Gitary barytonowe i inne > Gitary barytonowe i inne

NBD - GMR Bassforce 5

(1/4) > >>

Leon:
Tiaaaaa. Ten dział pasi najbardziej, bo strun mało w nowej zabawce. Za to menzura dość barytonowa jak na gitarę, więc hmmmm ;) No dobra, nieważne - przedstawiam najnowszego mieszkańca mojej hacjendy!
Bas jest u mnie już od dawna, a używałem go okazjonalnie jeszcze dłużej, więc nie jest to jakieś mega NDB. Ale wczoraj właśnie zapłaciłem kumplowi drugą ratę za niego i teraz to już jest MÓJ bas :D
Basidło ma lat kilka, jak widać jest to przedstawiciel rodzinki Bassforce w wersji pięciostrunowej (moje podstawowe wymaganie co do basu), wyposażone jest w pasywne przetworniki MECa i aktywne EQ. Brzmi bardzo modern i na mój gust trochę zbyt matowo. No ale taki już urok egzotycznych drewien, z których jest zrobione. Za co ten bas kocham w takim razie? Za wygodę. To najbardziej ergonomiczny patyk jaki miałem w rękach. Gryf jest cieniutki i wygodny, a przy tym konstrukcja jest bardzo stabilna. Poziom wykonania kopie dupę, naprawdę ciężko się do czegoś przywalić.
Plus fakt, że kupiłem go w naprawdę fajnej cenie :D
Foty są jakie są, bo mój aparacik nie robi w słabym oświetleniu za dobrze. Ale nie mogłem wytrzymać, więc się dzielę :D A lepsze będą jak Harv wpadnie ze swoją Machiną Zagłady Fotograficznej ;)











Teraz jeszcze chodzi za mną zrobienie mu małego faceliftingu. Przydałoby się odświeżyć wykończenie bo kolega zaniedbał temat i wiosełko traci przez to na urodzie (a pamiętam jak je kupił i jak wtedy wyglądało).

lis:

--- Cytat: Leon w 29 Wrz, 2010, 18:25:49 ---Machiną Zagłady Fotograficznej

--- Koniec cytatu ---
oj tam, D90 takim mianem od razu chrzcić?

A co do basidła - MNIAM! Basista z mojego poprzedniego składu ma GMR'a ale jakiś total custom. Też egzotyczne drewienka NTB itd. Twój też tak agresywnie i sucho brzmi?

Leon:
Yup, bardzo agresywnie i bardzo sucho :) No i nie ma NTB :)

lis:
To jeżeli gada tak jak tamto basidło, a jeszcze w dodatku jest w piątce to musi być pogrom. Tamten basista aż musiał kupić drugi basik do ciepłych tonów bo na tym wręcz się nie dało. Myślał ze to wina wzmaka -Trace'a Elliot'a ale po zakupie piąteczki Rotera osiągnął to co chciał - bas do napierdalanki i Roter do dżezów i innych takich

mondomg:
Zawsze wyglądałeś mi na basistę ;)

Gratuluję :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod