Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 349988 razy)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #200 21 Sie, 2008, 14:50:52 »
U mnie skutkowało "oznacz wszystkie jako przeczytane" i twardy refresh :) Potem przez jakiś czas jak nic nie namieszasz jest ok ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #201 21 Sie, 2008, 15:01:47 »
a ja mam ze 1 nie przeczytałem jak klikam to napisane jest ze wszysko przeczytane i koło sie zamyka ale nauczyłem sie z tym żyć
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #202 21 Sie, 2008, 15:09:21 »
To kliknij teraz "Kliknij tu, aby wyświetlić wszystkie nieprzeczytane wątki." :D - zaraz obok "Brak nieprzeczytanych wątków od twojej ostatniej wizyty." ^^
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #203 21 Sie, 2008, 15:18:41 »
wziołem kliknolem zaznacz jako przeczytane ale moze ominolem w ten sposób jakis wazny temat ;) nie no luz jak pisalem nauczylem sie z tym żyć.
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #204 22 Sie, 2008, 17:29:21 »
Co się z Playerem stało?
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #205 23 Sie, 2008, 13:01:15 »
od kiedy nie ma playera strasznie mi cos hujowo działa przywiesza sie zamula czasami wogle nie działa na innych stronkach smiga wiec to nie wina sieci ani moja  :( komus sie dzieją podobne rzeczy?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #206 23 Sie, 2008, 16:58:57 »
U mnie w robocie w piątek strasznie działało. Przeważnie w ogóle nie ładowała się główna strona, albo jak juz się załadowała, to podstrony nie hulały.
Ale w chacie mam okej :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #207 23 Sie, 2008, 21:00:40 »
Harwik jest away, zobaczy jak wroci

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #208 30 Sie, 2008, 16:12:13 »
A jakby tak ogłoszenia z działu "Sprzedaż" miały swoje oddzielne 'pudełko' po prawej stronie na głównej ? Tak jak najnowsze wiadomości na forum które są po lewej. Powiedzmy że 5 najnowszych wątków? Bo dużo loli wchodzi na to forum bez konta i szuka coś o 7mkach więc trochę by nam to ułatwiło zwłaszcza przy sprzedaży wioseł. Sam próbuje sprzedać wioslo dedykowane raczej jako pierwsza 7mka ;p :angel: :angel:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #209 30 Sie, 2008, 17:21:11 »
A jakby tak ogłoszenia z działu "Sprzedaż" miały swoje oddzielne 'pudełko' po prawej stronie na głównej ? Tak jak najnowsze wiadomości na forum które są po lewej. Powiedzmy że 5 najnowszych wątków? Bo dużo loli wchodzi na to forum bez konta i szuka coś o 7mkach więc trochę by nam to ułatwiło zwłaszcza przy sprzedaży wioseł. Sam próbuje sprzedać wioslo dedykowane raczej jako pierwsza 7mka ;p :angel: :angel:

dobry pomysl, jestem za

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #210 02 Wrz, 2008, 09:44:11 »
A ja z czymś innym ;)
Kiedyś zdaje się było, a może mi się wydawało - ja z chęcią widząc czyjś awatar i sygnaturę chciałbym zobaczyć jakiego sprzętu ktoś używa...
Takie, żeby można było przeczytać jaką gitarę oraz resztę sprzętu ktoś ma. Jak ktoś się chwalić chce ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #211 02 Wrz, 2008, 10:13:47 »
yyy nie kumam :)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #212 02 Wrz, 2008, 10:31:46 »
yyy nie kumam :)

No np. pod awatarem, liczbą wiadomości i lokalizacją widzisz, że ktoś ma Sky Waya i podpina go do Mega Ampa. Do tego używa Chorusa Behringera ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #213 02 Wrz, 2008, 11:03:40 »
No ale po cholere tyle informacji na stronie z postem, strasznie dużo zamieszania. Wystarczy kliknąć na profil faceta i już widzisz co ma ;)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #214 02 Wrz, 2008, 11:09:50 »
Niby tak ;)
Ale niektóre rzeczy warto mieć pod ręką. Dla mnie akurat takie info :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #215 02 Wrz, 2008, 11:10:30 »
To sobie zrób rozpiskę kto co ma i wydrukuj ;)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #216 02 Wrz, 2008, 11:15:04 »
I raz w tygodniu będę sobie sprawdzał wszystkich od nowa, czy czasami ktoś sprzętu nie zmienił ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #217 02 Wrz, 2008, 11:26:20 »
Ja widzę jeszcze jeden powód przeciw. Tak na orgu jest. A przynajmniej było kiedyś. Nie chcemy być jak org. o nie :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #218 02 Wrz, 2008, 11:34:04 »
E tam org, czy inne tam takie. Ważne, żeby wygodnie było ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #219 02 Wrz, 2008, 12:03:48 »
w przypadku niektorych mogloby to zajmowac pol strony, to dopiero by sie burdel zrobil ;)
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #220 02 Wrz, 2008, 12:26:33 »
Niby tak ;)
Ale niektóre rzeczy warto mieć pod ręką. Dla mnie akurat takie info :)

zainteresowani moga sobie wpisac to jeszcze raz na dole w podpisie ,krycho chyba tak ma zdaje sie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #221 17 Wrz, 2008, 20:02:04 »
Prosze o zmiane mojego nicka na Haineken!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #222 22 Wrz, 2008, 10:56:53 »
Ja kcem, żeby jak się odpowiada na prywatnego maila do zioma z forum, to niech opcja "Zachowaj kopię w wysłanych" będzie na stałe zaznaczona!
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #223 22 Wrz, 2008, 11:11:20 »
To zaznacz sobie :
" Domyslnie zachowuj kopię każdej prywatnej wiadomości w wysłanych."

W ustawieniach prywatnych wiadomości w profilu.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #224 22 Wrz, 2008, 11:12:25 »
to sobie zaznacz zeby Ci zapisywalo wszystko co wysylasz w folderze wyslane :/

http://forum.sevenstring.pl/profile/?u=36;sa=pmprefs
"Domyslnie zachowuj kopię każdej prywatnej wiadomości w wysłanych."
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan