Autor Wątek: Fujigen  (Przeczytany 12311 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #25 01 Gru, 2010, 14:19:28 »
Dobra, skończcie już pierdolić. Co to ma kurwa do tematu?
Good Point - niech któryś mod to wykasuje, bo to w sumie tylko stare porachunki i pranie brudów przez dava.
Ssiecie.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #26 01 Gru, 2010, 14:36:54 »
Cytat: Turgon
Wydaje mi się, że skoro tyle energii pożytkujesz na sprzedaż sprzętu, to raczej nie za wiele Ci jej zostaje na granie ;> Swoją drogą ile gitar już przerzuciłeś, bo ja po gdzieś 10 straciłem rachubę :P?
gram tak jak umiem. Są lepsi ode mnie, ale nie narzekam :) Może pochwalisz się jakimś nowszym nagraniem? Bo starych już się nasłuchałem :P
Prawie dwa razy tyle ile mam lat ;)

Dobra, EOT.

A co do tematu - Lisu, masz jakieś info, czy mają też leworęczne wersje?

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #27 01 Gru, 2010, 15:40:34 »
Co do wersji leworęcznych to dowiem się jutro w pracy:)
Na stanie mamy aktualnie 2 straty i 2 basiątka ale planujemy je na stałe umieścić w naszej ofercie i jak tylko kasa pozwoli to ściągamy LP:D (a jak Rafał sądzi inaczej to go przekonam do tego że LP musi być:D)
Jakieś jeszcze pytania?

I Turgi, przestań pierdolić
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #28 01 Gru, 2010, 22:44:24 »
sorry lisu, ale jak widze Twoje wypowiedzi to naprawdę po prostu odechciewa mi się u Was kupować i chyba wszystkich moich znajomych do tego namówię, bo na każdym forum na jakie nie wejdę albo jest temat "o zobaczcie coś fajnego, możecie oczywiście u nas kupić" a albo w jakimś temacie "polecam X, oczywiście mozna u nas kupić". po prostu wszedzie jest Twoja chamska reklama i dziwie sie ze są ludzie, którzy Ci na to przyzwalają, no ale w końcu jesteś dobry elo ziomek modów, więc o co cho? :) każdy inny śmiertelnik, czy nowy użytkownik byłby 10 raz zbanowany.

odnośnie tematu, podzielam zdanie Turgona, 3 tysiące to zdecydwoanie nie jest tanio, za te pieniądze wolę kupić używany oryginał, który chociażby sprzedam bez straty niż nową alternatywę, do której kompletnie nie mam przekonania.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #29 01 Gru, 2010, 23:18:41 »
A ja chętnie ogram, może jak będę w piątek w składzie to się uda to wam napisze subiektywną opinie ;D

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #30 02 Gru, 2010, 09:08:46 »
Dobra, masz rację Budzan.
Fixed:)
I bez spin:)
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #31 02 Gru, 2010, 10:24:35 »
Hm, mam mieszane uczucia bo wprawdzie też mnie taka reklama irytuje strasznie, ale z drugiej strony mamy w składzie zniżkę...

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Fujigen
« Odpowiedź #32 02 Gru, 2010, 11:32:41 »
fixed i koniec tematu. Nie lubię swoją osobą nikomu wadzić więc nie będę już reklam pisał.
Myślałem że to może być w jakiś tam sposób pomocne bo nie piszę o sprzęcie który możemy mieć ale który mamy, który sprawdziłem i osobiście polecam, a nie robię bezsensowną reklamę.
Ale spoko, przyjąłem do wiadomości wasze niezadowolenie tym tematem i nie będzie już takich postów
Buziaki
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2908 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 09:52:18
wysłana przez october
15 Odpowiedzi
7762 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2016, 14:22:21
wysłana przez Marcel