Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 350001 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #875 30 Gru, 2015, 09:31:11 »
A ja życzę wszystkim spełnienia marzeń w nadchodzącym 2016 roku, kochani!

Spoiler

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #876 30 Gru, 2015, 14:37:11 »
A ja życzę wszystkim spełnienia marzeń w nadchodzącym 2016 roku, kochani!

Spoiler

Hm... Działa mi ss na tapatalku...  :-\

THX MONDO!!!! :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #877 30 Gru, 2015, 17:53:08 »
Tapatalk mnie nie pokazuje avatarów, nie pozwala się odsubskrybować od tematów, które się w nim oznaczyło gwiazdką oraz nie wyświetla tematów różnych, ale niezmiennie tych samych, np. http://imgur.com/YAu9mnC

Sent from my C6903 using Tapatalk

A u mnie nic się nie zmieniło od tego postu.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #878 09 Sty, 2016, 19:55:17 »
Tapatalk mnie nie pokazuje avatarów, nie pozwala się odsubskrybować od tematów, które się w nim oznaczyło gwiazdką oraz nie wyświetla tematów różnych, ale niezmiennie tych samych, np. http://imgur.com/YAu9mnC

Sent from my C6903 using Tapatalk

A u mnie nic się nie zmieniło od tego postu.

U mnie generlanie działa z tego co widzę.

Have you tried turning it off and on again?

Poza tym,po mojej stronie Tapatalkowy plugin tylko odpowiada na  requesty,  a całą magię Tapatalk opierdziala po swojej stronie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #879 09 Sty, 2016, 20:22:09 »
To może skoro Zomball założył temat polityczny w którym wylewa się całe gówno tego świata, otworzymy wkurwy? :)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #880 27 Sty, 2016, 20:45:59 »
Tapatalk mnie nie pokazuje avatarów, nie pozwala się odsubskrybować od tematów, które się w nim oznaczyło gwiazdką oraz nie wyświetla tematów różnych, ale niezmiennie tych samych, np. http://imgur.com/YAu9mnC

Sent from my C6903 using Tapatalk

A u mnie nic się nie zmieniło od tego postu.

U mnie generlanie działa z tego co widzę.

Have you tried turning it off and on again?

Poza tym,po mojej stronie Tapatalkowy plugin tylko odpowiada na  requesty,  a całą magię Tapatalk opierdziala po swojej stronie.

Tak, zainstalowałem nawet Acrobat Readera i dalej nic :(

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #881 09 Lut, 2016, 19:17:56 »
Postuluję zmienić regulamin giełdy. Tak żeby zdjęcia były pod ogłoszeniem a nie niejako w trakcie. Prośbę swą postuluję tym iż, ażeby zobaczyć cenę należy czekać aż zdjęcia które są przed nią się załadują, a to trwa. Dodam iż 100% obecności na forum mam przez "deskę do krojenia z funkcją oglądania filmów". Jest to jedyne forum jakie czytuję, dlatego też na tapatalk mam alergię. Dziękuję za uwagę.

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #882 17 Lut, 2016, 11:48:19 »
Mam następne życzenie. Czy jest możliwe, ażeby każdy urzyszkodnik, który ma ogłoszenie na giełdzie, lub po kilka miał do nich dostęp w jednym miejscu? Np w profilu zakładka giełda czy coś, żeby był łatwy dostęp do aktualizacji i nie trzeba było przeszukiwać całej giełdy, żeby napisać " ludzie, tylko dzisiaj cena z 3000 na 2999"?
Wiem, że to forum o tematyce gitarowej, aczkolwiek jakoś tak na giełdzie dzieje się coś nowego...

Poza tym czy pomysł pozamykania wątków sprzed dwóch lat/ wykasowania tych przeterminowanych( bez zdjęć z nieaktywnymi linkami) sprzed powiedzmy 5 lat jakoś by pomógł? Nie wiem - szybciej by działało wszystko, czy było więcej miejsca na żale polityczne w Offtopie?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #883 17 Lut, 2016, 13:09:06 »
w profilu mozna przegladac swoje watki, generalnie to dziala jak opisujesz
i always go full retard

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #884 10 Mar, 2016, 18:32:19 »
i generalnie spuszczanie ceny o złotówkę, to to samo co bumpowanie

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #885 14 Mar, 2016, 21:26:08 »
Po prostu ja bym założył archiwum giełdy (oddzielny topic). Tam trafiałyby po pewnym czasie stare ogłoszenia z automatu albo te zamknięte.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #886 14 Mar, 2016, 22:20:30 »
A ja bym prosił, żeby w regulaminie giełdy pojawiła sie formatka giełdowa z pogrubieniami tekstu do przekopiowania w znaczniku 'code' bo nie chce mi sie za każdym razem dorabiać znaczków pogrubienia tekstu dla każdej linijki :D

Dla ułatwienia:

[b]Sprzęt/Gitara (marka, model, rocznik):[/b]
[b]Dodatkowe akcesoria (futerał, trafo, okablowanie, oprogramowanie):[/b]
[b]Stan (wady, usterki, uszkodzenia, ogólna kondycja sprzętu):[/b]
[b]Modyfikacje (lista przeróbek):[/b]
[b]Cena (stała/do negocjacji, koszt przesyłki, czy dopuszcza się odbiór osobisty towaru):[/b]
[b]Lokalizacja (miasto):[/b]
[b]Kontakt (PW/mail):[/b]
[b]Referencje (iTrader/allegro):[/b]
[b]Zdjęcia:[/b]
B ( o ) ( o ) B S

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #887 15 Mar, 2016, 21:20:09 »
A ja bym prosił, żeby w regulaminie giełdy pojawiła sie formatka giełdowa z pogrubieniami tekstu do przekopiowania w znaczniku 'code' bo nie chce mi sie za każdym razem dorabiać znaczków pogrubienia tekstu dla każdej linijki :D

Dla ułatwienia:

[b]Sprzęt/Gitara (marka, model, rocznik):[/b]
[b]Dodatkowe akcesoria (futerał, trafo, okablowanie, oprogramowanie):[/b]
[b]Stan (wady, usterki, uszkodzenia, ogólna kondycja sprzętu):[/b]
[b]Modyfikacje (lista przeróbek):[/b]
[b]Cena (stała/do negocjacji, koszt przesyłki, czy dopuszcza się odbiór osobisty towaru):[/b]
[b]Lokalizacja (miasto):[/b]
[b]Kontakt (PW/mail):[/b]
[b]Referencje (iTrader/allegro):[/b]
[b]Zdjęcia:[/b]

Ależ proszę ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #888 28 Mar, 2016, 00:23:02 »
Nie pamiętam już jak przebiegała rejestracja, ale czy da się zrobić tak, że nowy użytkownik, po kliknięciu maila aktywacyjnego zostanie przeniesiony do tematu "przedstaw się", gdzie wbije pierwszego posta, który będzie moderowany? I dopiero po zatwierdzeniu będzie mógł pisać dalej. I załóżmy do 10 postów niech będzie moderacja, co by uchronić przed odgrzewaniem trupów i czymś w stylu "Lepiej jeździć gruzem niż kupić to wiosło". Tak, wiem. Trochę jebania...

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #889 28 Mar, 2016, 15:26:36 »
IMO i tak nie ma ich zbyt wiele i nawet moderacja sevenstringa sobie daje radę sama :D Poza tym ja mam zawszę z nich trochę śmiechu.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #890 28 Mar, 2016, 15:56:07 »
to Harv zakłada multi konta, żeby forum rozruszać :D
i always go full retard

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #891 28 Mar, 2016, 16:26:58 »
Żeby wskoczyć przynajmniej na tą czwartą stronę googli :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #892 29 Mar, 2016, 17:46:24 »
Błagam...zróbcie coś z tym... :( pięć "botów" w ciągu jednego dnia to już chyba za dużo...
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #893 06 Kwi, 2016, 13:59:12 »
Mam wrażenie, że nie tylko ja mam z tym problem ale jak ktoś wrzuca coś z soundclouda i chce osadzić ten cały plejer to pojawia się to "Włącz osadzony player soundcloud.", właściwie za każdym razem jak chcę przesłuchać co ktoś tam wrzucił to muszę go zacytować i skopiować sobie link do przeglądarki bo ten plejer osadzony w poście ni chuja nie chce odpalić. Właściwie to ani razu mi się nie odpalił :v fajno jakby ktoś ogarnął co tu się zdupiło

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #894 06 Kwi, 2016, 20:30:47 »
Bardzo chętnie, jak ktoś ma rozwiąznie jak URLa przekonwertować na embedd code w php bardzo chętnie to poprawię.

Wspominam, że Soundcloud ostatnio zmienił API i skończyło się na jakimś beznadziejnym parsowaniu załączonego URL w JS żeby dostać ID i je osadzić...

Choć trudno to w ogóle API nazwać :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #895 06 Kwi, 2016, 20:39:36 »
Bardzo chętnie, jak ktoś ma rozwiąznie jak URLa przekonwertować na embedd code w php bardzo chętnie to poprawię.

Wspominam, że Soundcloud ostatnio zmienił API i skończyło się na jakimś beznadziejnym parsowaniu załączonego URL w JS żeby dostać ID i je osadzić...

Choć trudno to w ogóle API nazwać :)

Osobiście zatrzymałem się po "bardzo chętnie". Aleeeee... zaraz poszperam w google :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #896 26 Kwi, 2016, 18:25:24 »
Ja wiem, że może drapię się po nie swoich jajach, ale może przydałoby się zrobić jakiś porządek na giełdzie? Był ostatnio raban, że się bumpuje PODNOSZĄC cenę, a nie ją obniżając, chwila była ciszy i znowu widać jakieś takie durne bumpy. Yony ładnie napisał, zasady są jasne, a wszyscy mają wyjebane i jeszcze plujo, że ktoś uwagę zwraca.

Druga sprawa - ciężko tu cokolwiek nakazywać (mam tu na myśli podbijanie o określoną, z góry narzuconą wartość czy tam procent od wartości), ale podbijanie o -10 zł przy sprzęcie z pułapu ~5000 to nie podchodzi wręcz o taki bezużyteczny bump? No chyba, że przy gratach o takiej wartości targujemy się o każde 5 zł i to ma sens, no to wtedy nie ma tematu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #897 26 Kwi, 2016, 18:40:16 »
Druga sprawa - ciężko tu cokolwiek nakazywać (mam tu na myśli podbijanie o określoną, z góry narzuconą wartość czy tam procent od wartości), ale podbijanie o -10 zł przy sprzęcie z pułapu ~5000 to nie podchodzi wręcz o taki bezużyteczny bump? No chyba, że przy gratach o takiej wartości targujemy się o każde 5 zł i to ma sens, no to wtedy nie ma tematu.
to pytanie jaki bump byłby wtedy sensowny. Jakiś próg procentowy typu bump = -%obecnej ceny? Gdybym sprzedawał załóżmy jakąś krowę typu diezel herbert w stanie funkiel nówka i miał bym spuszczać raz po raz po 500zł tylko dlatego bo regulamin tak mówi to prawdopodobnie na ss.pl zasoby na giełdzie pomniejszyłyby się do jakichś skłajerów i popierdół typu spajder czy tam marszczal mg bo nikt by tu nie wystawiał poważnego sprzętu.
Osobiście nie widzę tu grzechu.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #898 26 Kwi, 2016, 18:43:53 »
Druga sprawa - ciężko tu cokolwiek nakazywać (mam tu na myśli podbijanie o określoną, z góry narzuconą wartość czy tam procent od wartości), ale podbijanie o -10 zł przy sprzęcie z pułapu ~5000 to nie podchodzi wręcz o taki bezużyteczny bump? No chyba, że przy gratach o takiej wartości targujemy się o każde 5 zł i to ma sens, no to wtedy nie ma tematu.
to pytanie jaki bump byłby wtedy sensowny. Jakiś próg procentowy typu bump = -%obecnej ceny? Gdybym sprzedawał załóżmy jakąś krowę typu diezel herbert w stanie funkiel nówka i miał bym spuszczać raz po raz po 500zł tylko dlatego bo regulamin tak mówi to prawdopodobnie na ss.pl zasoby na giełdzie pomniejszyłyby się do jakichś skłajerów i popierdół typu spajder czy tam marszczal mg bo nikt by tu nie wystawiał poważnego sprzętu.
Osobiście nie widzę tu grzechu.

No i właśnie o to tu chodzi, że nie można nic narzucać. Ale z drugiej strony co to jest za bump z 5000 na 4999? Takie rzeczy też tu bywały.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #899 26 Kwi, 2016, 18:49:18 »
Druga sprawa - ciężko tu cokolwiek nakazywać (mam tu na myśli podbijanie o określoną, z góry narzuconą wartość czy tam procent od wartości), ale podbijanie o -10 zł przy sprzęcie z pułapu ~5000 to nie podchodzi wręcz o taki bezużyteczny bump? No chyba, że przy gratach o takiej wartości targujemy się o każde 5 zł i to ma sens, no to wtedy nie ma tematu.
to pytanie jaki bump byłby wtedy sensowny. Jakiś próg procentowy typu bump = -%obecnej ceny? Gdybym sprzedawał załóżmy jakąś krowę typu diezel herbert w stanie funkiel nówka i miał bym spuszczać raz po raz po 500zł tylko dlatego bo regulamin tak mówi
Sam mówisz, że to mogłobybyć procentowe. Gdybyśmy dali np. 0.5%, to przy sprzęcie za 5000 zł najmniejsza obniżka byłaby o 25zł. Mnie to brzmi rozsądnie.

Posty połączone: 26 Kwi, 2016, 18:55:54
Bardzo chętnie, jak ktoś ma rozwiąznie jak URLa przekonwertować na embedd code w php bardzo chętnie to poprawię.

file_get_contents() na http://soundcloud.com/oembed tak jak opisują to tutaj: https://developers.soundcloud.com/docs/api/reference#oembed
Ale: nie możesz tego zrobić przy użyciu JS po stronie klienta, tak tu proponują: https://developers.soundcloud.com/docs/api/guide#playing ?
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2016, 18:55:54 wysłana przez firejump »