Autor Wątek: Projekt RAN  (Przeczytany 53118 razy)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #75 22 Cze, 2011, 22:28:28 »
Ja wysylalem i pozczta, kurierem i zawsze bylo oki. Po prostu trzeba pancernie pakowac paczki. Ostatnio tydzien temu dostarczyl mi pake UPS i faktycznie, wcisnalmi w reke pisak i wyrwal mi go zanim skonczylem sie podpiszwac i spierdolil jak by do niego strzelano. Pokonal 4 pietra szybciej niz swobodnie spadajacy kamien. Cala akcja trwala moze 5 sekund. Jak dostarcza poczta to zawsze jest czas na sprawdzenie przesylki.
kanjec OT

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #76 22 Cze, 2011, 23:00:40 »
U mnie często stosowaną praktyką jest:
-Dzień dobry mam paczkę do sąsiada z góry. (nowy blok/nikogo nie znam)
-ale...
-dobra to ja do niego zadzwonię, że zostawiam i zostawiam
-noo... ok
Zadzwoni sobie pogada, że jak coś to ma jego numer i jak reklamacja to spiszą protokół i że ja się podpisze i zostawię (po namowach się zgadza). Zostawia a ty musisz siedzieć 24h w domu, żeby ten ktoś odebrał. (na szczęście odbiera szybko).

Ale najbardziej wkurwiające było jak przyjechali do mojej mamy z kuchenką z neta bo tańsza dużo była. Przyjeżdżają (mnie akurat nie było). Proszą żeby zeszła na dół. Podpisała i mówi żeby jej panowie wnieśli (2 typów), a oni, że nie bo pow. 20kg nie mają obowiązku. Chuj, że sama jest w domu nikt jej tego nie wniesie, a to w końcu kuchenka. I co szedł sąsiad z kumplem wzięli zanieśli. Tacy kurwa dżentelmeni z tych kurierów. Nie mówię o wszystkich bo zależy od człowieka.

No, my tu gadu gadu o kurierach, a temat to "Projekt RAN".

EOT
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #77 22 Cze, 2011, 23:29:02 »
Ja wysylalem i pozczta, kurierem i zawsze bylo oki. Po prostu trzeba pancernie pakowac paczki. Ostatnio tydzien temu dostarczyl mi pake UPS i faktycznie, wcisnalmi w reke pisak i wyrwal mi go zanim skonczylem sie podpiszwac i spierdolil jak by do niego strzelano. Pokonal 4 pietra szybciej niz swobodnie spadajacy kamien. Cala akcja trwala moze 5 sekund. Jak dostarcza poczta to zawsze jest czas na sprawdzenie przesylki.
kanjec OT

Stąd wniosek, najpierw sprawdzać, potem zastanawiać się, czy podpisać ;D Przed pokwitowaniem odbioru przynajmniej wiesz, że kurier nie zwieje, ba, nawet gdyby, jesteś do przodu niezłą kasę :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #78 22 Cze, 2011, 23:49:57 »
Widać kwestia farta, być może też miejsca zamieszkania, cholera wie. Jak już mówiłem, nikomu poza poczciarzami sprzętu nie powierzam.
A i tak wolę po prostu wsiąść w pociąg i nawet cztery godziny w jedną stronę przejechać.
Yup, ja nawet ok. 12 w obydwie strony jechalem ostatnio:P A generalanie za jakakolwiek rzucenia paczka byloby f4t4lity! ("znaj swoje miejsce!") :P

EOT

Sliczne wioslo, pogratulowac tylko zajebistego patyka i cierpliwosci w czekaniu.
My Respect!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #79 23 Cze, 2011, 13:35:44 »
Ale najbardziej wkurwiające było jak przyjechali do mojej mamy z kuchenką z neta bo tańsza dużo była. Przyjeżdżają (mnie akurat nie było). Proszą żeby zeszła na dół. Podpisała i mówi żeby jej panowie wnieśli (2 typów), a oni, że nie bo pow. 20kg nie mają obowiązku. Chuj, że sama jest w domu nikt jej tego nie wniesie, a to w końcu kuchenka. I co szedł sąsiad z kumplem wzięli zanieśli. Tacy kurwa dżentelmeni z tych kurierów. Nie mówię o wszystkich bo zależy od człowieka.
Każdy kurier ma opcję wniesienia za dopłatą. Co jej szkodziło zapłacić?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #80 23 Cze, 2011, 17:45:22 »
Ale najbardziej wkurwiające było jak przyjechali do mojej mamy z kuchenką z neta bo tańsza dużo była. Przyjeżdżają (mnie akurat nie było). Proszą żeby zeszła na dół. Podpisała i mówi żeby jej panowie wnieśli (2 typów), a oni, że nie bo pow. 20kg nie mają obowiązku. Chuj, że sama jest w domu nikt jej tego nie wniesie, a to w końcu kuchenka. I co szedł sąsiad z kumplem wzięli zanieśli. Tacy kurwa dżentelmeni z tych kurierów. Nie mówię o wszystkich bo zależy od człowieka.
Każdy kurier ma opcję wniesienia za dopłatą. Co jej szkodziło zapłacić?
Mówiła, że im zapłaci... Ale panowie powiedzieli, że im się śpieszy. Swoją drogą nie wiedziałem, że jest taka opcja. Dobrze wiedzieć.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Shervyn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #81 23 Cze, 2011, 21:17:13 »
Zmieniam nazwę topicu na "Projekt Kurier"

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Odp: Projekt RAN
« Odpowiedź #82 23 Cze, 2011, 23:51:51 »
Ja bym obstawał za założeniem topicu NGD + masa zdjęć, wrażenie itp itd... tam znów można napisać historii na 10 stron...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
RAN Crusher 8

Zaczęty przez Sloma « 1 2 ... 14 15 » Gitary 8-strunowe

374 Odpowiedzi
179532 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2012, 10:43:02
wysłana przez xaper
35 Odpowiedzi
13297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2016, 21:57:54
wysłana przez Zomballo
13 Odpowiedzi
6230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2015, 13:15:15
wysłana przez Br-Owca
30 Odpowiedzi
21534 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2020, 21:51:55
wysłana przez Tunior
1 Odpowiedzi
1155 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2018, 14:19:57
wysłana przez selfslave