Autor Wątek: PROJEKT: Samodzielne zrobienie Distortion+  (Przeczytany 7000 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A wiec, Sinner? :)

Od Dexterka już sie dowiedziałem co chciałem, Twoja kolej ;)

Co? Tak z siebie? :)))))) Troche nie chce mi sie dzisiaj produkowac, ale tak po lebkach to: Mam w planach kilka replik MXR'w, kiedy mowie replik, mam na mysli 100% repliki (minus nazwe producenta, tu sypne imie lub ksywke mojego synka). Repliki beda dokladnym odzwierciedleniem oryginalow z uwzglednieniem materialu na plytke, samego layoutu, te same typy czesci, ten sam brak true bypassu ;) itd, itp, w sklad zestawu replik (po 2 szt, wszystkie zostaja w rodzinie) wejdzie Phase90 (sie robi, tylko clo przejelo mi puszki), D+ wlasnie i Dunacomp. Dlaczego 100% repliki? Bo to jest dopiero zabawa, mialem tak z supafuzzem, zero latwizny, budowa takiego efektu to walka, efekt finalny daje orgazmiczne poczucie spelnienia :D ;)

Jesli o taki typ budowy Ci chodzi to pyknij mi mejla, podesle Ci layout na replike i kilka wskazowek, ale od razu mowie, ze nie bede odpierdalal roboty za Ciebie, nie rozumiesz czegos, pytaj, za free nic nie dostaniesz. Jak poprostu chcesz zrobic efekcik i standardowy layout z tonepada, czy ggg Ci zagwarantuje dostateczny ladunek samospelnienia, to pierdol to i nie zawracaj mi dupy mejlami :)
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz, 2010, 20:23:20 wysłana przez Sinner »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Poteżny Distortion

Zaczęty przez DeathMaster « 1 2 3 » Efekty

52 Odpowiedzi
34132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 14:18:35
wysłana przez Aston
zawodowy distortion

Zaczęty przez Aerosmith « 1 2 » Efekty

28 Odpowiedzi
17119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2010, 10:55:04
wysłana przez niedziak
6 Odpowiedzi
1410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2012, 13:35:58
wysłana przez Thoth
24 Odpowiedzi
5758 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2012, 14:49:26
wysłana przez Lechu_
0 Odpowiedzi
750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2013, 23:38:53
wysłana przez Budzan