.com/entertainment-news/article/crowbar-premiere-music-video-for-the-cemetery-angels-on-artistdirect-com/8441934

Musza = przynajmniej wizualnym ;)


Ed: Ha! Wróó - a tera lepiej ?...

http://www.myspace.com/video/vid/7598164
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 14:15:20 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #35 13 Sty, 2011, 14:14:47 »
Bat, jasne, że wiem. Tylko weź komórkę i se zrób teledysk :) No już byś miał z Deflowerem z osiem, gdyby to można było tak łatwo? Tak samo moja stara miałaby już ze dwa longpleje na instrumenty klawiszowe. No przecież klawisze dobrze widać, wystarczy przyciskać w odpowiedniej kolejności białe i czarne. Czasami razem, czasami osobno:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #36 13 Sty, 2011, 14:15:59 »
Bat, jasne, że wiem. Tylko weź komórkę i se zrób teledysk :) No już byś miał z Deflowerem z osiem, gdyby to można było tak łatwo? Tak samo moja stara miałaby już ze dwa longpleje na instrumenty klawiszowe. No przecież klawisze dobrze widać, wystarczy przyciskać w odpowiedniej kolejności białe i czarne. Czasami razem, czasami osobno:)

Pacz wyżej na Eda ^^

No i ten kolo Marc Price przecież zrobił cały film za 50 funtów czy coś. I był też cały festiwal filmów z komórki. Kwestia gustu IMO. Jak by za 1mln funtów nakręcili Gagę jak się tylko wygina przez całe wideło - też bym nie łyknął. Taki jestem :P
« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2011, 14:35:48 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #37 13 Sty, 2011, 15:28:53 »
Bat wszystko jasne, video Ok Go! na bieżni do ćwiczeń to koronny przykład, że da się zrobić teledysk za 50 baksów. Tylko mi najpierw znajdź takiego choreografa i wymyśl coś takiego. Nie przypadkowo ta laska, która im to zrobiła opierdala teraz połowę klipów w USA jako choreograf.
A reasumując - chłopaki z tematu nakręcili przyzwoity obrazek za niewielkie pieniądze, na którym im widać ryje i montaż zgadza się z muzą. I chwatit na początek. Osobiście dziwi mnie tendencja w myśleniu, że wszystko można zrobić lepiej i taniej, bo tak po prostu nie jest. Kropka.
A co do klipu z Twojego eda, poza tym, że nie widzę w nim nic szczególnego - no to teraz wsadź tam sobie Bat, zamiast fajnej laski z dziwną szczerbą, długim nosem i dużymi cyckami, mój albo Twój parszywy ryj - już nie będzie tak fajnie? No właśnie, wszystko jest kwestią konwencji i aktualnych możliwości.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #38 13 Sty, 2011, 15:45:10 »
...tudzież gustu i preferencji seksualnych :D

Ja tam już ćwiczę bica i szpagaty do swojego wideo, kolega już też zaklepany i mazakiem powiększy mie tatuaże. Zaczynam się troszki irytować, bo faktem jest, że czego tu ktokolwiek nie wrzuci, to generalnie krytyka leci. I tak pewnie, jeśli dożyję i będę miał wideo (a jak nie dożyję, to i tak weźcie mie do wideo! Będzie miazga!) to już wiem, że:

- sam nie będę do końca zadowolony, ale jednak będę cisnął na jakieś szczątki fabuły
- resztki zadowolenia i tak wyparują po emisji na forum ;)

Ale po 8 sekundach będzie mnie to jebało. Wszyscy geniusze byli jebani na początku (a nawet więzieni, albo łupiono im oczy i rwano mięsko gorącymi obcęgami), więc Dead on Time - róbcie swoje.

(BTW mam już od paru miecha pomysł na własne widijoł, może się udać)
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #39 13 Sty, 2011, 16:51:21 »
Bat, ktoś tu wspomniał o klipie Gagi, że fajny. Ciekawe, czy komurko robiony? :D Poza tym się zgadzam.

noszkurna. Wyjąłeś jedna zdanie z kontekstu. Przecież pisałem tam o pomyśle na klip i o historii w klipie, a nie o produkcji za sto dużych baniek. Tu masz przykład klipu moich znajomych, gdzie jest historia i nie ma stu baniek:

ja tam wolę takie klipy niż 4 minuty pokazywania jak "gram ten numer i super wyglądam" :)
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #40 17 Sty, 2011, 10:44:37 »
ja tam wolę takie klipy niż 4 minuty pokazywania jak "gram ten numer i super wyglądam" :)

No, właśnie, powtarzam - to są już kwestie gustu, a nie ten tego.


