Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 121003 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
W sumie wszystko zostalo tu juz powiedziane. Wies wychodzi Panie Rek, bo juz nie o sama gitare tutaj chodzi. To ja odnosze sie z wiekszym szacunkiem do kupujacych ode mnie na allegro czy ebayu. Z takim podejsciem do sprawy raczej dalszego sukcesu na rynku nie wroze. Tylko czekac zaraz na post Paoli wiolonczelistki. Buractwo i tyle

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Dobrze, a moze zostawmy ten temat osobom tutaj poszkodowanym ? Bo jak na razie to my wiecej piszemy, niz osoby, ktore powinny sie wypowiedziec w tym temacie... Jesli Pan Radomil Rek (okarzony) nie bedzie sie juz wypowiadać i Marcin (osoba poszkodowana) tez nie.
To wedlug mnie mozna ten topic zawiesic do czasu rozstrzygniecia sprawy...
Co sie patrze to ten temat, nabiera on wiecej stron niz tresci godnej uwagi... Oczywiscie nie chce tutaj nikogo urazic, ale uwazam ze na 14 stron (o 10 IMO za duzo) to raczej kazdy ma juz swoje przemyslenia i odczucia w tej sprawie. Dlatego pisanie tego samego po raz setny jest bez sensu...

Dlatego apeluje do Wladz o tymczasowe zawieszenie tematu, na czas rozstrzygniecia sporu pomiedzy stronami !

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2010, 16:16:23 wysłana przez mlodysatan »

Offline Marcin 81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Wlasnie o to chodzi, gdyby podejscie do sprawy bylo normale ze strony pana Reka a nie text " No cóż to niech Pan zrobi lepiej " to nigdy by nie bylo tego tematu na forum. Ale jak dla mnie sprawa jakosci wykonania instrumentu zakonczyla sie juz po tej odpowiedzi bo jak inaczej mozna cos takiego zrozumiec. Ja tez prowadze wlasna firme i zatrudniam w sumie 11 osob i mam do czynienia z roznego rodzaju ludzmi codziennie i poprostu do dzis nie moge w to uwierzyc jak mozna cos takiego napisac klientowi ktory pisze opinie o produkcie, ktory zamowil. Rowniez chcialem napisac ze wypowiedzi moje zawarte na tym forum w zadnym wypadku nie maja na celu oczerniac firme REK oraz nie jest to zadna manipulacja. Podkreslam ze opinia o tej i wylacznie TEJ gitarze jest opinia subiektywna z moje strony. Podkreslam rowniez ze zdaje sobie sprawe z tego, iz kazdy ma prawo wyciagnac swoje wlasne wnioski na temat cale sytuacji, bo na tym polega ideologia forum i wcale nie bede nikogo przekonywal ze sie myli jesli stoi po stronie firmy REK..
Jak pisalem wczesniej, przedstawilem swoja opinie bo mam takie prawo skoro zaplacilem za gitare.  Tak samo ja, czy Andy milismy prawo podzielic sie ta opinia na tym forum bo po to ono jest. Jesli chodzi znowu o moje niezadowolenie ze sposobu w jaki zostalem potraktowany to zaznaczam, iz przedstawilem tylko i wylacznie fakty, dowodem ktorych sa emaile a tresc w zacytowanych emailach nie zostala zmieniona w zaden sposob. Tak czy inaczej dalsze opinie i wnioski naleza tylko i wylacznie do ludzi czytajacych powyzszy temat i czy sa przychylne dla mnie czy nie, to nie ma zadnego znaczenia bo kazdy ma prawo myslec co chce - DEMOKRACJA:).
Postanowilem rowniez, ze to bedzie moj ostatni wpis po tym tematem, gdyz wedlug mnie wszystko juz zostalo z mojej  strony powiedziane i uwazam, ze nie ma senu sie powtarzac.

Wiec zegnam serdecznie wszystkich uzytkownikow i do zobaczenia w innym temacie,

Pozdrawiam,
Marcin

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja uważam, że temat powinien pozostać otwarty. Tym sposobem, Marcinie, niedługo dobijesz do 20 postów i będziesz mógł wystawić tę gitarę na naszej giełdzie! Jestem pewien, że wszyscy na to czekają ;)

Żarty żartami, ale chętnie przeczytałbym coś jeszcze ze strony Pana Ręka. Swoją drogą, temat spadł na drugą stronę w wyszukiwarce Google pod hasłem "REK Guitars".

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dobrze, a moze zostawmy ten temat osobom tutaj poszkodowanym ? Bo jak na razie to my wiecej piszemy, niz osoby, ktore powinny sie wypowiedziec w tym temacie... Jesli Pan Radomil Rek (okarzony) nie bedzie sie juz wypowiadać i Marcin (osoba poszkodowana) tez nie.
To wedlug mnie mozna ten topic zawiesic do czasu rozstrzygniecia sprawy...
Co sie patrze to ten temat, nabiera on wiecej stron niz tresci godnej uwagi... Oczywiscie nie chce tutaj nikogo urazic, ale uwazam ze na 14 stron (o 10 IMO za duzo) to raczej kazdy ma juz swoje przemyslenia i odczucia w tej sprawie. Dlatego pisanie tego samego po raz setny jest bez sensu...

Dlatego apeluje do Wladz o tymczasowe zawieszenie tematu, na czas rozstrzygniecia sporu pomiedzy stronami !

Pozdrawiam

Chciałem nieśmiało zauważyć, że jak pisałem dokładnie o tym samym, zarzucono mi niepełnosprawność umysłową ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
A ja chcę nieśmiało zauważyć, że mógłbyś przestać pisać takie posty.
Nie - nie uwziąłem się - ale to jest nikomu nie potrzebne.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dobrze, a moze zostawmy ten temat osobom tutaj poszkodowanym ? Bo jak na razie to my wiecej piszemy, niz osoby, ktore powinny sie wypowiedziec w tym temacie... Jesli Pan Radomil Rek (okarzony) nie bedzie sie juz wypowiadać i Marcin (osoba poszkodowana) tez nie.
To wedlug mnie mozna ten topic zawiesic do czasu rozstrzygniecia sprawy...
Co sie patrze to ten temat, nabiera on wiecej stron niz tresci godnej uwagi... Oczywiscie nie chce tutaj nikogo urazic, ale uwazam ze na 14 stron (o 10 IMO za duzo) to raczej kazdy ma juz swoje przemyslenia i odczucia w tej sprawie. Dlatego pisanie tego samego po raz setny jest bez sensu...

Dlatego apeluje do Wladz o tymczasowe zawieszenie tematu, na czas rozstrzygniecia sporu pomiedzy stronami !

Pozdrawiam

Chciałem nieśmiało zauważyć, że jak pisałem dokładnie o tym samym, zarzucono mi niepełnosprawność umysłową ;)

Ech... nie o to mi chodzilo...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, dość bo nawet ja mam już tego powyżej uszu. Myślałem, że jakaś wymiana poglądów jeszcze nastąpi ale nie widzę nic sensownego więc temat zamykam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28087 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5710 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk