Autor Wątek: Hellraiser C-7 vs Jeff Loomis C-7  (Przeczytany 24055 razy)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681

ps schecter wycofał produkcje loomis-ów ze stałym mostkiem gdzyż Jeff Loomis powidział że on używa gitary z floydem i taka też ma być jego sygnatura. a że stałego nie używa wiec nie chce tego jako swoją sygnaturę.
Troche tego nie rozumiem bo on ma przecież %ze sprzedanej gitary więc przy wersji z wloydem z różnych powodów(niektórzy nie mają tyle kasy inni po prostu nie lubią ruchaczy) sprzedaż zmaleje, a tym samym jego%. A nie wieże żeby podjal taką decyzje.
Gdzieś to przeczytałem, chyba na ultimate-guitar

... z tego co się orientuję to na koncertach i tak grywa na Hellraiserze z TOM...

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
ps schecter wycofał produkcje loomis-ów ze stałym mostkiem gdzyż Jeff Loomis powidział że on używa gitary z floydem i taka też ma być jego sygnatura. a że stałego nie używa wiec nie chce tego jako swoją sygnaturę.
Troche tego nie rozumiem bo on ma przecież %ze sprzedanej gitary więc przy wersji z wloydem z różnych powodów(niektórzy nie mają tyle kasy inni po prostu nie lubią ruchaczy) sprzedaż zmaleje, a tym samym jego%. A nie wieże żeby podjal taką decyzje.
Gdzieś to przeczytałem, chyba na ultimate-guitar
może większy % od FR dostanie za taki ruch ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Troche przybucował dupek,jakos Vai'owi nie przeszkadza "Jem" ze stałym mostem a wiadomo ze duzy procent jego gry to wajcha własnie

Nie kazdy musi lubic gitare z wajchą a lubic to jak on gra. Niech se jeszcze do akusciorów floydy pozakłada,oj przesadził troche  :-\
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2009, 18:31:38 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
jego sprawa, nie widze w tym nic złego chociaż też nie przepadam za FR. A wizualnie ze stałym to wiosło wygląda smutno jak niedziela w kolbudach

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
jego sprawa, nie widze w tym nic złego chociaż też nie przepadam za FR. A wizualnie ze stałym to wiosło wygląda smutno jak niedziela w kolbudach
Jem?
Sie.. sie.. sie..

Offline Antash

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
na YT często go widzę z stałym mostkiem, zwłaszcza w innych gitarach, ale sygnature ze stałym też ogrywał... dziwne to i jakieś podejrzane :P

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
jego sprawa, nie widze w tym nic złego chociaż też nie przepadam za FR. A wizualnie ze stałym to wiosło wygląda smutno jak niedziela w kolbudach
Jem?
loomis, jak zresztą hell też (sorki własciciele). Po prostu ze względu na mój nadmierny pedantyzm bardzo nie lubię nie równego ułożenia tulejek przez które przechodzą struny przez korpus.


PS:oczywiscie to kosmetyczna pierdoła , bo wiosła są w pyte śliczne
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2009, 23:54:06 wysłana przez lokibalboa »

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Dziurki mu sie nie podobaja w moim wiośle,ja pierdziole normalnie gej esteta sie znalazł  :evil:
Sie.. sie.. sie..

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Powstrzymaj swoje buractwo chociaż raz w przypadku odmiennej opini.
Jak kobieta ma wąsy to też przymykasz oko ? Dla mnie to babol. Mały bo mały ale głównie dlatego wziąłbym wersję z FR.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
to chyba byl zart ziom ;)
Łe tej.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mi się właśnie ten układ bardzo podoba i nie lubię w jednej linii.
Loki, sprawiłeś mi wielką przykrość, chyba wyrzucę BBE dziś przez okno(sala na 4 piętrze).
[to tez był żart]
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
sry, internet ma to do siebie ze czasem nie zrozumiem ironi, a jako że ostatnio mniej tu siedzę to nei wiem kto jest joker a kto vivaldi


Loki, sprawiłeś mi wielką przykrość, chyba wyrzucę BBE dziś przez okno(sala na 4 piętrze).
[to tez był żart]

to ja wydam pieniądze które dostałem od Ciebie ! I to na głupoty!  :)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Loki wiesz co,a szkoda słów ale buractwa mogłes sobie oszczedzic  :-\
Sie.. sie.. sie..

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
kufa ale delikutasy sie znalazly. ludzie o glupie tuleje sobie tak jedziecie czy mnie sie tylko zdaje?? no miejcie litosc
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Dla mnie to babol.

Jak babol, jak tak ma być!
Paczki z głów!

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Parę przykładów równej lini/skosu które ułożone są tak że zachowne są jakieś estetyczne proporcje:






nawet mój Flame EXG7 rzekomo najgorszy model 7miostrunowy świata:


a teraz patrz........ i powiedz że to sie nie rzuca od razu w oczy


offtopujemy, mi sie nie chce już pierdolić o tulejkach, po prostu dla mnie rzeczy takie jak gitary za powiedzmy 3tyś muszą być chociaż ładne a MI OSOBISCIE K-A (MAC PODKRESLAM) to baboli. I wiem że nie tylko schecter tak robi, i wiem że to ku chwale strojenia itd. Just cause

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Ja wiem że za wszelką cenę chcesz mi udowodnić że jestem przydowniony i Pedobear istnieje bo to ja. Zresztą nie tylko Ty. Spoko podoba Ci się ciesze się. Mi się już nie chce nic odpisywać w tym temacie jak i w ogóle tracę checi pisania na tym forum.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Tu na forum jest pełno takich wszechwiedzących mistrzów  :o
power to a being never dies

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Panowie, nie uwazacie ze to jest delikatnie mowiac niesmaczne? Jakie tuleje do cholery, temat jest zupelnie o czym innym.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
6751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2011, 14:52:46
wysłana przez Jakub0765
13 Odpowiedzi
4189 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Kwi, 2012, 11:23:38
wysłana przez zietek
0 Odpowiedzi
891 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2012, 14:31:04
wysłana przez majkelk
6 Odpowiedzi
3299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2016, 16:52:27
wysłana przez headcharge
al'a Jeff Loomis

Zaczęty przez Anvil Muzyka

6 Odpowiedzi
4751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2017, 19:26:58
wysłana przez Anvil