Autor Wątek: Przetworniki do Schectera  (Przeczytany 9205 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Przetworniki do Schectera
« 06 Mar, 2008, 23:53:19 »
Będę zupełnie nieoryginalny proponując EMG 707... ;)
Można w skrócie stwierdzić że to takie siódemkowe 85ki. 81-7 analogicznie podobne do 81, można by też pomyśleć o zestawie, wszystko zależy od tego jakiego brzmienia szukasz, ale chyba można się TROCHĘ tym sugerować. Ja mam jesion na korpusie, więc dużo Ci nie powiem... ;)
O kupnie w polandii zapomnij - emitrade takie rzeczy sprzedaje po ok. 580 pln za sztukę (tak było jak ostatnio patrzyłem) może teraz trochę spadło z uwagi na wartość dolara, ale wątpię. Opcja jest sprowadzania ze stanów, gdzie koszta wynoszą ok $101 (plus przesyłka, cła i inne duperele ofkroz) albo zabawa w unii ojropejskiej, gdzie zabulisz ok ?100 w e-szopie, ale raczej nie będzie opcji dostawy do polski (czyżby emitrade jako kolejny wychujał polskich klientów biorąc sobie wyłączność?). Można też próbować na ibaju. Mi zakupiła ciocia z Italii i przywiozła, więc jest ok. Zdaje się że będzie jechała do polski na dniach, więc jest jakiś tam cień szansy że mogłaby przywieźć ale bynajmniej niczego nie gwarantuję, mogę co najwyżej spytać, jeśli reflektujesz ofkorz.
A co do merlina, to zauważcie że rozwiązanie z kaucją też nie ma do końca sensu, bo w sumie opiera się na zaufaniu do producenta, tj. zawsze producent może stwierdzić że pikapy są uszkodzone (zdezelowane) i że nie zwróci za nie kasy i wtedy gość zostaje z pikapami w dłoni, a bez kasy. Tylko za przesyłkę zapłaci kilka razy gratis. Ja nie mówię bynajmniej że producentowi nie należy się zaufanie czy coś, próbuję tylko ujrzeć drugą stronę medalu. ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
5489 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2009, 02:40:42
wysłana przez BartekL
6 Odpowiedzi
2958 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 15:48:37
wysłana przez Orange
7 Odpowiedzi
2278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2013, 14:25:43
wysłana przez mattuck
0 Odpowiedzi
1182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2013, 13:23:22
wysłana przez gregorinus
30 Odpowiedzi
8733 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2015, 15:17:20
wysłana przez frost07