Autor Wątek: Jakie wisoło z jednym humbackerem?  (Przeczytany 3229 razy)

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Jakie wisoło z jednym humbackerem?
« 02 Sty, 2011, 16:24:34 »
Szukam jakiegoś niedrogiego wiosła 6strun z jednym hambakerem pod mostem z przeznaczeniem do  :devil:  cięższego grania, finansowo 2tys złodziei max. To dla kolegi co nie ma neta :)
.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


:D moze nie hambakier, ale wiosło ciężkie!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
To może ode mnie Ibanez RGR08ltd?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
To dla kolegi co nie ma neta

To niech se kupi :facepalm:

A serio - wystarczyłoby ażeby wpadł z wizytą na godzinkę do ciebie (no dobra na 2, trzeba odliczyć czas na flaszkie i anal... tematy bieżące :P ), nawet na tym forum jest dość tematów. Na gitara-online też można zerknąć, w ostateczności na pigmeja. Poszperać na allegro dla sprawdzenia cen.

Poza tym jeden humb używany =/= jeden humb w gitarze. Można używać jednego, pod drugim nawet zostawić dziurę - SERIO piszę, kolega zrobił tak w Jakcsonie Dinky i wyszło zajebiście ;) A w gitarach z maskownicą wystarczy zmienić maskownicę - jak się to dobrze zrobi to nawet z przeciętnych gitar mogą wyjść czasem zajebiaszcze sztuki.
Nie piszę złośliwie - gitar typowo z jednym humbem (tzn. tylko jedna oryginalnie wyfrezowana dziura) w tej cenie to tylko customy pokroju Signumów/EXG w tej cenie, ewentualnie rzadsze modele pokroju tego podrzuconego (nie, nie LP Juniora :P ).

Poza tym do czego - death? Black? Black Sabbath? ;) Jakieś ciężki stoner nawet? Co to jest "cięższa muzyka"? I pasyw czy aktyw kolega preferuje? Gra raczej szybciej, czy typowo ciężarowo? Kształt superstrata, LP? Mahoń, jesion, czy nawet olcha bo dopali TurboGruzemTG-1?

Sorry, ale jak ja nie miałem neta, to jak już zakładałem tematy na jakimś forum, to takie żeby uzyskać konkretne odpowiedzi, bo nie miałem możliwości tłumaczenia po pięć razy o co kaman.

Są szektery, bananezy (nawet jest podobny temat na sixie - do poszukania i sprawdzenia - ale nie tylko), lepsiejsze, starsze koreańskie epifony jak idziemy w klasyczniejsze kształty, jakieś japończyki może nawet, nieśmiertelne BCRiche, LTD, Jacksony (RR i Kelly - za 2k japońską produkcję się dostanie, chłopy!), w/w Flame... o, jeszcze Deany (zwłaszcza V, a zwłaszcza ML) można znaleźć w przyzwoitej cenie, chociaż rynek wtórny jest raczej średnio zaopatrzony dla tej marki. I tak dalej...

Nawet Gibsona V Faded się wyciągnie za 2k używanego, jak wystarczy jeden pickup to opychamy komplet (chyba 490+498 tam siedzi), inwestujemy w jakąś mniejszą czy większą rzeźnię pod most (też używaną, od Dimebuckera, przez helfaję po EMG i BO), dorabiamy płytkę home-made i za <2k (no dobra, 2 z pokrowcem) mamy gitarę made in USA. No jeszcze mam podpowiadać...?
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2011, 20:47:39 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Jest git. Podziękował. Kolega chce łoić metal core.
.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
4874 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2012, 22:22:41
wysłana przez Stivo2005
18 Odpowiedzi
22890 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2013, 17:23:31
wysłana przez sinquestsound
7 Odpowiedzi
3287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 20:52:36
wysłana przez benkai
17 Odpowiedzi
7203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2014, 17:23:54
wysłana przez Franq
14 Odpowiedzi
4494 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2015, 15:47:19
wysłana przez admaxo