Serwis > Funkcjonowanie serwisu

Reklamy

(1/6) > >>

Harvest:
Jako, że nie chce podejmować takiej decyzji sam, szczególnie, że nie jestem do tego zmuszony ;). Postanowiłem przeprowadzić plebiscyt.
Czy uważacie za szkodliwe jeśli na forum pojawiłyby się reklamy tekstowe Google? Dochód z nich raczej niż na bezpośrednie utrzymanie serwisu kierowalibyśmy na reklamy w Google i podobnych. Może przyspieszyłoby to napływ świeżego 'mięsa' ;)
Co Wy na to?

g-zs:
z jednej strony fajnie by było żeby napłyneło troszeczkę ludu, byłoby troszeczkę żywiej, ale z 2 strony nie chcialbym żeby bylo tak jak na gitara.pl, skad poszedlem wlaśnie ze względu na brak klimatu który jest tu.
Ale osobiście mi nie przeszkadzają reklamy i jesli ma to pomóc to jestem za

dr.evil:
przeciw... a w sumie robta co chceta... ogolnie boje sie naplywu 16-20latkow ,trolli i innego wszystkowiedzacego tralalala bez netykiety... ale najwyzej sobie pojde jak z g.pl:P

Harvest:
Wiesz, z drugiej strony jak to ma być niszowe forum dla 50 tki znajomych i grono wzajemnej adoracji to niepotrzebnie traciłęm czas i pieniądze na domene, postawienie tego wszystkiego na jakimś w miare poziomie. Wyszedłem z założenia że nie o to chodzi. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Jedno takie forum wzajemnej adoracji towarzystwa z pigmeja istnieje od kupy czasu na jednym silniku, standardowym skinie i jest całkowicie bezobsługowe i bezkosztowe :)
Pozatym nie spodziewajcie się cudów że nagle po pojawieniu się reklam i wykupieniu słów na googlach, zaleją nas tłumy ;)

dr.evil:
spoko,dawaj reklamy... ukrecimy łeb wszyskim mendom :P
admini beda mieli co robic ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod