Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177949 razy)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Od nowa - fajnie się rozkręca - polecam. No i Donald Sutherland wymiata.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Nicole jest świetną aktorką, ale już w "Big Little Lies" było ciężko oglądać efekty botoxu, a teraz to już jest maska level full paraliż... Nie wiem czy dam radę.


ED:


@Skibodeptak - dałem radę, zamykałem oczy gdzie trzeba i pierwszy odcinek za mną. Mają mnie! :) Trzeba koniecznie zobaczyć co dalej :)
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2020, 01:09:09 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Mandalor-janek, ciąg dalszy. Wczorajszy odcinek na IMDb ma ocenę... 9,7/10! I to jest, psze Państwa, NIEDOSZACOWANIE! Zrobiłem ze 20 zrzutów ekranu, co by mieć czym tapetować monitor.

Paczki z głów!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Mandalor-janek, ciąg dalszy. Wczorajszy odcinek na IMDb ma ocenę... 9,7/10! I to jest, psze Państwa, NIEDOSZACOWANIE! Zrobiłem ze 20 zrzutów ekranu, co by mieć czym tapetować monitor.

( Obraz usunięty.)
A ja bym się jej oddał na szkolenie  :P
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Potrafi odmówić nawet Mandalorianom, więc szanse małe, kolejka długa :)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dobrze się zapowiada

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Amerykanie potrafią zrobić film z dosłownie każdej historii (życie i przygody wynalazczyni mopa na ten przykład) i inne kraje może zaczną myśleć podobnie, bo nieraz mają naprawdę o czym opowiedzieć. Wydarzenia na Przełęczy Diatłowa są do dziś niewyjaśnione i trzeba przyznać - w ch... straszne. Nasi (Polacy) zrobili o tym grę komputerową Kholat z niesamowitą grafiką, którą polecam.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tragedia_na_Prze%C5%82%C4%99czy_Diat%C5%82owa
« Ostatnia zmiana: 29 Lis, 2020, 01:24:05 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Teoria deski śnieżnej dobrze wyjaśnia zdarzenie - czytałem z rok temu analizę zdarzeń w zestawieniu z założeniami tej teorii i trzyma się to kupy.

  Rosja to wielki kraj i znajdzie się jeszcze niejeden temat nadający się na serial - choćby historia znalezienia zagubionych/porzuconych nuklearnych ogniw termoelektrycznych  na odludnych terenach leśnych.



BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Teoria deski śnieżnej dobrze wyjaśnia zdarzenie - czytałem z rok temu analizę zdarzeń w zestawieniu z założeniami tej teorii i trzyma się to kupy.
A wczoraj wyczytałem, że nie, bo np. stały tam pionowo wbite narty i się nawet nie przewróciły, że nachylenie stoku było małe, a prowadzący ekipę był doświadczony w takich wyprawach i wybrał miejsce na obóz bez zagrożenia lawinowego. Miejscowi i zagraniczni eksperci już parę dekad się przepychają z wyjaśnieniami ;) Czekamy więc na ruskie CGI :)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Od nowa - fajnie się rozkręca - polecam. No i Donald Sutherland wymiata.
Nicole jest świetną aktorką, ale już w "Big Little Lies" było ciężko oglądać efekty botoxu, a teraz to już jest maska level full paraliż... Nie wiem czy dam radę.


ED:


@Skibodeptak - dałem radę, zamykałem oczy gdzie trzeba i pierwszy odcinek za mną. Mają mnie! :) Trzeba koniecznie zobaczyć co dalej :)

Od Nowa / Undoing
Wczoraj obejrzałem odcinek ostatni, tzw. la grande finale ;) Nie rozumiem jednego, skoro Kidman ma tak zbotoxowaną twarz, to po co pokazywać ją jeszcze na caaaały ekran z bliska. Tak się przecież nawet nie widzi ludzi w realnym życiu. Ale cóż, muszę przyznać, że cała seria jest świetnie napisana, zagrana - i w ogóle bardzo polecam.

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Czekamy na jutrzejszy odcinek :)

Paczki z głów!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Dobrze się zapowiada


Wymęczyłem...słabe.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
Normal People - bardzo spoko

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Netflix zapowiedział, że wyprodukuje animację wg Kajka i Kokosza: https://noizz.pl/film/netflix-oglosil-pierwsza-oryginalna-polska-animacje-kajko-i-kokosz/vd1w787

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Oł siet, nieeee! Tylko nie prosto w moje dzieciństwo!!!



ED:


Po emocjonalnym wpisie na socjal mendiach Yonego wziąłem się za osadzony bardzo mocno w faktach serial izraelski "Valley of Tears", 2020. Ocena IMDb 8,5. Po pierwszym odcinku - całkowicie zasłużona! Lecę dalej!

« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2020, 01:17:51 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline kriss147

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Stewardesa - luźny serial na relaks

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Dziekujemy nowemu koledze za sugestię

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Żeby jeszcze coś ciekawego na tej giełdzie było... :D

++++

Kłins Gambit - całkiem spoko, ale oglądało się to fajnie tylko dlatego, bo jest ładna główna aktorka.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ależ ten II sezon Mandaloriana to jest PRZE-kozak

Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Ależ ten II sezon Mandaloriana to jest PRZE-kozak

( Obraz usunięty.)

W chuj! Jon Favreau ponoć ma przejąć dowodzenie nad całym Lucasfilm. Jeżeli to okaże się prawdą to jest Nowa Nadzieja dla uratowania całego uniwersum.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ależ ten II sezon Mandaloriana to jest PRZE-kozak

( Obraz usunięty.)

W chuj! Jon Favreau ponoć ma przejąć dowodzenie nad całym Lucasfilm. Jeżeli to okaże się prawdą to jest Nowa Nadzieja dla uratowania całego uniwersum.

Nie płakałem nigdy na żadnym filmie. N I G D Y. Nawet jak umarł Wściekły Wonsz w Sarnim Żniwie. MAX to się mogłem co najwyżej wzruszyć.

Jak dziecko się popłakałem na ostatnim odcinku.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
W sensie, że tym dzisiejszym, co go zobaczę po pracy? ;)
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
W sensie, że tym dzisiejszym, co go zobaczę po pracy? ;)

Tak dokładnie tym.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ależ ten II sezon Mandaloriana to jest PRZE-kozak

( Obraz usunięty.)

W chuj! Jon Favreau ponoć ma przejąć dowodzenie nad całym Lucasfilm. Jeżeli to okaże się prawdą to jest Nowa Nadzieja dla uratowania całego uniwersum.

Nie płakałem nigdy na żadnym filmie. N I G D Y. Nawet jak umarł Wściekły Wonsz w Sarnim Żniwie. MAX to się mogłem co najwyżej wzruszyć.

Jak dziecko się popłakałem na ostatnim odcinku.

JEZU, JA TEŻ.

I aż sprawdziłem sobie ciśnienie. Normalnie mam 80, skoczyło mi do 105!

W sensie, że tym dzisiejszym, co go zobaczę po pracy? ;)

Zesrasz się ziom na miętowo, gwarantuję!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ależ ten II sezon Mandaloriana to jest PRZE-kozak

( Obraz usunięty.)

W chuj! Jon Favreau ponoć ma przejąć dowodzenie nad całym Lucasfilm. Jeżeli to okaże się prawdą to jest Nowa Nadzieja dla uratowania całego uniwersum.

Nie płakałem nigdy na żadnym filmie. N I G D Y. Nawet jak umarł Wściekły Wonsz w Sarnim Żniwie. MAX to się mogłem co najwyżej wzruszyć.

Jak dziecko się popłakałem na ostatnim odcinku.

JEZU, JA TEŻ.

I aż sprawdziłem sobie ciśnienie. Normalnie mam 80, skoczyło mi do 105!

W sensie, że tym dzisiejszym, co go zobaczę po pracy? ;)

Zesrasz się ziom na miętowo, gwarantuję!

Mną też dziwnie rzucało :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.