Zaczynam się troszki irytować, bo faktem jest, że czego tu ktokolwiek nie wrzuci, to generalnie krytyka leci.

OK, przemyślałem wczoraj swoje zachowanie. Czy chcecie, czy nie - podzielę się w Wami swoimi wydzielinami ;) Otóż: niestety, nie istnieje artysta (czy inna kurwa), która to dobrowolnie wystawiając się na ogląd publiczny nie byłaby krytykowana. Artyści bywają wyszydzani, ośmieszani, nawet śledzeni i zabijani przez psychofanów. Jakimże więc dramatem jest dobry z minusem na jakimś niszowym forum postkomunistycznego państewka? :D Co więcej: im większa krytyka - tym i bardziej oddani fani, fanatycy! Kto pełnoletni, przy zdrowych zmysłach, na trzeźwo, podle logiki, chciałby być fanem blekmetalowych pisanek, o wokalizie rytmicznie dźganego gorącym prętem małpoluda? A jednak! ;D A chabaninowa kiecka Lady G.? Najpierw pośmiewisko, ew. siok - teraz: Kreacja Roku!

Od dziś krytyka będzie więc stałym, ale wręcz wymaganym elementem naszych ujawnień. Mamy wywoływać emocje. Brak krytyki = brak emocji, zainteresowania, wystawania ponad cokolwiek = wieszamy na poddaszu swoje artystyczne ego na siódmej strunie i udajemy się do góógli w poszukiwaniu nowego sensu życia.


Panowie, córka moja EDycja:

W dniach ubiegłych podczas w/w dysputy pomyślałem (wow!): co ja będę gdybał, a hipoteza goniła domysł. A, że nie mam oporów przed celebrytami - zapytałem o koszty samych Ready Set Fall. Uprzejmy kol. ich perkusista Andrea, który edytował ich teledysk, rzekł dziś do mnie klawiaturą oto: 1000€, więc czuję się w kronikarskim obowiązku donieść.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2011, 10:46:10 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #41 17 Sty, 2011, 13:45:55 »
No widzisz i jednak wyszło, że się nie znam :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #42 17 Sty, 2011, 15:03:38 »
Zaraz tam nie znasz ;) - kwestia oszczędności. Ja np. jestem oszczędny i za koncert nie wziąłem jeszcze więcej jak tysiąc, a taka Maryla nie jest oszczędna i dokładnie za to samo bierze średnio 55kafla :D
Paczki z głów!

PablosPortos

  • Gość
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #43 17 Sty, 2011, 21:46:56 »
:) miło poczytać taką dyskusję. , a nawiązując do słów wuja bata; to pamiętam jak się trochę zawiodłem teledyskiem angelreich,uwielbiam kapele i song do którego to był videos robiony, ale obraz jakoś mi zupełnie zniesmaczył  ten kawałek:/ shiiit..to nie było to. nawet pomijajac ze stoja i graja, to damn, jakos nic nie wciagało:):) a co do topicu: fajny song, świetnie zrobiony teledysk. yo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #44 18 Sty, 2011, 23:35:53 »
Nie jestem fanem takiego grania, ale widziałem was na żywo (pseudopożegnanie Kontrastów;)) i wypadliście najlepiej chyba spośród wszystkich innych kapel. I choć nie kupię waszej płyty i nie zrobię sobie dobrze przy klipie to cieszy mnie, że tak profesjonalnie brzmiąca kapela jest ze Szczecina i co gdzieś słyszę was lub o was, robi mi się w jakimś sensie przyjemnie.

Klipy z fabułą rzeczywiście są ciekawsze, nawet gdy tanie. W tym nic się nie dzieje, ale są ładne zdjęcia, więc jest wrażenie poważnego zespołu, a o to chyba chodziło.

A wokalisty się nie czepiajcie. Maniera też mnie drażni, ale to taka stylistyka. Tymczasem głos ma dobry, ciekawie wygląda. Ja bym puknął.

Offline gitara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Odp: DEAD ON TIME - nowy teledysk
« Odpowiedź #45 28 Sty, 2011, 21:43:04 »
mie si podoba ten motyw od 0:34 minuty
mało death metalowe ale fajne ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2011, 12:33:33
wysłana przez Tomek Martyniak
2 Odpowiedzi
1362 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 21:27:23
wysłana przez sylkis
15 Odpowiedzi
3117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2012, 16:36:02
wysłana przez escape_artist
7 Odpowiedzi
3608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2016, 12:47:07
wysłana przez Wyldething
41 Odpowiedzi
9531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2022, 08:43:31
wysłana przez markuspoland