Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 349954 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #800 10 Sie, 2013, 19:31:31 »
done
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #801 20 Gru, 2013, 21:07:01 »
Czy strzałki nawigacji mogą pojawić się również na podstronie z wiadomościami prywatnymi? Bo o ile w codziennym przeglądaniu forum ich praktycznie nie używam, to złapałem się parę razy na tym że chciałem na nie kliknąć na stronie z PW :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #802 26 Lut, 2014, 20:02:36 »
Czy strzałki nawigacji mogą pojawić się również na podstronie z wiadomościami prywatnymi? Bo o ile w codziennym przeglądaniu forum ich praktycznie nie używam, to złapałem się parę razy na tym że chciałem na nie kliknąć na stronie z PW :)

Tak zacząłem nad tym myśleć. (Rychło w czas ;)) ) I myślę, trochę głupio generalnie, że te strzałki są po lewej stronie jak pewnie większość z Was jest praworęczna, nie?
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2014, 20:15:20 wysłana przez Harvest »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #803 26 Lut, 2014, 20:08:29 »
IMO to nie jest głupie że sa po lewej stronie. Wszystkie ważniejsze ikony przeglądarki (czy to skróty, czy nawigacja przeglądarki, przycisk home) są/mam po lewej stronie. Również menu forum, linki "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" są po lewej. Przez te kilka lat na forum odruchowo trzymam kursor bliżej lewej i dlatego też zresztą zacząłem korzystać z tych strzałek ( z których jeszcze pół roku temu czy tam rok nie korzystałem).
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #804 26 Lut, 2014, 20:34:45 »
Harv pytanie skoro już podbity temat

Wchodzę w "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.", i jak kliknę na odznacz wszystkie jako przeczytane to przenoszony jestem znów do "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." które jest puste. Da się zrobić żeby zamiast tego przenosiło z automatu na główną stronę forum?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #805 26 Lut, 2014, 21:15:44 »
Harv pytanie skoro już podbity temat

Wchodzę w "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.", i jak kliknę na odznacz wszystkie jako przeczytane to przenoszony jestem znów do "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." które jest puste. Da się zrobić żeby zamiast tego przenosiło z automatu na główną stronę forum?

O dziwo jak patrzę na kod to tak to powinno działać :) Już usprawdoliłem. Obczajcie czy robi jak trzeba.

@g-zs Właśnie dlatego chciałbym, żebyście się wypowiedzieli dla mnie nie problem żeby było po drugiej stronie. Jak będzie nowy serwer i więcej zasobów to nawet mogę Wam dać możliwość wyboru. Ale póki co nie da rady.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #806 26 Lut, 2014, 21:54:19 »
U mnie na operze już robi OK
Dzięki
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Orange

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #807 28 Lut, 2014, 18:00:01 »
O. Dopiero teraz zauważyłem jakieś strzałki...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #808 01 Mar, 2014, 16:29:17 »
O to zajebisty motywator do pracy ;)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #809 07 Mar, 2014, 09:37:07 »
Pany jakby ktoś używa forum na jakichś mobile device. Zobaczcie jak Wam czat wygląda. Kiedyś robiłem jakiegoś hacka z mobile detect ale teraz nie wiem po co. Bo nie widzę u siebie różnicy z nim i bez :)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #810 27 Mar, 2014, 00:04:17 »
walnij ten lajk button na spodek a nie tak na górze będzie koło kłołta, o!
i always go full retard

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #811 27 Mar, 2014, 00:28:01 »
Chuja! Już się wszyscy przyzwyczaili że tam jest! :D

Ale Harv, dodajże wreszcie to ignorowanie topików ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #812 08 Kwi, 2014, 15:32:51 »
Trochę może nie na temat pomysł, ale co wy na to żeby zrobić formularz do dodawania ogłoszeń na giełde ?

Spoiler
.

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #813 18 Wrz, 2014, 13:22:50 »
Co byście powiedzieli jakby zabronić w giełdzie wystawień gratów niegitarowych? Trochę wkurwia jak twoje ogłoszenie z zajebistym ibanezem leci na drugą stronę przez jakiś bojler, pralkę czy kalesony.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #814 18 Wrz, 2014, 13:27:38 »
Jeśli leci na 2 stronę, to dlatego że albo nie jest zajebisty, albo jest za drogi. Ale nie dlatego że ktoś wystawia ciuchy czy inne wibratory analne
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #815 18 Wrz, 2014, 13:43:46 »
No ale wtedy leciał by przez innego zajebistego ibaneza wystawionego taniej.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #816 18 Wrz, 2014, 15:49:00 »
Potem zaczną się kombinacje z ogłoszeniami "kabel do efektów 15 cm i 150 części garderoby" - jest dobrze, jak jest, dżi-zas dobrze prawi

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #817 18 Wrz, 2014, 17:11:57 »
No ale wtedy leciał by przez innego zajebistego ibaneza wystawionego taniej.

a co Cię boli przez co Ci ogłoszenie lecie na 2 stronę? Sprawdziłem na szybko i na pierwszej stronie giełdy jest 1,5 ogłoszenia niemuzycznego (pierwszy to MrJ z ciuchami, drugie to połowicznie niegitarowe, bo kolega frost sprzedaje co prawda ajfona i plejboje, ale sprzedaje też bas), na drugiej stronie są trzy: jedno z biletami na slesza, jedno z galaxy tabem i jedno z Krankiem ( :D ), a na trzeciej nie ma nic. Tak więc nie przesadzaj, bo to o czym piszesz to problem tak nikły, że go IMO nie ma.
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #818 18 Wrz, 2014, 20:10:20 »
Nic mnie nie boli ale zobacz ile bumpów nastrzelał temat z garniakiem? Troszki to nie fair wobec innych. Pozatym tylko zaproponowałem. :(
Potem zaczną się kombinacje z ogłoszeniami "kabel do efektów 15 cm i 150 części garderoby" - jest dobrze, jak jest, dżi-zas dobrze prawi
No ale zrozum. Jeśli zabronone to zabronione. To co, że wystawi kulki do cipne użyte osiem razy z Gipsonem za 5zł jak i tak dostanie bana za kulki.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz, 2014, 20:19:05 wysłana przez Zomballo »

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #819 19 Wrz, 2014, 10:21:48 »
To może kompromis: oddzielny dział na niegitarowe?

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #820 19 Wrz, 2014, 10:40:59 »
To może kompromis: oddzielny dział na niegitarowe?
Niby jest dział "Inne". Wg. mnie tam powinno wystawiac się takie niesklasyfikowane ogłoszenia. Ale dobry pomysł. :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #821 19 Wrz, 2014, 10:42:40 »
zobacz ile bumpów nastrzelał temat z garniakiem? Troszki to nie fair wobec innych.

Temat z garniakiem nastrzelał bumpy przez głupie posty komentujące (w tym moje też). Imo lepiej żeby był bezwzględny zakaz komentowania w tematach sprzedażowych. Oczywiście pytania uzupełniające, jeśli coś jest niedopowiedziane w pierwszym poście, są ok, ale własne opinie nt sprzedawanej przez kogoś rzeczy to już bezsens. Myślę, że w razie czego to właśnie w tę stronę należy iść, bo nie tylko gitarowymi gratami człowiek żyje. I nie piszę tego dlatego, że sam sprzedałem sporo ksiażek tu, ale dlatego że sam niejedną rzecz pozagitarową kupiłem. Nie kupiłbym np. telefonu od osoby z allegro, ale od osoby z forum już tak, bo mam większą pewność, że faktycznie jest z nim to co jest napisane. Pamiętasz jak Stivo sprzedawał tu telefon, który wpadł mu do kibla przed spuszczeniem wody? Myślisz że na allegro ktos by Ci dał takie info?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #822 19 Wrz, 2014, 10:53:04 »
To ja zajmę oficjalne stanowisko: nie będzie żadnych dodatkowych poddziałów ani zakazów, bo IMO to już trochę za dużo by było obostrzeń. Do wszystkich działów odnosi się common sense, więc ich zawartość w sporej mierze zależy od Waszego, drodzy użyszkodnicy talentu w używaniu mózgów i paluszków. Oraz oczywiście od naszej wprawy w machaniu banhammerami ;)
Nie widzę problemu w tym, że na giełdzie ludzie gadają albo sprzedają sprzęt pozagitarowy. Siur, temat gangolowy uniósł mi brew po czym wydałem z siebie głośne dość "pfffhyyyyyy", ale nie takie rzeczy się tu widziało ;)

To forum jest do kurwy nędzy. Społeczność oparta na słowie pisanym. Jak chcecie mieć porządek w ogłoszeniach i brak dyskusji, to na allegro zapraszam :P
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Zomballo

  • Gość
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #823 19 Wrz, 2014, 11:08:49 »
Temat z garniakiem nastrzelał bumpy przez głupie posty komentujące (w tym moje też). Imo lepiej żeby był bezwzględny zakaz komentowania w tematach sprzedażowych. Oczywiście pytania uzupełniające, jeśli coś jest niedopowiedziane w pierwszym poście, są ok, ale własne opinie nt sprzedawanej przez kogoś rzeczy to już bezsens. Myślę, że w razie czego to właśnie w tę stronę należy iść, bo nie tylko gitarowymi gratami człowiek żyje. I nie piszę tego dlatego, że sam sprzedałem sporo ksiażek tu, ale dlatego że sam niejedną rzecz pozagitarową kupiłem. Nie kupiłbym np. telefonu od osoby z allegro, ale od osoby z forum już tak, bo mam większą pewność, że faktycznie jest z nim to co jest napisane. Pamiętasz jak Stivo sprzedawał tu telefon, który wpadł mu do kibla przed spuszczeniem wody? Myślisz że na allegro ktos by Ci dał takie info?
Logiczne i wsumie popieram. :)

temat gangolowy uniósł mi brew po czym wydałem z siebie głośne dość "pfffhyyyyyy", ale nie takie rzeczy się tu widziało ;)
Którą stroną bo nie łapię kontekstu. ;) :P :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #824 19 Wrz, 2014, 12:23:37 »
Pierwszą :P Dalej nie zgłębiałem bo mi trochę wszystko opadało, a z opadniętymi ręcami się kiepsko dobrobyt Ojczyzny buduje ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.