Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177260 razy)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
@Nightmarishreaper mam nadzieję, że już obejrzane :D

Spoiler

Dzisiaj wieczorem zasiadam :)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Mam wrażenie, że ten odcinek powstał głównie po to, żeby dać pstryczka w nos wszystkim którzy narzekali na CGI w ostatnim odcinku sezonu drugiego Mando :D

Narzekałem na pierwsze odcinki, ale jak już fabuła uciekła z Tatooine to zrobiło się fajnie. A ilość fan serwisu niedługo rozebie skalę xD
mniut i piah

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Mam wrażenie, że ten odcinek powstał głównie po to, żeby dać pstryczka w nos wszystkim którzy narzekali na CGI w ostatnim odcinku sezonu drugiego Mando :D

Narzekałem na pierwsze odcinki, ale jak już fabuła uciekła z Tatooine to zrobiło się fajnie. A ilość fan serwisu niedługo rozebie skalę xD

CGI wskoczyło na zupełnie inny level. Wygląda to mega dobrze.

Na Tatooine też już się robi coraz goręcej. Ale serial nie wygląda jakby się miał skończyć na następnym odcinku. Więc kontynuacja albo w S2 albo w Mando S3.

Uwaga spoiler niżej

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Mnie pomału wkurza ta marvelizacja SW - i tak już oglądam tego Bobo z młodszym bratem, ale mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy trzeba oglądać inny serial, żeby być na bieżąco z fabułą swojego. Choć ostatnie dwa odcinki to 180 stopni względem tej opery mydlanej z początku serialu i ogląda się bardzo przyjemnie.

Spoiler

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 309
Szpital New Amsterdam - nowy sezon.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
No muszę się wyżalić na Bobe nowego..

Spoiler

Żenada.
mniut i piah

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
No muszę się wyżalić na Bobe nowego..

Spoiler

Żenada.

Właśnie gdzieś to samo pisałem.

Spoiler

EDIT:

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2022, 11:51:39 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
O własnie :D

Spoiler

Postacie cofają się w rozwoju xD
mniut i piah

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Ej, macie 100% racji. Śmieszne jest to, że teoretycznie to mają być "szarzy" Jedi, a znowu bawią się w tworzenie totalitarnej sekty.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Pierwsze 3 sezony to jest naprawdę 9/10. Czwarty... Nie mogłem się doczekać, a tu jakby zupełnie inna ekipa pisała - flaki z olejem!

Obejrzane :)
Coś w tym jest, dla mnie już w trzecim trochę spadło tempo akcji, a w czwartym jest bardzo dużo takich zapychaczy.
Niemniej dobry serial.

Dialogi Beth, Ripa i Johna to mistrzostwo ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Better Call Saul - w ciągu ostatnich 2 tygodni wciągnąłem 5 sezonów. Teraz się zastanawiam dlaczego tak późno się za to zabrałem.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Better Call Saul - w ciągu ostatnich 2 tygodni wciągnąłem 5 sezonów. Teraz się zastanawiam dlaczego tak późno się za to zabrałem.

Momentami oglądało mi się lepiej niż Breaking Bad, ale skończyłem na 3. sezonie i czekam od kilku lat na moją dziewczynę aż nadrobi, żeby obejrzeć pozostałe. Bob Odenkirk i reszta załogi po prostu mistrzowsko dobrana do swoich ról, a gęsty w zwroty akcji i perfekcyjnie napisany scenariusz jest tylko wisienką na torcie. Zawsze odpalam ten serial jako test jakości obrazu telewizora, szczególnie intro pierwszego odcinka w czerni i bieli.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Sebastian Stan zamiast w końcu zagrać Luka będzie teraz Tommym Lee ;)



Najlepsze: To prepare for the role of Tommy Lee, Sebastain Stan had to get keratin treatment for his hair, dye it black, and wear brown contact lenses, fake tattoos, nose ring, nipple rings, and a prosthetic animatronic penis. :D
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Sebixa jeszcze idzie poznać, Lily James bez szans :X
mniut i piah

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Czy w filmie będzie pokazane jak kręcili seks taśmę? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
to jest serial i właśnie o sekstaśmie ma być
trochę mnie to przeraża
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Sebixa jeszcze idzie poznać, Lily James bez szans :X
Jej to sztuczne zęby dali, cycki (niestety!), a nawet... czoło dokleili ;)

Może i by też dobrali aktora z bardziej podobnym penisem, ale raczej twarz będzie częściej na ekranie. Mam nadzieję! :D
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2022, 00:22:08 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
No i zakończyliśmy The Book of Boba Fett, następny w kolejce Kenobi :D

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Jeszcze Andor ;)
mniut i piah

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Tak się jarałem nadchodzącym Włatca Pierś Cieni (kto pamięta Wladec's Chest of Shadows?) - NO I WYSZEDŁ TRAILER  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Gorąco polecam sekcję komentarzy:




oraz podsumowanie tego czegoś...:



Memy już nakurwiajo. Wygląda na to, że zdywersyfikowane elfy z w Wieśku jeszcze w końcu jakoś przeszły, ale robienie żartów z Tolkiena NIE JEST ODBIERANE JAKO ŚMIESZNE.
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Chciałem coś napisać, ale nawet nie wiem co. Brak słów.
mniut i piah

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Tylko Elrond, syn Eärendila i Elwingi, brat Elrosa, władca Imladris, mógłby wyjaśnić co się wydarzyło w Śródziemiu pomiędzy Drugą a Trzecią Erą :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Nie znam się, wymiękłem na pierwszym tomie, a filmy mnie usypiały przed połową.
Teaser wygląda jak z jakiegoś cRPG od Larian Studios.
Ogólnie to zgadzam się z opinią z tego drugiego filmu, ale ziobro zaskoczenia, że tak to wyszło po przemieleniu przez amazon.

Inna sprawa, że faktycznie problematyczne (przy tych wszystkich branżowych standardach/wymaganiach) robi się ekranizowanie kultowych sag fantasy, osadzonych w światach mocno inspirowanych jednolitą rasowo Europą, a jednocześnie jest trend, żeby każdą taką sagę doić ile wlezie, aż najbardziej zagorzali fani zaczną rzygać z nadmiaru. Mogliby sobie wymyślić coś nowego, ale to wymaga wysiłku, a wygląda na to, że mało komu chce się go podejmować, czy też mało kto chce wykładać kasę na ryzykowne zadanie stworzenia czegoś nowego, odpowiednio urozmaiconego etnicznie.
Kolejnym problemem jest robienie wszystkiego niby-us-centrycznie. Tzn wszędzie mamy wymieszane rasy. Ale nawet nie ma tak, że np. czarne elfy trzymają się razem, a azjatyckie elfy razem, jak często jest w prawdziwym świecie, tylko wszystkie rodziny mieszane. Nie ma podziału na regiony, że np. na północy czarne elfy, a na zachodzie białe.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2022, 01:14:40 wysłana przez excubitor »
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
BTW takie coś dorwałem używane za grosze. Mam nadzieję, że nie jest tylko po islandzku :D
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2022, 21:34:44 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!